Dodaj do ulubionych

do Caprice83

IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 13:45
hmm doszełdem do wniosku,że należy złożyć Ci propozycje zakopania toporka
wojennego... Przepraszam jeśli Cię uraziłem... Zgoda??
Obserwuj wątek
    • Gość: Calvin Klein Re: do Caprice83 IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 15:03
      hmm widze brak odpowiedzi... ok chciałem dobrze:)
      • serta :) 25.10.04, 16:00
        Kobietki czasem sa zaciekle :)
        • Gość: Calvin Klein Re: :) IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 16:06
          heheh racja:) tak to jest... ;)
    • Gość: Artur Re: do Caprice83 IP: *.ss.shawcable.net 25.10.04, 16:09
      O ile sie zorientowalem, to ja wlasnie najbardziej razi, ze jestes taki niby mily.
      • serta do Artura 25.10.04, 16:20
        Prowokacji roznego typu nie brakuje.Zdarzaja sie takze ludzie mniej lub
        bardziej odporni na nie.Ale wydaje mi sie,ze stalego bywalca forum po pewnym
        czasie moze zaczac wrecz mdlic jak czyta niektore posty i paluszki wrecz same
        wystukuja niemile slowa w odpowiedzi.To naturalne wedlug mnie.Wiekszosc osob
        stara sie byc milymi,ale zawsze znajdzie sie jakis oszolom,ktory namota
        dostatecznie bardzo,aby sprowkowac nawet najbardziej spokojna osobe.Calvin jest
        mily i bede podtrzymywac swoje slowa.Nie zaszedl mi niczym za skore i
        czasem,zapewne smieje sie razem z nim czytajac niektore posty.A jezeli ktos
        chcialby tylko mile slowa pod swoim adresem czytac,a na inne reaguje
        wsciekloscia to juz inna sprawa.
        • Gość: Calvin Klein Re: IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 16:57
          Serta bo sie rozpłyne... ;) a ja lubie Serte:) przyznaje sie
          publicznie:) można z Nią pożartować:)
          • serta :))) 25.10.04, 16:59
            ... poki Serta tez sie nie zdenerwuje ;)))
            Calvin,jak tak Twoj zapierdalacz?
            • Gość: Calvin Klein Re: :))) IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 17:24
              ehhh niestety sezon sie kończy:( i znów kilka miesiecy bez motoru:( byle do
              wiosny:) ...a Serta też potrafi się zdenerwować?;)
              • serta :) 25.10.04, 17:31
                ech ... no to moze sie w przyszlym roku miniemy gdzies na trasie ... Bo w
                tym,to jeszcze w garazu pustka ;)
                Serta potrafi sie zdenerwowac,ale jak bedzie miec swojego zapierdalacza,to
                pewnie juz nikt,ani nic jej nie wytraci z rownowagi ;)
                • Gość: Calvin Klein Re: :) IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 17:33
                  hehe z tym motorem to prawda... można sie zrelaksować:) odstresować...i w
                  dodatku ta fajna adrenalinka:) ....mam nadzieje że coś sobie kupisz:)
                  • serta :))) 25.10.04, 17:37
                    o adrenalince mi nawet nie musisz mowic - znam to uczucie doskonale :)
                    Tez bardzo bym chciala cos kupic,bo jeszcze troche i zapomne jak sie ten
                    sprzet obsluguje ;) ale na pewno to nie bedzie cos rewelacyjnego,bo sadze,ze
                    najpierw powinnam sobie przede wszystkim przypomniec jak sie na motocyklu
                    jezdzi i wejsc troche w wprawe.Dopiero pozniej mozna myslec o czyms wiekszym i
                    silniejszym - na szpanowanie zawsze przyjdzie czas ;) Myslalam nad suzuki gs500
                    na poczatek.
                    • Gość: Calvin Klein Re: :))) IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 17:42
                      dobry wybór... bo trudno żeby na początek kupować coś o pojemności 900-1000
                      heheh:) podszkolić sie na mniejszej pojemności i potem przeskoczyć na większą:)
                      • serta :) 25.10.04, 17:45
                        a potem bede wyrywac facetow i zrobie macho-crossowi konkurencje ;) co Ty na
                        to? ;)
                        A tak powaznie,tez jestem tego zdania,ze nie ma sensu skakac od razu na
                        gleboka wode,zwlaszcza,ze jako plec slabsza moglabym miec problemy z czyms
                        wiekszym bez odpowiedniego przygotowania.
                        • Gość: Calvin Klein Re: :) IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 19:01
                          dokładnie tak jak piszesz:) Pozdrawiam;) miłego wieczoru
                          • serta :) 25.10.04, 19:01
                            nawzajem ! :)
    • caprice83 Re: do Caprice83 25.10.04, 21:31
      bardzo chętnie zakończe wszelkie kłótnie:)

      równie chętnie przyjme każdą krytykę, ale jeśli jest konstruktywna, jeśli
      zanegujesz to co powiem i powiesz co ci nie pasuje, poprawisz, uraziło mnie to
      ze mam "niby" mały rozumek, bez żadnych wyjaśnień.

      a jeśli chodzi o poziom wypowiedzi to ja po prostu się bawię, piszę prawdę ale
      o banalnych i zabawnych rzeczach, których właściwie się nie wstydzę bo może nie
      każdy ale robi tak większośc ludzi.

      tak czy tak - zgoda:)
      • Gość: Calvin Klein Re: do Caprice83 IP: *.magma / *.magma-net.pl 25.10.04, 22:04
        to super że zgoda:) no fakt czasami troszke przesadziłem:) hmmm zdarza sie
        ze po prostu niektóre problemy poruszane na tym forum są tak śmieszne, że nie
        potrafie zachowac
        powagi...
        ...aha tak na przyszłość, to nie bierz na poważnie wszystkiego co ludzie tu
        piszą;)
        ...czyli mam rozumieć że toporek wojenny został zakopany;) ???
        • serta :) 25.10.04, 22:42
          zeby wszystkim kopanie toporkow wojennych tak latwo przychodzilo,ech ...
          • Gość: Calvin Klein do Serta IP: *.magma / *.magma-net.pl 26.10.04, 00:38
            hahah My chyba nie prowadzimy wojny;)
            • serta :) 26.10.04, 11:14
              my nie prowadzimy i nie zamierzamy :)
              • Gość: Calvin Klein Re: :) IP: *.magma / *.magma-net.pl 26.10.04, 13:07
                to super:) bardzo sie ciesze:)
        • caprice83 Re: do Caprice83 26.10.04, 09:12
          oczywiście że zakopany:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka