cruella04
02.10.04, 23:15
hejka mam problem z aplikowaniem tampona:(.Próbowalam już chyba z 1000 razy
ale tampon nie chce wejsc:(.Boje się "wpychac" go na siłę bo jeszcze coś
sobie uszkodze.Może poprostu taką mam budowę? Silną błonę dziewiczą czy
coś.Mam w związku z tym też podejrzenia,że partner nie bedzie w stanie wejsc
we mnie w trakcie "pierwszego razu".Prosze napiscie co jest ze mną nie tak ;(