Dodaj do ulubionych

co robic??

22.03.07, 21:45
Witam pisze do Was bo nie wiem co robic:/ moj chlopak za wczesnie konczy:(
kochamy sie 3 minuty a on juz ma wytrysk :/ nie wiem czym to spowodowane i
czy sa sposoby na opoznienie? powiedzcie co myslicie. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: jaroskoop Re: co robic?? IP: *.zgora.dialog.net.pl 22.03.07, 22:00
      dość standardowy problem. Proponuję Ci zatem zamianę tego faktu w korzyść. Po
      prostu wykorzystaj fakt, iż za drugim razem, ale zaraz po pierwszym będzie
      potrzebował trochę więcej czasu, aby znowu skończyć. Musisz wyczuć moment, po
      jego "trzech minutach" kiedy będziesz mogła go przygotować aby dał Ci znowu
      rozkosz. Jestem przekonany, że po paru razach zaskoczy. Tylko bądźcie cierpliwi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka