Dodaj do ulubionych

nowy SHAPE

27.02.04, 12:07
Dziewczyny, wypowiedzcie sie na temat marcowego Shape`a. Podoba się Wam?? Ja
uważam ze jest beznadziejny!Gdzie sie podziała p. Mirka Kopoczek???Nowa szata
graficzna - duze litery i malo tresci. I te pytania do eksperta - BŁAGAM-moj
chłopak ma duzego penisa, czy mam powiedziec kolezance ze chłopak ja
zdradza?? Qrwa co to jest??! "Dziewczyna"? jestem ewidentnie zniesmaczona i
chyba przestane kupowac Shape`a. A moze ktoras z Was ma info czy p, Kopoczek
bedzie sie gdzies indziej udzielac? Jestem ciekawa Waszych opinii. Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: ewa Re: nowy SHAPE IP: 193.178.143.* 02.03.04, 14:36
      Ze zmiana naczelnej zmienia sie profil pisma: wiecej ploteczek, gwiazd i gwiazdeczek, na razie brakuje tylko krzyzowki (horoskop juz jest!). Gazeta do ogladania i przegladania, a nie czytania. Robi sie takie byle jakie pismo dla wszystkich z gazety dotad wyspecjalizowanej. Ciekawe, jak dlugo Ibiszowa pociagnie na 2 stolkach - przeciez jeszcze jest naczelna gazetki o podrozach.
    • Gość: kashiko Re: nowy SHAPE IP: *.icpnet.pl 02.03.04, 18:45
      I do agree!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka