anetka85
10.05.05, 16:00
Mam chłopaka od 3 lat. w tym roztawalismy sie ze 4 razy zawsze wracał po paru
dniach :(. od 2 lat nie powiedzial mi ze mnei kocha mowi ze nie chce mnie
okłamac a nie jest pewien. Czasem mam go dosc, koledzy i przyjaciele moi
potrafia byc milsi od niego, jak mu to mowie to znow robi sie taki kochany ze
nie mam sumienia nic z naszym zwiazkiem zrobic. Co robic, dalej trwac w tym?