Gość: Jest to artykul Król męskich kompleksów IP: *.abhsia.telus.net 29.07.07, 23:35 sensacyjny i glupi. W tego typu artykulach powinno podac detale kliniczne, opinie fachowcow. A tutaj jest tylko relacja piwowego i zabawowego Jozka. Ten artykul pokazuje brak szcunku dla czytelnikow. Zwykla chamska sensacja oparta na slowie "penis". Przykro mi. LG Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: david Re: Król męskich kompleksów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.07, 23:49 nie chce mi sie nawet pisac takim ciemnym blondynka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucyfer Król męskich kompleksów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.07, 23:49 od wieków wiadomo, że nie liczy się pędzel tylko jak sie nim maluje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeti Najlepiej mieć dwa IP: 217.153.99.* 30.07.07, 00:56 Szczęście miała panna Broncia Jej kawaler miał dwa prącia - Kiedy jednym dokazywał Wtedy drugi odpoczywał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Dlatego ... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 30.07.07, 01:03 biale panienki biegaja za ciemno skornymi goscmi i ci goscie stukaja je jak zwiezeta na wylot ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Dlatego ... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 30.07.07, 01:26 powinien byctwardy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kobieta Król męskich kompleksów IP: *.aster.pl 30.07.07, 01:59 czytajac artykuł pomyslałm coś w tym jest bo rozmar ma znaczenie i kobiety to wiedza ale na ogół nie komentuja tego co widzą chyba ze przy rozstaniu ;] ... ale czytajac wpisy mężczyzn mam wrażenie ze rozmiar to powód do przechwalania sie ile kto ma centymarów albo jaka ma technike a ile wy macie lat ? nie po artykule ale po WASZYCH wpisac widac jak ten niewinny ogórkowy temat was zabolał bo dotkneła go kobieta i dotego jak widac całkiem trafnie... pozdrawiam tylko tych panów którzy nie potraktowali na tym forum kobiet przedmiotowo i jednoczesnie maja duuuuuuuuuuze fiutki :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unknown 18 cm IP: *.tpnet.pl 30.07.07, 02:18 Ja mam duża pytę, ale popsutą :( Nie poru :( Nigdy :( Wielkość to nie wszystko, ważniejsze jest zdrowie... Odpowiedz Link Zgłoś
sauternes Dodziukowa od alkoholikow przerzuca siena penisy 30.07.07, 05:09 juz sama nie wie o czym ma pisac w tej zydowskiej gazetce. Plecie trzy po trzy zeby tylko wyrobic wierszowke, A jaka z tego korzysc dla Polakow?? Jakies objawienia ,znaczace mysli?? NIc .Plec pleciugo byle dlugo, a ze oberredaktor swoim da zarobic ,a i napracowac sie specjalnie nie potrzeba to i pani Dodziuk pisze od niechcenia ,bo i co ma madrego napisac jak inni madrzejsi przed nia juz sie wypisali.?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Pani Aniu... IP: *.hsd1.il.comcast.net 30.07.07, 05:35 ...to ze Pani pochwa jest tak wielka ze jakikolwiek penis w niej jest jak parowka w korytarzu nie znaczy ze Pani musi sie z tym obnosic i wyciagac na swiatlo dzienne swoje problemy.... poleacam koparke - moze pania zadowoli i pobedzie sie Pani kompleksow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Penisiur Król męskich kompleksów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.07, 05:55 Autorko ,na Twój widok mój penis schował się w d,upie i nie chce z tamtąd wyleźć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: E-Z Grubosc jest najwazniejsza... IP: 66.159.177.* 30.07.07, 06:40 oczywiscie PORTFELA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Dowód IP: *.adsl.inetia.pl 30.07.07, 07:08 Wypowiedzi na tym forum swiadcza, ze dla wypowiadajacych sie tutaj, temat jest bardzo drazliwy (zakompleksieni). Wielkosc, dlugosc, grubosc itp itd...... bzdety! A gdzie zadowolenie partnerki? - ono najbardziej sie liczy penisomaniacy! Nie kocham GW ani dziennikarzy dla niej piszacych, a artykul jest mi obojetny, zadziwia jednak rodzaj i ilosc komentarzy. Swiadczy to tylko o jednym - temat dobry i na czasie, bo drodzy czytelnicy najwazniejszy jest oddzwiek jaki wywolal..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba Re: Król męskich kompleksów IP: *.adsl.inetia.pl 30.07.07, 07:09 Tylko pedał chwali się rozmiarami penisa,prawdziwy mężczyzna o tym nie mówi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gościu Na wesoło - bez kompleksów ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.07, 07:24 Pedzacy pociag, dwie minuty przed kraksa! Nagle wstaje mloda panienka dziewica i krzyczy - nie moge tak umrzec, niech ktos zrobi ze mnie kobiete!!! - wstaje mlody facet, zdejmuje koszule i mowi: - masz, wyprasuj to!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gRześ Pani Aniu IP: 213.17.162.* 30.07.07, 08:00 Po co Pani penis dłuższy niż 13-14cm skoro i tak więcej się Pani w buzi nie zmieści ? :> Odpowiedz Link Zgłoś
kachniczka1 Re: Pani Aniu 30.07.07, 09:01 Kompleksy, bo mały...??? Zgadzam się z poniektórymi przedmówcami, technika jest WAZNA, nie wielkość... Dotyk, technika całowania jest ważna, nie wielkość! Wiem, co mówię:) ćwiczcie Panowie nad techniką!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor To jest chore! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.07, 08:51 Rozumiem, że matka autorki tych bredni pokazywała jej swoją waginę, pocieszając ją, że jej także tak wyrośnie i zarośnie? W żadnym normalnym domu ojciec nie pokazuje fiuta swemu synowi, a może to ja jestem jakiś nienormalny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vanquish 16 cm IP: *.crowley.pl 30.07.07, 09:25 Ja mam 16,5 cm. Czy to malo/duzo/w sam raz? Prosze panie o opinie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: archicon Król męskich kompleksów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.07, 09:53 To bardzo dobry temat w naszym kraju! W Polsce seks "uprawiany" jest w prymitywny sposób. Najczęściej wypija sie dużą ilość wódki dla odwagi, zagryza golonkiem i uprawia w krzakach coś w rodzaju zapasów. Oczywiście partnerka potem myśli "co on sobie o mnie pomyśli" a partner " jak do cholery ona ma na imię". Seks może bardziej niż cokolwiek innego jest przejawem kultury i to w bardzo szerokim rozumieniu. Sprowadzanie go do samego stosunku świadczy o ubogiej wyobraźni i prymitywizmie obu stron. Poza tym to ciągłe przeświadczenie że jeżeli mężczyzna nie prześpi się z kobietą to jest impotentem a kobieta nie mająca wzięcia u panów to oziębła i mało atrakcyjna dewotka. Takie stereotypy ukute przez minione lata obowiązują jako jedyny możliwy kanon. Wyobraźmy sobie zatem stolik z białym obrusem gdzieś nad morzem czy w górach (niekoniecznie od razu restauracja, może być ogród) na nim wino czerwone lekkie do wędlinki lub białe do rybki. Pogawędka o pobycie w jakimś ciekawym miejscu i garść wspomnień, potem trochę dobrej muzyki i koniecznie taniec! Jeżeli zaczyna iskrzyć to można kontynuować, a jak nie to partnerzy mówią sobie "cześć" i idą w swoją stronę. CO ZA STRATA CZASU I HONORU! Lepiej napieprzyć się gdzieś na dancingu ze spoconą lalunią i w parku na ławce uprawiać zapasy z różnym skutkiem. Na drugi dzień kac gigant, pełno siniaków i bąbli po komarach, ubranie do prania i prawdopodobna wizyta u dermatologa w perspektywie kilku tygodni- ALE FAJNIE! A po wakacjach ona składając nogi mówi "nareszcie razem", a on wśród kolegów "rozprawiczyłem chyba z dziesięć". NA ZDROWIE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Król męskich kompleksów IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.07, 17:50 Co za żenada nawet jak na cały cykl. Prawda jest taka że jakość seksu odpowiada partnerka. A polskie partnerki są kiepskie w łóżku jedyne co potrafią to rozłożyć nogi i po,boiżemu - pewnie dlatego tak intensywnie rozwija się prostytucja. Autorka to kolejna pani co jak daje to nikt bra ć nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxer Król męskich kompleksów IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.07, 17:58 Najważniejsze żeby partnerka była do rzeczy w przeciwnym wypadku, nawet jeśli facet zalicza codziennie inną to z tą stałą, kiepską nic nie będzie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Król męskich kompleksów IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.07, 18:02 największy problem polskich facetów to polskie kobiety, zamknięte na fantazje erotyczne - dlatego też zarówno ja jak i moi żonaci kumple albo mamy kochanki albo jesteśmy w agencjach. Polki są sztywne w łóżku, pozbawione fantazji i zamknięte na nowe propozycje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawda Król męskich kompleksów IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.07, 18:06 spotkałem się z dziewczyną wszysko szło ok, poszliśmy do łóżka. liżę jej cipkę i mówię'ale ty masz wielką cipę, ale ty masz wielką cipę, ale ty masz wielką cipę'. No dobra odpowiada ona ale czemu się powtarzasz - to nie ja to echo odpowiadam - ot i prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Król męskich kompleksów IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.07, 18:11 kompleks jak kompleks - ja nie mam - myślę ze występuje na równi z kompleksem małych piersi u kobiet. W moim otooczeniu to jednak faceci 'płaczą' na swoje partnerki aniżeli na odwrót. To faceci są częściej niezaspokojeni, co widać po statystykach zdrad i udziale płci w agencjach towarzyskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: Król męskich kompleksów IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.07, 02:14 e tam mnie jak zresztą wielu panów zawsze interesowało żeby to mnie było dobrze co mnie tam jakaś baba obchodzi, liczę się ja i czy mnie jest dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Król męskich kompleksów IP: *.covernet.pl 10.11.07, 21:22 Stara prawda mówi o tym, że nie długość, nie grubość przyrodzenia lecz technika pier...lenia daje maximum zadowolenia! Hej czapki z głów. Odpowiedz Link Zgłoś
homesex.blogbugs.org Re: Król męskich kompleksów 11.11.07, 18:09 4815ma napisał: > Nawet jak na niedziele ,to temat juz nudny jak flaki z olejem. przyznaje - nudny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waclaw Król męskich kompleksów - bezmyslnosc opiekunek IP: *.adsl.inetia.pl 19.11.07, 15:57 zrodlem meskich kompleksow nie jest wielkosc ptaka tylko glupie zachowania i komentarze matek i kobiet opiekujacych sie chlopcami. Kompleks falliczny zmusza kobiety do budowania w malych mezczyznach kompleksu czlonka. Zazdrosc oglupia kobiety i kaleczy im synow. Zwroccie uwage na zdjecie ilustrujace artykul - nie jest to dumny facet tylko skrepowany i zakompleksiony. Mamy kobiety pelne kompleksow i stad biora sie kompleksy najpierw malych a potem duzych mezczyzn. Odpowiedz Link Zgłoś