IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.04, 12:32
Mam problem, bo mam chłopaka, i chciałabym z nim uprawiać seks,ale jestem
dziewicom,a on jest juz doswiadczony, a ja nie chcąc wyjsc na debila,
powiedzialam mu,ze tez jestem doswiadczona, i aby się nie skompromitować,
włozylam sobie kaszankę tam, i trochę mi jej zostało, bo się złamała, co mi
radzicie moje drogie koleżanki, pomożcie!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Anika Re: Kaszanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.04, 12:44
      Wepchnij jeszcze cebule. Całośc popieprz i posól do smaku. Kucnij nad ogniskiem
      i przez około 20 minut nie ruszaj sie. Chłopak przy lizaniu cipki będzie
      wniebowzięty.
      • Gość: mroczek Re: Kaszanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 14:46
        ale ty jestes popieprzona!!!!!!!! kaszanka? trzeba było wzasc kiełbase
        suszona to moze by nie pekla!!! z kad taki pomysl??? ale ty masz wyobraznie
        dziewczynko!!! ale gratuluje chlopakowi jak bedziecie w lozku!!! niebedziesz
        musiala mu kolacji szykowac bo bedzie ja mial podana cieplutka na
        patelni!!!!!!!! Zycze powodzenia w dalszym zyciu kaszankowy dziurawcu!!!!!
      • Gość: Zuźka Re: Kaszanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 14:51
        wiesz co, ja też miałam problem z żarciem w cipie. kiedyś chciałam "podać"
        mojemu kolesiowi pyszne amciu prosto spomiędzy nóg. polałam ją roztopionym
        serem żółtym. niwestety, ser skleił mi włosy łonowe, a faceta więcej nie
        zobaczyłam. tylko że ja nie byłam już dziewicą, a Ty dziewicą umysłową
        pozostaniesz do śmierci chyba.
        może napisz książkę sexkucharską? jeśli umiesz pisać. mogłabyś zrobić na tym
        majątek i zamóweić zabieg u chirurga plastycznego, żeby ci błonkę zeszył. wtedy
        możesz się rozdziewiczyć np. mrożonym szczupakiem. powodzenia
    • czaroffnica24 NIE POWTARZAĆ SIĘ ! ! ! 06.08.04, 12:44
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=520&w=14009735
    • Gość: lol Re: Kaszanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.04, 17:21
      No to faktycznie masz problem, hehehe, i co myslisz ze ktos tak jak ty wpadl na
      tak glupkowaty pomysl i ci pomoze. HAHAHAHAhAHaHAHAHAHAHahAHAHAh
    • Gość: MALINKA Re: Kaszanka IP: *.oskbraniewo.pl 06.08.04, 17:34
      Chyba jestes jeszcze dziewicą a nie dziewicom, a do kaszanki najlepszy jest
      razowy chlebek slonecznikowy i ogoreczki,najlepiej kiszone lub malosolne.
    • antyczerwony_sok_pomidorowy Re: Kaszanka 06.08.04, 18:25
      A co to jest kaszanka??? Bo ja jestem wegetarianka i nie wiem.
    • Gość: piotruś fan Piotruś nie rób sobie jaj :) n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.04, 18:29
    • Gość: loka Re: Kaszanka IP: *.opa-carbo.com.pl 07.08.04, 17:24
      no juz lepszych jaj ktos sobie tutaj nie mógł zrobić :)) Wasze zdrowie ;)
    • Gość: baś Re: Kaszanka IP: *.mck.belchatow.pl / *.mck.belchatow.pl 07.08.04, 18:53
      Uśmiałam się do łez. Anika uwielbiam Cię.
    • plonace_kalosze Re: Kaszanka 08.08.04, 19:15
      Zamiast zadowalać jednego chłopaka, pomyślałabys o zadowoleniu np jakiejs
      druzyny pilkarskiej...
    • cebulka_dymka Re: Kaszanka 08.08.04, 21:58
      Mozesz wpuscic weza,ktory zje reszte kaszanki,albo posiedziec w goracej wodzie
      i poczekac,jak kaszanka rozmieknie i wyplynie sama.Nie zapomnij tylko wpuscic
      do wanny rybek,co by od razu zjadly resztki,zeby nie zapchac wanny.
    • Gość: antykaszanka Re: Kaszanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 15:23
      Ile masz Lat/// 5??? jak mozna być tak ograniczonym debilem, wsadz sobie
      kabaczka to napewno będziesz juz doświatczona!!!!!!!!!!!Powodzenia
    • piggy87 Re: Kaszanka 19.08.04, 15:30
      nie lubię kaszanki :) lepsze sa marchewki
    • Gość: ojciec przekret Re: Kaszanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 16:01
      Maju, po pierwsze primo, czemu jestes facetem?
      po drugie primo masz bardzo duzo fantazje,
      po trzecie primo ultimo, jak ty to robisz, ze ci debile z tego forum wierza w takie historie jak ta?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka