kameleonka2 22.03.07, 21:45 Witam pisze do Was bo nie wiem co robic:/ moj chlopak za wczesnie konczy:( kochamy sie 3 minuty a on juz ma wytrysk :/ nie wiem czym to spowodowane i czy sa sposoby na opoznienie? powiedzcie co myslicie. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jaroskoop Re: co robic?? IP: *.zgora.dialog.net.pl 22.03.07, 22:00 dość standardowy problem. Proponuję Ci zatem zamianę tego faktu w korzyść. Po prostu wykorzystaj fakt, iż za drugim razem, ale zaraz po pierwszym będzie potrzebował trochę więcej czasu, aby znowu skończyć. Musisz wyczuć moment, po jego "trzech minutach" kiedy będziesz mogła go przygotować aby dał Ci znowu rozkosz. Jestem przekonany, że po paru razach zaskoczy. Tylko bądźcie cierpliwi. Odpowiedz Link Zgłoś