Gość: ue IP: *.cpe.mountaincable.net 06.03.03, 17:29 NIECH AMERYKANIE SAMI SOBIE JEDZA TO MODYFIKOWANE GOWNO!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
galaxy2099 Re: USA: Żywność zaskarżona? 06.03.03, 17:52 Nikt ci nie nakazuje jesc takiej zywnosci balwanie. Jesli tylko bedzie wlasciwie oznakowana to czemu ludziom nie dac wyboru na polkach sklepowych. jak zwykle urzednik w Brukseli wie lepiej. A poza tym to wszystkie syfy zywnosciowe to pojawialy sie wlasnie w Europie. Choroba wscieklych krow czy pomor swin to gdzie byly ostatnio jak nie w Europie. Ty pewno wazniaczku myslisz, ze Francuzi czy Niemcy to wpieprzaja zdrowiutka zywnosc, co? Gość portalu: ue napisał(a): > NIECH AMERYKANIE SAMI SOBIE JEDZA TO MODYFIKOWANE GOWNO!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cn Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.canadalife.com 06.03.03, 18:09 galaxy2099 napisał: > Nikt ci nie nakazuje jesc takiej zywnosci balwanie. Jesli tylko bedzie wlasciwi > e oznakowana to czemu ludziom nie dac wyboru na polkach sklepowych. i wlasnie na tym polega problem. zywnosc ta jest nieoznakowana w ameryce polnocnej. skoro jest taka dobra to dlaczego nie chca tego podac na etykietce? w czym dla ciebie jest lepszy biurokrata w waszyngtonu, warszawy od tego z brukseli. farmerom amerykanskim nikt nie kaze produkowac modyfikowanej genetycznie zywnosci. a calkiem mam w dupie kilku bogaczy z monsato i innych podobnych spolek. ps. i jeszcze jedno: ty glupi ciulu.. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Racja, cn 08.03.03, 15:16 Ale, choc uzasadniony, ten ciul potrzebny nie byl: miazdzacy efekt Twej przewagi intelektualnej nad galaxy (czy te genetyczne modyfikacje i na glowe moga sie rzucic? czy je tylko widac po amerykanskich, pardon, tylkach?)nieco popsul... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MaciekS Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.mad.east.verizon.net 06.03.03, 18:10 galaxy2099 napisał: > Nikt ci nie nakazuje jesc takiej zywnosci balwanie. Jesli tylko bedzie wlasciwi > e oznakowana to czemu ludziom nie dac wyboru na polkach sklepowych. Juz jest oznakowane: "made in U.S.A.". Ja tam prawie zawsze zwracam uwage gdzie towar wyprodukowano. To daje zgrubne pojecie czego sie spodziewac... ale nie zawsze odzwierciedla prawde. Lewe metki tez sie zdarzaja, ale na taka glupote to chyba sobie mniej sprzedajacych dzis pozwala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: genQ Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.acn.waw.pl 08.03.03, 16:36 Gość portalu: MaciekS napisał(a): > galaxy2099 napisał: > > > Nikt ci nie nakazuje jesc takiej zywnosci balwanie. Jesli tylko > bedzie wlasciwi > > e oznakowana to czemu ludziom nie dac wyboru na polkach sklepowych. > > > Juz jest oznakowane: "made in U.S.A.". Ja tam prawie zawsze > zwracam uwage gdzie towar wyprodukowano. To daje zgrubne pojecie > czego sie spodziewac... ale nie zawsze odzwierciedla prawde. Lewe > metki tez sie zdarzaja, ale na taka glupote to chyba sobie mniej > sprzedajacych dzis pozwala. Maciek!! Jest tysiąc sposobów aby zmusić Cię do zakupu tego co sobie życzą koncerny (np. niska cena, informacja, że nasza poczciwa fasola wywołuje raka, ukierunkowanie upraw tylko na np.biopaliwa, itd), wreszcie odkrycie Talibów w Klewkach, a to już wystarczy aby spuścić lanie, itd > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MaciekS Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.mad.east.verizon.net 06.03.03, 18:13 galaxy2099 napisał: > Nikt ci nie nakazuje jesc takiej zywnosci balwanie. Jesli tylko bedzie wlasciwi > e oznakowana to czemu ludziom nie dac wyboru na polkach sklepowych. Juz jest oznakowane: "Made in the U.S.A.". Ja tam prawie zawsze zwracam uwage gdzie towar wyprodukowano. To daje zgrubne pojecie czego sie spodziewac... ale nie zawsze odzwierciedla prawde. Lewe metki tez sie zdarzaja, ale na taka glupote to chyba sobie mniej sprzedajacych dzis pozwala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cn Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.canadalife.com 06.03.03, 18:21 maciek, musze z toba zapolemizowac. firma monsato (chyba najwiecej patentow na genetycznie zmodyfikowane ziarna) dziala na calym swiecie. takze dopoki nie maja obowiazku pisac ze jest zmodyfikowana tego nie robia. a jesli obowiazek jest to go zwalczaja wszelkimi sposobami. takze samo 'made in usa' jest malo warte. czy jesli chce byc informowany o tym co spozywam ( a jako konsument mam do tego prawo chyba nie) to czy mam sie przeniesc do eu. bron mnie panie boze, nie mam tam ochoty jechac. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey A te 300 kg potwory na ulicach US to niby skad? 08.03.03, 15:14 Jesli nie byles w US, to sie nie madrz. Jesli z US nadajesz, to wyjdz na ulice, pojdz do supermarketow i rozejrzyj sie dookola? Co widzisz? Elfy i sylfidy? Nie rozsmieszaj mnie, ze to g... nie szkodzi. I NIE BEDZIESZ WIEDZIAL, co jesz w...fast foodach. Juz widze reklame KFC: "U nas tylko modyfikowane genetycznie kurczaki w panierce z genetycznie modyfikowanej kukrydzy!". Smacznego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MaciekS Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.mad.east.verizon.net 06.03.03, 17:59 A czemu? Troche sie tyje po tym. Nigdy w Polsce nie moglem przytyc. Teraz jestem o okolo 15 kilogramow "wiekszy". Przerzucilem sie na zywnosc importowana z Polski i wogole z Europy, ale wiem jak podbic sobie wage. Natomiast kiedy przestalem jadac typowo po amerykansku moja odpornosc na choroby spadla. Dlaczego? Ano nie wszyscy wiedza ze do pasz dodawane sa chemikalia antybiotyczne tak wiec mieso jest z antybiotykami "naturalnymi". Z zaziebien wychodzi sie latwo. Stany zapalne znikaja bardzo szybko. Wystarczy jesc ciagle steki. No a poza zywnoscia to mozna odkryc prawde dlaczego Amerykanie maja tak zdrowe zeby. Otoz do wody pitnej dodawany jest notorycznie fluor (nie chlor jakby ktos myslal!). Faktycznie woda ma lepszy smak... jak sie odfiltruje to swinstwo lub kupi wode zrodlana (np. "Poland Spring" ze stanu Maine). Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BBJ Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.rdu.bellsouth.net 06.03.03, 20:58 Prawda, jesli chodzi o zywnos typu Mcdonald Burgerkingi itp, czyli "fast food" dlatego amerkanie cierpja na nad-wage. W usa mozna kupic dorej jakosci pdukty w slepie, steki, mleko, maslo itp. nie modifikowanej genetycznie. Jesli chodzi o zeby ktore mam zdrowe, ale to tylko dzjeki mojemu dentyscie ktorege widze pare razy w roku. Witaminy !! so dodawane do produktow to prawda, ale chemikalia antybiotyczne tego nie jestem pewien. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Sa dodawane... 08.03.03, 15:23 A teraz powiedz o CENACH na te tanie i genetyczne dla plebsu, i te "naturalne" czy "organic" dla tych, co chca sie ludzic, ze modyfikowanego nie wcinaja. I jesli to, co widzialam w US, nazywasz "nadwaga", to...wielce taktowna dama jestes! W UK mamy ostra medialna kampanie "antygenetyczna" i obawiam sie, ze ani rzad UK, ani - tym bardziej - brytyjscy farmerzy nie stana z tymi waszymi "ramie przy ramieniu"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LastBoyScout Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.nas31.somerville1.ma.us.da.qwest.net 06.03.03, 21:08 Fluor nie jest swinstwem a mniejszym zlem poniewaz wody zrodlanej wystarczyloby tylko dla ... Gorali ..... W Polsce fluorowano wode tak dlugo jak dlugo bylo Polske na to stac ... teraz sie chloruje, coraz bardziej sie chloruje a zachorowalnosc na raka rosnie lawinowo a nie liniowo w stosunku do zawartosci chloru w wodzie pitnej ... Jak teraz napiszesz , ze pijesz tylko kupna wode bez chloru i fluoru osmieszysz sie, to za droga impreza dla ciebie zgrywusie! Gość portalu: MaciekS napisał(a): > A czemu? Troche sie tyje po tym. Nigdy w Polsce nie moglem > przytyc. Teraz jestem o okolo 15 kilogramow "wiekszy". > Przerzucilem sie na zywnosc importowana z Polski i wogole z > Europy, ale wiem jak podbic sobie wage. > > Natomiast kiedy przestalem jadac typowo po amerykansku moja > odpornosc na choroby spadla. Dlaczego? Ano nie wszyscy wiedza ze > do pasz dodawane sa chemikalia antybiotyczne tak wiec mieso jest > z antybiotykami "naturalnymi". Z zaziebien wychodzi sie latwo. > Stany zapalne znikaja bardzo szybko. Wystarczy jesc ciagle steki. > > No a poza zywnoscia to mozna odkryc prawde dlaczego Amerykanie > maja tak zdrowe zeby. Otoz do wody pitnej dodawany jest > notorycznie fluor (nie chlor jakby ktos myslal!). Faktycznie woda > ma lepszy smak... jak sie odfiltruje to swinstwo lub kupi wode > zrodlana (np. "Poland Spring" ze stanu Maine). > > > Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Fluor nie jest swinstwem 08.03.03, 15:25 By oszczedzic na panstwowych dentystach zaczeto w Sowieckiej Rosji dodawac fluor do wody za "wczesnego" Brezniewa. I US z kraju Sowietow wziely przyklad. Tez widac na dentystow was nie stac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LastBoyScout Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.nas6.somerville1.ma.us.da.qwest.net 06.03.03, 18:04 Pewnie ci sie wydaje, ze skoro w Polsce jest nadwyzka produkcyjna zywnosci to bedziesz mial co jesc ... Coz, jak widzisz rolnikom w Polsce juz sie nie oplaca taniej produkowac a ludziom drozej kupowac. W efekcie jedza swinstwa czy im sie to podoba czy nie bo nie ma KASY. Tutaj nie probuje sie udawac czegokolwiek i masz do wyboru: drogo i naturalnie albo tanio i modyfikowane. W efekcie je sie lepiej i zdrowiej i bez glupiego pokrzywkiwania takich palantow jak ty ...smacznego ! Gość portalu: ue napisał(a): > NIECH AMERYKANIE SAMI SOBIE JEDZA TO MODYFIKOWANE GOWNO!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Genetycznie modyfikowane na mozg sie rzuca - fakt! 08.03.03, 15:27 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wacek Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.ustron.sdi.tpnet.pl 06.03.03, 19:18 A niech ją do nas eksportują. Ja oleję ją ciepłym moczem. Uczonym amerykańskim robiącym w tej branży nie wierzę. Tam gdzie zaczyna się ogromny szmal tam kończy się uczciwość. Jak można spokojnie jeść sztucznie wytworzoną żywność do której my nie jesteśmy genetycznie dostosowani (cholera,nas chyba nie będą modyfikowali) Na to żeby nasze organizmy dostosowały się do takich zmian trzeba setek a może nawet tysięcy lat. Faktem jest,że teoretycznie żywność mod. genet. może być zdrowa a nawet jeszcze zdrowsza tylko po czym do cholery ją poznać. Pozdrawiam. Amerykanów też Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cn Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.canadalife.com 06.03.03, 20:23 Gość portalu: Wacek napisał(a): > A niech ją do nas eksportują. Ja oleję ją ciepłym moczem. > Uczonym amerykańskim robiącym w tej branży nie wierzę. > Tam gdzie zaczyna się ogromny szmal tam kończy się uczciwość. > Jak można spokojnie jeść sztucznie wytworzoną żywność do której my nie > jesteśmy genetycznie dostosowani (cholera,nas chyba nie będą modyfikowali) > Na to żeby nasze organizmy dostosowały się do takich zmian trzeba > setek a może nawet tysięcy lat. > Faktem jest,że teoretycznie żywność mod. genet. może być zdrowa a nawet > jeszcze zdrowsza tylko po czym do cholery ją poznać. > moge powtorzyc raz jeszcze: nie olejesz cieplym moczem, gdzyz firmy (np. monsato) produkujace zywnosc modyfikowana genetycznie bardzo skutecznie sie staraja, zeby na opakoawniach nie bylo zadnych informacji tym(np. stany, kanada). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abu Re: ROZWALALIĆ NIESFORNĄ EUROPĘ IP: *.acn.waw.pl 08.03.03, 16:29 Przecież zawsze można znaleźć terrorystów. A to już podstawa do ataku na starą anachroniczną Europę. Albo będzie żreć geny albo w czapę. Przecież Pan Prezydent BUSH wielokrotnie powtażał o założeniach swej polityki zewnętrznej. Wszędzie tam gdzie zagrożona jest demokracja, czytaj "nie chcą towarów amerykańskich", trzeba czołgami przywrócić demokrację. Odpowiedz Link Zgłoś