Dodaj do ulubionych

USA: Żywność zaskarżona?

IP: *.cpe.mountaincable.net 06.03.03, 17:29
NIECH AMERYKANIE SAMI SOBIE JEDZA TO MODYFIKOWANE GOWNO!!!!
Obserwuj wątek
    • galaxy2099 Re: USA: Żywność zaskarżona? 06.03.03, 17:52
      Nikt ci nie nakazuje jesc takiej zywnosci balwanie. Jesli tylko bedzie wlasciwie oznakowana to czemu ludziom nie dac wyboru na polkach sklepowych. jak zwykle urzednik w Brukseli wie lepiej.
      A poza tym to wszystkie syfy zywnosciowe to pojawialy sie wlasnie w Europie. Choroba wscieklych krow czy pomor swin to gdzie byly ostatnio jak nie w Europie.
      Ty pewno wazniaczku myslisz, ze Francuzi czy Niemcy to wpieprzaja zdrowiutka zywnosc, co?

      Gość portalu: ue napisał(a):

      > NIECH AMERYKANIE SAMI SOBIE JEDZA TO MODYFIKOWANE GOWNO!!!!
      • Gość: cn Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.canadalife.com 06.03.03, 18:09
        galaxy2099 napisał:

        > Nikt ci nie nakazuje jesc takiej zywnosci balwanie. Jesli
        tylko bedzie wlasciwi
        > e oznakowana to czemu ludziom nie dac wyboru na polkach
        sklepowych.

        i wlasnie na tym polega problem. zywnosc ta jest nieoznakowana
        w ameryce polnocnej. skoro jest taka dobra to dlaczego nie chca
        tego podac na etykietce? w czym dla ciebie jest lepszy
        biurokrata w waszyngtonu, warszawy od tego z brukseli. farmerom
        amerykanskim nikt nie kaze produkowac modyfikowanej genetycznie
        zywnosci. a calkiem mam w dupie kilku bogaczy z monsato i
        innych podobnych spolek.
        ps. i jeszcze jedno: ty glupi ciulu..
        • gabrielacasey Racja, cn 08.03.03, 15:16
          Ale, choc uzasadniony, ten ciul potrzebny nie byl: miazdzacy
          efekt Twej przewagi intelektualnej nad galaxy (czy te genetyczne
          modyfikacje i na glowe moga sie rzucic? czy je tylko widac po
          amerykanskich, pardon, tylkach?)nieco popsul...
      • Gość: MaciekS Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.mad.east.verizon.net 06.03.03, 18:10
        galaxy2099 napisał:

        > Nikt ci nie nakazuje jesc takiej zywnosci balwanie. Jesli tylko
        bedzie wlasciwi
        > e oznakowana to czemu ludziom nie dac wyboru na polkach sklepowych.


        Juz jest oznakowane: "made in U.S.A.". Ja tam prawie zawsze
        zwracam uwage gdzie towar wyprodukowano. To daje zgrubne pojecie
        czego sie spodziewac... ale nie zawsze odzwierciedla prawde. Lewe
        metki tez sie zdarzaja, ale na taka glupote to chyba sobie mniej
        sprzedajacych dzis pozwala.

        • Gość: genQ Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.acn.waw.pl 08.03.03, 16:36
          Gość portalu: MaciekS napisał(a):

          > galaxy2099 napisał:
          >
          > > Nikt ci nie nakazuje jesc takiej zywnosci balwanie. Jesli
          tylko
          > bedzie wlasciwi
          > > e oznakowana to czemu ludziom nie dac wyboru na polkach
          sklepowych.
          >
          >
          > Juz jest oznakowane: "made in U.S.A.". Ja tam prawie zawsze
          > zwracam uwage gdzie towar wyprodukowano. To daje zgrubne
          pojecie
          > czego sie spodziewac... ale nie zawsze odzwierciedla prawde.
          Lewe
          > metki tez sie zdarzaja, ale na taka glupote to chyba sobie
          mniej
          > sprzedajacych dzis pozwala.

          Maciek!! Jest tysiąc sposobów aby zmusić Cię do zakupu tego co
          sobie życzą koncerny (np. niska cena, informacja, że nasza
          poczciwa fasola wywołuje raka, ukierunkowanie upraw tylko na
          np.biopaliwa, itd), wreszcie odkrycie Talibów w Klewkach, a to
          już wystarczy aby spuścić lanie, itd
          >
      • Gość: MaciekS Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.mad.east.verizon.net 06.03.03, 18:13
        galaxy2099 napisał:

        > Nikt ci nie nakazuje jesc takiej zywnosci balwanie. Jesli tylko
        bedzie wlasciwi
        > e oznakowana to czemu ludziom nie dac wyboru na polkach sklepowych.


        Juz jest oznakowane: "Made in the U.S.A.". Ja tam prawie zawsze
        zwracam uwage gdzie towar wyprodukowano. To daje zgrubne pojecie
        czego sie spodziewac... ale nie zawsze odzwierciedla prawde. Lewe
        metki tez sie zdarzaja, ale na taka glupote to chyba sobie mniej
        sprzedajacych dzis pozwala.

