cenobite
27.02.04, 12:07
Dziewczyny, wypowiedzcie sie na temat marcowego Shape`a. Podoba się Wam?? Ja
uważam ze jest beznadziejny!Gdzie sie podziała p. Mirka Kopoczek???Nowa szata
graficzna - duze litery i malo tresci. I te pytania do eksperta - BŁAGAM-moj
chłopak ma duzego penisa, czy mam powiedziec kolezance ze chłopak ja
zdradza?? Qrwa co to jest??! "Dziewczyna"? jestem ewidentnie zniesmaczona i
chyba przestane kupowac Shape`a. A moze ktoras z Was ma info czy p, Kopoczek
bedzie sie gdzies indziej udzielac? Jestem ciekawa Waszych opinii. Pozdrawiam!