amysweet 28.03.06, 16:23 jestem na poziomie mniej lub więcej FC, potrzebuje naprawdę doświadczonego korepetytora na tzw. cito, pleaseeee:) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj