Gość: luna
IP: *.gabo.pl
18.08.02, 22:14
mam prawie 18 lat,.cosmo kupuje dopiero od lutego br. a ze to fantasyyczna
gazeta nie zamierzam przestawac jej kupowac i czytac
w roku szkolnym bralam je ze soba do szkoly i czytalam podczas lekcji
niedawno moj boy mial czkawke zaczal gadac mi o przeponie. ja na to ze w
sumie to nie obchodzi mnie ta przepona bo niic o niej nie wiem,
na to on:
Dalej sobie czytaj to glupie cosmo na lekcjach to Cie zostawie
ale z Niego typ co?
on uwaza ze we wszystkich kolorowych pismach pisza bzdury
a cosmo to fantastyczna "rzecz"
dzieki za taka wspaniala gazetke