Gość: tynia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.03, 22:35 mam pytanko!!!czy mozliwy jest wytrysk -u kobiet??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: niunia Re: cos cieknie:))) IP: *.minsk-mazowiecki.sdi.tpnet.pl 28.12.03, 11:14 mozliwe.czytalam o tym w ktoryms cosmo.przewertuj stare numery.pa Odpowiedz Link Zgłoś