karolinka294
01.11.05, 20:47
bylam z chlopakiem niecaly rok, przezywalismy wzloty i upadki ale bylo
cudownie, teraz on wyjechal na studia spotykamy sie tylko w weekendy i nagle
stwierdzil ze mnie juz nie kocha jak kiedys;/ i ze nie to nie ma sensu i
zepotrezbuje czasu zeby przemyslec wszytsko. POmimo to dzwoni do mnie i
utrzymuje ze mna kontakt, a mi jest tak ciezko nie wiem co robic tak go
kocham czy wroci?? ile mozna czekac?? bylyscie w podobnej sytuacji?? prosze
pomozcie!!