        • Gość: cn Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.canadalife.com 06.03.03, 18:21
          maciek, musze z toba zapolemizowac. firma monsato (chyba
          najwiecej patentow na genetycznie zmodyfikowane ziarna) dziala
          na calym swiecie. takze dopoki nie maja obowiazku pisac ze jest
          zmodyfikowana tego nie robia. a jesli obowiazek jest to go
          zwalczaja wszelkimi sposobami. takze samo 'made in usa' jest
          malo warte. czy jesli chce byc informowany o tym co spozywam ( a
          jako konsument mam do tego prawo chyba nie) to czy mam sie
          przeniesc do eu. bron mnie panie boze, nie mam tam ochoty
          jechac.
      • gabrielacasey A te 300 kg potwory na ulicach US to niby skad? 08.03.03, 15:14
        Jesli nie byles w US, to sie nie madrz. Jesli z US nadajesz, to
        wyjdz na ulice, pojdz do supermarketow i rozejrzyj sie dookola?
        Co widzisz? Elfy i sylfidy? Nie rozsmieszaj mnie, ze to g... nie
        szkodzi. I NIE BEDZIESZ WIEDZIAL, co jesz w...fast foodach. Juz
        widze reklame KFC: "U nas tylko modyfikowane genetycznie
        kurczaki w panierce z genetycznie modyfikowanej kukrydzy!".
        Smacznego.
    • Gość: MaciekS Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.mad.east.verizon.net 06.03.03, 17:59
      A czemu? Troche sie tyje po tym. Nigdy w Polsce nie moglem
      przytyc. Teraz jestem o okolo 15 kilogramow "wiekszy".
      Przerzucilem sie na zywnosc importowana z Polski i wogole z
      Europy, ale wiem jak podbic sobie wage.

      Natomiast kiedy przestalem jadac typowo po amerykansku moja
      odpornosc na choroby spadla. Dlaczego? Ano nie wszyscy wiedza ze
      do pasz dodawane sa chemikalia antybiotyczne tak wiec mieso jest
      z antybiotykami "naturalnymi". Z zaziebien wychodzi sie latwo.
      Stany zapalne znikaja bardzo szybko. Wystarczy jesc ciagle steki.

      No a poza zywnoscia to mozna odkryc prawde dlaczego Amerykanie
      maja tak zdrowe zeby. Otoz do wody pitnej dodawany jest
      notorycznie fluor (nie chlor jakby ktos myslal!). Faktycznie woda
      ma lepszy smak... jak sie odfiltruje to swinstwo lub kupi wode
      zrodlana (np. "Poland Spring" ze stanu Maine).


      Pozdrawiam
      • Gość: BBJ Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.rdu.bellsouth.net 06.03.03, 20:58
        Prawda, jesli chodzi o zywnos typu Mcdonald Burgerkingi itp,
        czyli "fast food" dlatego amerkanie cierpja na nad-wage.
        W usa mozna kupic dorej jakosci pdukty w slepie, steki, mleko,
        maslo itp. nie modifikowanej genetycznie.
        Jesli chodzi o zeby ktore mam zdrowe, ale to tylko dzjeki
        mojemu dentyscie ktorege widze pare razy w roku.
        Witaminy !! so dodawane do produktow to prawda, ale chemikalia
        antybiotyczne tego nie jestem pewien.

        • gabrielacasey Sa dodawane... 08.03.03, 15:23
          A teraz powiedz o CENACH na te tanie i genetyczne dla plebsu, i
          te "naturalne" czy "organic" dla tych, co chca sie ludzic, ze
          modyfikowanego nie wcinaja.
          I jesli to, co widzialam w US, nazywasz "nadwaga", to...wielce
          taktowna dama jestes!
          W UK mamy ostra medialna kampanie "antygenetyczna" i obawiam
          sie, ze ani rzad UK, ani - tym bardziej - brytyjscy farmerzy nie
          stana z tymi waszymi "ramie przy ramieniu"...
      • Gość: LastBoyScout Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.nas31.somerville1.ma.us.da.qwest.net 06.03.03, 21:08
        Fluor nie jest swinstwem a mniejszym zlem poniewaz wody
        zrodlanej wystarczyloby tylko dla ... Gorali .....
        W Polsce fluorowano wode tak dlugo jak dlugo bylo Polske na to
        stac ... teraz sie chloruje, coraz bardziej sie chloruje a
        zachorowalnosc na raka rosnie lawinowo a nie liniowo w stosunku
        do zawartosci chloru w wodzie pitnej ...
        Jak teraz napiszesz , ze pijesz tylko kupna wode bez chloru i
        fluoru osmieszysz sie, to za droga impreza dla ciebie zgrywusie!
        Gość portalu: MaciekS napisał(a):

        > A czemu? Troche sie tyje po tym. Nigdy w Polsce nie moglem
        > przytyc. Teraz jestem o okolo 15 kilogramow "wiekszy".
        > Przerzucilem sie na zywnosc importowana z Polski i wogole z
        > Europy, ale wiem jak podbic sobie wage.
        >
        > Natomiast kiedy przestalem jadac typowo po amerykansku moja
        > odpornosc na choroby spadla. Dlaczego? Ano nie wszyscy wiedza
        ze
        > do pasz dodawane sa chemikalia antybiotyczne tak wiec mieso
        jest
        > z antybiotykami "naturalnymi". Z zaziebien wychodzi sie latwo.
        > Stany zapalne znikaja bardzo szybko. Wystarczy jesc ciagle
        steki.
        >
        > No a poza zywnoscia to mozna odkryc prawde dlaczego Amerykanie
        > maja tak zdrowe zeby. Otoz do wody pitnej dodawany jest
        > notorycznie fluor (nie chlor jakby ktos myslal!). Faktycznie
        woda
        > ma lepszy smak... jak sie odfiltruje to swinstwo lub kupi wode
        > zrodlana (np. "Poland Spring" ze stanu Maine).
        >
        >
        > Pozdrawiam
        • gabrielacasey Fluor nie jest swinstwem 08.03.03, 15:25
          By oszczedzic na panstwowych dentystach zaczeto w Sowieckiej
          Rosji dodawac fluor do wody za "wczesnego" Brezniewa. I US z
          kraju Sowietow wziely przyklad. Tez widac na dentystow was nie
          stac...
    • Gość: LastBoyScout Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.nas6.somerville1.ma.us.da.qwest.net 06.03.03, 18:04
      Pewnie ci sie wydaje, ze skoro w Polsce jest nadwyzka
      produkcyjna zywnosci to bedziesz mial co jesc ...
      Coz, jak widzisz rolnikom w Polsce juz sie nie oplaca taniej
      produkowac a ludziom drozej kupowac. W efekcie jedza swinstwa
      czy im sie to podoba czy nie bo nie ma KASY.
      Tutaj nie probuje sie udawac czegokolwiek i masz do wyboru:
      drogo i naturalnie albo tanio i modyfikowane.
      W efekcie je sie lepiej i zdrowiej i bez glupiego
      pokrzywkiwania takich palantow jak ty ...smacznego !

      Gość portalu: ue napisał(a):

      > NIECH AMERYKANIE SAMI SOBIE JEDZA TO MODYFIKOWANE GOWNO!!!!
      • gabrielacasey Genetycznie modyfikowane na mozg sie rzuca - fakt! 08.03.03, 15:27
    • Gość: Wacek Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.ustron.sdi.tpnet.pl 06.03.03, 19:18
      A niech ją do nas eksportują. Ja oleję ją ciepłym moczem.
      Uczonym amerykańskim robiącym w tej branży nie wierzę.
      Tam gdzie zaczyna się ogromny szmal tam kończy się uczciwość.
      Jak można spokojnie jeść sztucznie wytworzoną żywność do której my nie
      jesteśmy genetycznie dostosowani (cholera,nas chyba nie będą modyfikowali)
      Na to żeby nasze organizmy dostosowały się do takich zmian trzeba
      setek a może nawet tysięcy lat.
      Faktem jest,że teoretycznie żywność mod. genet. może być zdrowa a nawet
      jeszcze zdrowsza tylko po czym do cholery ją poznać.

      Pozdrawiam. Amerykanów też

      • Gość: cn Re: USA: Żywność zaskarżona? IP: *.canadalife.com 06.03.03, 20:23
        Gość portalu: Wacek napisał(a):

        > A niech ją do nas eksportują. Ja oleję ją ciepłym moczem.
        > Uczonym amerykańskim robiącym w tej branży nie wierzę.
        > Tam gdzie zaczyna się ogromny szmal tam kończy się uczciwość.
        > Jak można spokojnie jeść sztucznie wytworzoną żywność do
        której my nie
        > jesteśmy genetycznie dostosowani (cholera,nas chyba nie będą
        modyfikowali)
        > Na to żeby nasze organizmy dostosowały się do takich zmian
        trzeba
        > setek a może nawet tysięcy lat.
        > Faktem jest,że teoretycznie żywność mod. genet. może być
        zdrowa a nawet
        > jeszcze zdrowsza tylko po czym do cholery ją poznać.
        >
        moge powtorzyc raz jeszcze: nie olejesz cieplym moczem, gdzyz
        firmy (np. monsato) produkujace zywnosc modyfikowana genetycznie
        bardzo skutecznie sie staraja, zeby na opakoawniach nie bylo
        zadnych informacji tym(np. stany, kanada).
    • Gość: abu Re: ROZWALALIĆ NIESFORNĄ EUROPĘ IP: *.acn.waw.pl 08.03.03, 16:29
      Przecież zawsze można znaleźć terrorystów. A to już podstawa do
      ataku na starą anachroniczną Europę. Albo będzie żreć geny albo
      w czapę.
      Przecież Pan Prezydent BUSH wielokrotnie powtażał o założeniach
      swej polityki zewnętrznej. Wszędzie tam gdzie zagrożona jest
      demokracja, czytaj "nie chcą towarów amerykańskich", trzeba
      czołgami przywrócić demokrację.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka