Dodaj do ulubionych

cale cosmo

IP: *.gabo.pl 18.08.02, 22:14
mam prawie 18 lat,.cosmo kupuje dopiero od lutego br. a ze to fantasyyczna
gazeta nie zamierzam przestawac jej kupowac i czytac
w roku szkolnym bralam je ze soba do szkoly i czytalam podczas lekcji
niedawno moj boy mial czkawke zaczal gadac mi o przeponie. ja na to ze w
sumie to nie obchodzi mnie ta przepona bo niic o niej nie wiem,
na to on:
Dalej sobie czytaj to glupie cosmo na lekcjach to Cie zostawie
ale z Niego typ co?
on uwaza ze we wszystkich kolorowych pismach pisza bzdury
a cosmo to fantastyczna "rzecz"
dzieki za taka wspaniala gazetke
Obserwuj wątek
    • goga.74 Re: cale cosmo 18.08.02, 23:46
      > mam prawie 18 lat,.cosmo kupuje dopiero od lutego br. a ze to fantasyyczna
      > gazeta nie zamierzam przestawac jej kupowac i czytac
      > w roku szkolnym bralam je ze soba do szkoly i czytalam podczas lekcji
      > niedawno moj boy mial czkawke zaczal gadac mi o przeponie. ja na to ze w
      > sumie to nie obchodzi mnie ta przepona bo niic o niej nie wiem,

      Slonko, moze zamiast czytac Cosmo na lekcjach czas zaczac sie uczyc.
      Zwlaszcza na biologii i jezyku polskim.
      • goga.74 Re: cale cosmo 18.08.02, 23:46
        goga.74 napisała:

        > > mam prawie 18 lat,.cosmo kupuje dopiero od lutego br. a ze to fantasyyczna
        >
        > > gazeta nie zamierzam przestawac jej kupowac i czytac
        > > w roku szkolnym bralam je ze soba do szkoly i czytalam podczas lekcji
        > > niedawno moj boy mial czkawke zaczal gadac mi o przeponie. ja na to ze w
        > > sumie to nie obchodzi mnie ta przepona bo niic o niej nie wiem,
        >
        > Slonko, moze zamiast czytac Cosmo na lekcjach czas zaczac sie uczyc.
        > Zwlaszcza na biologii i jezyku polskim.
        Mialo byc : czas zaczac uwazac.

    • mariuszbaa to chyba jakaś prowokacja... 19.08.02, 01:15
      Ten post to jakaś prowokacja. Założe się że pisała go osoba która nie znosi
      Cosmo...
      • goga.74 Re: to chyba jakaś prowokacja... 19.08.02, 01:17
        mariuszbaa napisał:

        > Ten post to jakaś prowokacja. Założe się że pisała go osoba która nie znosi
        > Cosmo...

        Ale udana - taki post moglaby napisac Cosmodziewczyna.
        • Gość: luna Re: to chyba jakaś prowokacja... IP: *.gabo.pl 19.08.02, 15:15
          oj zadna prowokacja
          tak po prostu bylo!!!!
          powiedzial ze mnie zostawi jak dalej bede czytac ta "glupia" gazete
          ja cosmodziewczyna? no co ty
          Ja codziennie zasypiam i budze sie placzac, dzis sama sie probowalam okaleczyc,
          nie umiem sobie ze soba sama poradzic, mam siebie dosc i nie umiem wyjsc z tego
          bagna
          a boy nie wiem jak mi pomoc, zsreszta musie nie dziwie
          pozdro
          • mariuszbaa Re: to chyba jakaś prowokacja... 19.08.02, 18:45
            hi hi luna, jako Cosmodziewczyna jestes calkiem przekonywująca, ale ja wolę
            prawdiwe Kosmonautki z krwii i kości (bo nic nie zastąpi naturalnego języka i
            sposobu myślenia tych dziewcząt) :-)

            pozdr
            • Gość: Aga Re: to chyba jakaś prowokacja... IP: *.future-net.pl 19.08.02, 19:33
              tak, tak, iwy nikt nie podrobi, hie hie
              • goga.74 Re: to chyba jakaś prowokacja... 19.08.02, 19:58
                Gość portalu: Aga napisał(a):

                > tak, tak, iwy nikt nie podrobi, hie hie

                A gdzie jest Iwa? Obiecala pomoc mi w seksie, zadalam jej pytanie i nie
                opowiedziala, a wieczor sie zbliza i chcialabym Go zaskoczyc czym cosmicznym.
                • Gość: Melba Re: to chyba jakaś prowokacja... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.02, 22:58
                  No to mknij po te miętówki i koniecznie ściągnij przed wyrkiem te wieśniackie
                  drelichy, Goga!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka