Dodaj do ulubionych

Dziwne prezenty

26.08.07, 13:44
Witam Was:)
Chciałabym zapytać Was jakie macie zdanie (obiektywne) jeśli od
ukochanej osoby w dniu urodzin dostaniecie świeczkę, pod choinkę sól
do kąpieli a dla waszego rodzeństwa pastę i szczoteczkę do zębów?
pozdrawiam.Załamana.
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Re: Dziwne prezenty IP: *.chello.pl 26.08.07, 14:16
      ja tez bym sie zalamal..
    • marzenna23 Re: Dziwne prezenty 26.08.07, 14:49
      hmm Twoj podpis jest bardzo wymowny. a co do tych prezentow to
      troche dziwne. moze on nie wiedzial co Ci kupic i kupil swieczke.
      ale to byla zwykla taka pospolita czy moze jakas ozdobna? moze jak
      widzial jakies takie u Ciebie w pokoju to stwierdzil ze to by Ci sie
      spodobalo? a moze powiedzialas mu ze lubisz swieczki /o tym w poscie
      nie piszesz/ i on chcial tym sprawic Ci przyjemnosc..trudno
      powiedziec... sol do kapieli pod choinke... pasta i szczoteczka dla
      rodzenstwa to troche ekstremalne...hmm, takich prezentow wogole sie
      nie powwinno kupowac. swiadczy to o nietakcie, ale on moze mial
      dobre checi,a ze nie trafil w Twoj gust. wiesz, faceci /kobiety tez/
      maja czesto problem co kupic ukochanej osobie zwlaszcza jak od
      niedawna jest sie razem i jeszcze nie zna sie siebie. ja np zawsze
      mialam problem z wyborem prezentu, nie wiedzialam co mu kupic, a jak
      juz kupilam to nie wiedzialam czy mu sie spoodba... ale on zawsze
      byl taki taktowny ze wszystkim co mu podarowalam sie zachwycal... no
      dobra, moze nie zachwycal ale nie okaywal ze mu to nie przypadlo do
      gustu. wiec moze docen to ze wogole cos chcial Ci podarowac a
      nastepnym razem nakieruj go jakos na to co chcialabys od niego
      otrzymac.
      • Gość: pelzaczek24 Re: Dziwne prezenty IP: *.gprspla.plusgsm.pl 26.08.07, 16:49
        Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz.To jest tak że znamy się już bardzo
        długo i wie jaki ja mam gust i np. on doskonale wie że ja świeczek
        nie lubię a ta świeczka to była zwykła nie dekoracyjna i jeszcze mi
        się pochwalił że w kiosku ruchu mi ją kupił bo z gołymi rękami nie
        wypada...Mojemu rodzeństwu też głupio i trochę przykro było widząc
        pastę plus szczoteczka gratis bo oni ładny wyszukany prezent mu
        kupili a ten takie coś...
    • summerlove Re: Dziwne prezenty 26.08.07, 18:16
      Czy to może ty pisałaś:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=66950377&a=66950377

      ??
      • Gość: olo Re: Dziwne prezenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.07, 18:39
        To jakiś niewychowany palant.
        Za 5 złotych mógł kupić jedną różę, byłoby skromnie ale nie obciachowo.
      • Gość: pelzaczek24 Re: Dziwne prezenty IP: *.gprspla.plusgsm.pl 27.08.07, 07:18
        Niestety to nie ja mój nie zarabia tyle kasy i nigdzie mnie nie
        zabiera ah cóż takie życie.Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka