Dodaj do ulubionych

co zrobic?

10.05.05, 16:00
Mam chłopaka od 3 lat. w tym roztawalismy sie ze 4 razy zawsze wracał po paru
dniach :(. od 2 lat nie powiedzial mi ze mnei kocha mowi ze nie chce mnie
okłamac a nie jest pewien. Czasem mam go dosc, koledzy i przyjaciele moi
potrafia byc milsi od niego, jak mu to mowie to znow robi sie taki kochany ze
nie mam sumienia nic z naszym zwiazkiem zrobic. Co robic, dalej trwac w tym?
Obserwuj wątek
    • Gość: Greta Re: co zrobic? IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 10.05.05, 16:10
      Radzę najpierw dorosnąć.
      • anetka85 Re: co zrobic? 10.05.05, 16:12
        Dzięki za wsparcie ...
        • Gość: Greta Re: co zrobic? IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 10.05.05, 16:17
          Czemu z nim po prostu nie porozmawiasz i nie wyjaśnicie sobie wszystkiego? Co
          mogą tu pomóc ludzie na forum??
          • anetka85 Re: co zrobic? 10.05.05, 16:32
            rozmawialam z nim wiele razy, zawsze słysze ze on nie wie czego chce .. gdy
            mnei nie ma czuje brak czegos, przygnebienie itd., gdy widzimy sie codzien - ma
            dosc juz i czuje ze nie ma o czym ze mna gadac itd..
            • Gość: Greta Re: co zrobic? IP: *.zabrze.sdi.tpnet.pl 10.05.05, 16:39
              To pewnie jest z Tobą tylko z przyzwyczajenia... Jeśli tyle razy już mówiłaś
              mu, że coś nie gra, ale nic się nie zmieniło, to nie licz juz na żadną poprawę.
              Nie wie, czego chce?? Albo chce być z Tobą i się stara, bo mu zależy, albo nie.
            • seksoholik Re: co zrobic? 10.05.05, 20:21
              Jeżeli nie ma o czym z Tobą rozmawiać to wogóle nie ma
              o czym rozmawiać. Daj sobie z nim spokój, bo to rzeczywiście
              na przyzwyczajenie mi wygląda, a nie na jakieś uczucie.
    • Gość: złośnic@ Re: co zrobic? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.05, 19:20
      powinnaś coś z tym zrobić. pogadać, wytłumaczyć.
      Ale znając życie to i tak nic nie zrobisz-znam takie sytuacje.
      boisz się pewnie, że skoro w danej chwili jest dobrze to to popsujesz lub cos.
      ale to błędne koło.
      moim zdaniem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka