Dodaj do ulubionych

co robic??

01.11.05, 20:47
bylam z chlopakiem niecaly rok, przezywalismy wzloty i upadki ale bylo
cudownie, teraz on wyjechal na studia spotykamy sie tylko w weekendy i nagle
stwierdzil ze mnie juz nie kocha jak kiedys;/ i ze nie to nie ma sensu i
zepotrezbuje czasu zeby przemyslec wszytsko. POmimo to dzwoni do mnie i
utrzymuje ze mna kontakt, a mi jest tak ciezko nie wiem co robic tak go
kocham czy wroci?? ile mozna czekac?? bylyscie w podobnej sytuacji?? prosze
pomozcie!!
Obserwuj wątek
    • d_znajomy Re: co robic?? 01.11.05, 21:28
      chyba bardzo duzo osob jest w podobnej sytuacji, ja studiuje zaocznie wiec
      weekendy mam zajete, w tygodniu pracuje :/ a moja dziewczyna w tygodniu
      dojezdza na studia i ma tylko weekendy wone :/ ... ciekza sprawa ale jakos
      udaje nam sie ze soba wytrzymac, mimo ze roznie bywalo :/ , jak kocha to sie z
      tym pogodzi :P ja sie pogodzilem ze niestety nie moge jej miec wtedy kiedy
      chce :/ ... powodzenia Wam zycze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka