pollyy
28.04.06, 09:39
mam kolejne pytanie do pań.. jestem młoda dlatego uwazam ze moje pytanie
wcale nie powinno wydac sie nikomu dziwne. a więc moje pytanie brzmi : od
kiedy nalezy zacząć zazywać tabletki antykoncepcyjne?? jeszcze nie współzyłam
ale przed tym chciałabym sie zabezpieczyć i nie mam pojęcia kiedy nalezy
zacząć z taką formą antykoncepcji?? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
pozdrawiam