Dodaj do ulubionych

freie Landschaft/ in der freien Landschaft

IP: 83.168.75.* 12.12.07, 21:30
np. Reiten in der freien Landschaft?
Jazda konna ....
pomóżcie prosze
Obserwuj wątek
    • Gość: Asia Re: freie Landschaft/ in der freien Landschaft IP: 83.168.75.* 13.12.07, 09:41
      pomozcie prosze z tym Landschaft
    • jessi_a Re: freie Landschaft/ in der freien Landschaft 13.12.07, 10:17
      mamy np: krajobraz otwarty (zielony) i zurbanizowany (zamkniety)
      freie Landschaft - otwarty krajobraz
      • Gość: śmiechacz Re: freie Landschaft/ in der freien Landschaft IP: 89.244.130.* 13.12.07, 10:59
        Jazda konna w naturze lub na łączce treningowej?
        Może jakiś koń się wypowie?
        • jecki.p kupa (smiechu) 13.12.07, 21:00
          ma racje - jasne, ze w naturze.
          j.
          • jessi_a Re: kupa (smiechu) 14.12.07, 07:43
            przeciez konno nie bedzie po chalupie jezdzic :)
            • jecki.p ale po "otwartym krajobrazie" 14.12.07, 15:42
              to juz tak ? :-))
              j.
              • gruene_fee Re: ale po "otwartym krajobrazie" 14.12.07, 16:12
                a czy ten "wolny krajobraz" to nie jezd przypadkiem "otwarty teren"?

                Rennbahn to na chlopski rozum takze teren... tyle, ze zamkniety.
                • jessi_a Re: ale po "otwartym krajobrazie" 14.12.07, 17:39
                  przetlumaczylam dokladnie,( w polskim tak sie to fachowo okresla :
                  (otwarty krajobraz). Naleza do niego: tereny zielone, woda i lasy i
                  drogi na ten przyklad.
                  • gruene_fee Re: ale po "otwartym krajobrazie" 14.12.07, 17:48
                    zgoda, ale w "ksztaltowaniu srodowiska", tutaj brzmi jakos tak...
                    sztucznie
                    • jessi_a Re: ale po "otwartym krajobrazie" 14.12.07, 17:56
                      Dla mnie tez. Wydaje mi sie, ze ona tlumaczy "Gesetze" . Patrz post
                      z fremdnützig. powinna w googlach jakis zgrabny odpowiednik
                      znalezc. Ja za nia nie bede szukac ;-).
    • jedynybaerenfang auf deutsch sagt man Ausritt 13.12.07, 14:20
      de.wikipedia.org/wiki/Ausritt
    • tiggerific Re: jazda konna 13.12.07, 20:02
      w terenie
      • jecki.p w terenie ? 13.12.07, 20:58
        - to sa tez konie terenowe? myslalem, ze tylko tygrysy... :-))
        j.
    • westina Re: freie Landschaft/ in der freien Landschaft 13.12.07, 20:43
      in der freien Landschaft..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka