Dodaj do ulubionych

UE: Integracyjny Rozbiór

04.05.03, 02:49
4/5/2003
Coraz częściej spotykamy się ostatnio z określeniem brak alternatywy. Stało
się to już nieomal hasłem, które ma wszystkich przekonać, że jedynym wyjściem
dla Polski jest tylko Unia. Pod płaszczykiem Unii od początku lat 80-tych
jest realizowana konsekwentnie i dobrze zaplanowana polityka wyniszczania
narodu polskiego, demontażu państwa i kolonizacji Polski.

Z chwila upadku komunizmu intelektualiści Europy Zachodniej zdecydowali, że
wydarzenia przybrały niebezpieczny obrót z powodu uzyskania przez prawie
połowę Europy niepodległości, co zostało uznane jako zagrożenie dla ich
stabilności. Państwa zachodnie na zagrożenia te odpowiedziały utworzeniem
super internacjonalistycznych struktur w projekcie z układu Marstrich z 1989 -
91 r wprowadzając radykalne zmiany jak centralizację władzy i wprowadzenie
jednej waluty, a w rezultacie kontrolę polityki przez Europ. Bank Centr. w
Frankfurcie. Argumenty UE są podobne, a w wielu przypadkach identyczne z
ideami faszystów niemieckich, którzy w latach 30-tych i 40-tych uważali
Europę za biologiczną jedność bez miejsca na narodowe granice. Politykę samą
w sobie uznali za niebezpieczną ,więc utworzyli administrację w
scentralizowanej formie jaką jest Rząd Unijny.

W Polsce reformy te zaczęto realizować już od okrągłego stołu. Pod unijnym
sztandarem reform wprowadzono politykę dogłębnej destrukcji gospodarki,
kultury i wiary. Po upadku komuny Polska szybko wychodziła z zaćmienia
gospodarczego. W jednym roku pozbyliśmy się kartek i sklepy zostały
wypełnione. Tworzyliśmy silną konkurencję wytwórczą i wydobywczą dla Europy
Zach., będąc przy tym spójni narodowościowo. Jednak zabójczy plan
Balcerowicza wypijał krew z gospodarki i doprowadził ją do agonii, aby
ożywienia oczekiwać z Unii, która dla eurofanatyków stwarza pozory
organizacji charytatywnej.

W Polsce pozwolono prowadzić działalność gospodarczą przeszło 40-stu tys.
zagranicznym przedsiębiorstwom, ograniczając wytwórczość krajową. Straciliśmy
nasze znaczenie i dyspozycje naszej strategicznej pozycji z drastycznym
spadkiem stopy życiowej. Nasze położenie w umiarkowanym klimacie w centrum
Europy z dużym, pięknym i malowniczym terytorium, urodzajnymi ziemiami
uprawnymi, z posiadaniem wielu bogactw naturalnych, z wielkim potencjałem
wytwórczym i ludnościowym, to nasza wielka zaleta i atrakcyjność, której
niestety jesteśmy zbyt mało świadomi.

Polska która w latach siedemdziesiątych zajmowała dziesiąte miejsce wśród
najbardziej rozwiniętych krajów świata, spadla na miejsce 56. Mając
gospodarkę godną politowania, jest kompletnym bankrutem finansowym, należącym
do krajów Trzeciego świata, którego głos na arenie międzynarodowej nie będzie
się liczył.

Polska została krajem wyssanym z sił i środków rozwojowych i wprowadzona w
obszar iluzji, którym jest integracja z globalistycznymi strukturami Unii. Z
naszym wielomiliardowym zadłużeniem, z wielkim deficytem handlowym, z brakiem
funduszy na podstawowe środki i z 20% bezrobociem, z 70-cioma% przemysłu i 80-
cioma% banków w rękach obcych, kto przyjmie nas jako partnera.

Pozbywając się 1/3 polskiej ziemi, która po referendum przejdzie w ręce
obecnych dzierżawców i Niemców, będziemy tylko kolonią w Unii i parobkami
jako tania siła robocza i potężny rynek zbytu dla ich produktów. Popatrzmy na
ciągle spadający poziom bytowania naszego Narodu, na szerzące się ubóstwo,
biedę, bezsilność i brak perspektyw. W Ojczyźnie naszej kwitnie tylko
korupcja i produkcja ...bezrobotnych.

W naszym charakterze narodowym jest wystarczająco dużo sił duchowych, które
można użyć do walki z głupotą polityków i agitatorów pragnących wciągnąć nas
w objęcia unijne, w których mielibyśmy czuć się zaszczyceni faktem ,ze inni
będą decydować za nas. Była premier pani Margaret Thatcher w swojej
książce 'DYPLOMACJA", 2002r. pisze: "Powołanie do życia Unii Europejskiej
było największą głupotą naszych czasów."

Unia w swoim planie nie obejmuje modernizacji polskiego przemysłu, tworzenia
nowych miejsc pracy i rozwiązywania podstawowych problemów gospodarczych i
społecznych. Negocjator pan Leszek Jesień publicznie powiedział że "Polska
polityka rolna", w 1999r już całkowicie sterowana była od zewnątrz...

Dzięki polskiej wsi ani w okresie I wojny światowej, ani w II
Rzeczypospolitej, ani podczas II wojny św. i po niej kraj nasz nie
doświadczył klęski głodu, który pustoszył Holandię, Ukrainę i Rosję. Polska
mimo rozbiorów uratowała się tylko dlatego, że wieś, rolnicy bronili zębami
każdego kawałka ziemi, by jej nie oddać obcym. Tymczasem kolejne rządy z
pełną świadomością skutków, zgodziły się na niesamowitą degradację polskiego
rolnictwa.

"NIE łUDźMY SIĆ żE UNIA WYDźWIGNIE I POSTAWI NAS NA NOGI SWOIMI FUNDUSZAMI�.

Unia jest częścią nowego porządku w świecie pogrążonym w kryzysie i sama w
sobie grzćźnie w korupcji i biurokracji, której dość mają Austriacy,
Francuzi, Hiszpanie i nawet Niemcy, i najchętniej wystąpiliby z niej. Do tego
trzeba dodać podział zachodnich aliantów i uwidaczniający się koniec ONZ,
oraz kryzys nuklearny w Azji. Na wszystkich giełdach spadek notowań. Cena
oleju rekordowo wysoka. Bankructwa wielkich korporacji. Galopujące wyścigi
konfliktów zbrojeniowych. Plagi, kataklizmy, zło i nagminne deptane i
odrzucane prawa Boże. Na horyzoncie wyłania się nowa super siła w postaci
GLOBALIZMU.

Polska nie może wchodzić do struktur Traktatu z Maastricht znoszącego
wszystkie bariery w imię ultra liberalnego nowego porządku federalnego super
państwa, mającego służyć światu finansowemu. Od referendum zależeć będzie nie
tylko przyszłość Polski ale też i Europy. Dlatego NIE w referendum może być
równoznaczne z zatrzymaniem zalewu Europy przez czerwona zarazę w Cudzie nad
Wisłą w 1920r.

Nie wolno nam stracić naszej suwerenności na rzecz nieczystego, podstępnego i
antychrześcijańskiego ustawodawstwa unijnego. Suwerenność dla państwa stanowi
taka sama wartość jak dla człowieka wolność, która jest jego zasadniczym
pragnieniem. I tylko wolny człowiek potrafi powiedzieć "NIE", sługa zawsze
mówi "TAK". Takie stwierdzenie jak : "trzeba się pozbyć suwerenności" wyszło
z ust Andrzeja Olechowskiego, a Leszek Miller powiedział : "Suwerenność jest
przeżytkiem". Takie stwierdzenia można usłyszeć tylko od zniewolonych
euroentuzjastów i od zdrajców, gdyż Konstytucja RP zaczyna się od pojęcia
suwerenności, na straży której stoi prezydent Rzeczypospolitej.

Prawdziwi Polacy oddawali i oddają życie za suwerenność. W naszej Ojczyźnie
władze muszą przejąć ludzie sumienia - prawdziwi Polacy, którzy chcą służyć
swojej ojczyźnie pomnażając jej dobrobyt i majątek. Polska posiada wielu
kompetentnych specjalistów od studiów strategicznych, którzy mogą opracować
koncepcje strategii gospodarczej i realizować nowy racjonalny program rozwoju
Polski, uruchamiając cały szereg instrumentów sterowania ekonomiczno-
finansowego, z rolnictwem jako motorem przemysłu na czele, w obszarze
produkcji biopaliw i zdrowej, naturalnej, ekologicznej żywności. Na taką
żywność istnieje wymaganie i zapotrzebowanie konsumentów.

Jedynymi gospodarstwami przynoszącymi zysk są ekologiczne gospodarstwa
rodzinne, uważane przez nachalną unijną propagandę jako zacofane polskie
rolnictwo. Niech symbolem z miłością uprawianej polskiej ziemi, symbolem jej
czystości i ekologii, będzie liczba bocianów spacerujących stadami niemal na
wszystkich naszych polach. W Unii produkującej skompromitowanymi metodami
żywność wysokiej jakości, podobnego widoku nie ma już od dawna. Nawet boćki
nie chcą jeść ich genetycznie modyfikowanej żywności. Spotkać tam można tylko
chore i ślepe zające.

Alternatywą jest suwerenne i niepodlegle państwo polskie, współpracujące
gospodarczo na równych partnerskich, korzystnych warunkach z państwami europy
i innymi narodami na całym świecie oraz sojusz
Obserwuj wątek
    • Gość: rado Re: UE: Integracyjny Rozbiór IP: 111.111.51.* 04.05.03, 06:49
      don5 napisał:

      > 4/5/2003
      > Coraz częściej spotykamy się ostatnio z określeniem brak alternatywy. Stało
      > się to już nieomal hasłem, które ma wszystkich przekonać, że jedynym wyjściem
      > dla Polski jest tylko Unia. Pod płaszczykiem Unii od początku lat 80-tych
      > jest realizowana konsekwentnie i dobrze zaplanowana polityka wyniszczania
      > narodu polskiego, demontażu państwa i kolonizacji Polski.

      co cos jak z belgia i luksemburgiem :)))))

      >
      > Z chwila upadku komunizmu intelektualiści Europy Zachodniej zdecydowali, że
      > wydarzenia przybrały niebezpieczny obrót z powodu uzyskania przez prawie
      > połowę Europy niepodległości, co zostało uznane jako zagrożenie dla ich
      > stabilności.

      intelektualisci raczej nie decyduja. a ktorzy konkretnie?

      Argumenty UE są podobne, a w wielu przypadkach identyczne z
      > ideami faszystów niemieckich, którzy w latach 30-tych i 40-tych uważali
      > Europę za biologiczną jedność bez miejsca na narodowe granice.

      ue uwaza europe za jednosc rasy? a to ciekawe :)))))

      Politykę samą
      > w sobie uznali za niebezpieczną ,więc utworzyli administrację w
      > scentralizowanej formie jaką jest Rząd Unijny.

      o wyborach cos slyszales? ciagle sa w panstwach europy.


      >
      > W Polsce reformy te zaczęto realizować już od okrągłego stołu. Pod unijnym
      > sztandarem reform wprowadzono politykę dogłębnej destrukcji gospodarki,
      > kultury i wiary.

      i dlatego teraz zyje nam sie lepiej, a rydzyk ma swoje radio dziennik i
      telewizje?

      Po upadku komuny Polska szybko wychodziła z zaćmienia
      > gospodarczego. W jednym roku pozbyliśmy się kartek i sklepy zostały
      > wypełnione.

      to w koncu jak bo wyzej jest ze byla prowadzona polityka destrukcji
      gospodarczej.

      Tworzyliśmy silną konkurencję wytwórczą i wydobywczą dla Europy
      > Zach., będąc przy tym spójni narodowościowo. Jednak zabójczy plan
      > Balcerowicza wypijał krew z gospodarki i doprowadził ją do agonii, aby
      > ożywienia oczekiwać z Unii, która dla eurofanatyków stwarza pozory
      > organizacji charytatywnej.
      >
      > W Polsce pozwolono prowadzić działalność gospodarczą przeszło 40-stu tys.
      > zagranicznym przedsiębiorstwom, ograniczając wytwórczość krajową.

      a oni zainwestowali ponad 60 mld $ jak polska wygladala y bez tych pieniedzy?

      > Polska która w latach siedemdziesiątych zajmowała dziesiąte miejsce wśród
      > najbardziej rozwiniętych krajów świata, spadla na miejsce 56.

      miejsce wedlug propagandy gierka. radiomaryjni zawsze z zalem wspominaja czasy
      komuny :)))))

      Mając
      > gospodarkę godną politowania, jest kompletnym bankrutem finansowym, należącym
      > do krajów Trzeciego świata, którego głos na arenie międzynarodowej nie będzie
      > się liczył.

      bez przesady. troszke obiektywizmu.


      > Pozbywając się 1/3 polskiej ziemi, która po referendum przejdzie w ręce
      > obecnych dzierżawców i Niemców,

      jakich dzierzawcow polakow? to zle? slyszales cos o ustawie o ziemi?

      będziemy tylko kolonią w Unii i parobkami
      > jako tania siła robocza i potężny rynek zbytu dla ich produktów.

      mow za siebie jesli nic ne potrafisz i chcesz tam pracowac to pewnie tak.

      > Unia w swoim planie nie obejmuje modernizacji polskiego przemysłu,

      obejmuje a jakze. tyle ze modernizacja to likwidacja czesci nierentownych
      kopalni i hut.


      Na wszystkich giełdach spadek notowań. Cena
      > oleju rekordowo wysoka. Bankructwa wielkich korporacji.

      to juz czysta bzdura. pomrocznosc.

      Galopujące wyścigi
      > konfliktów zbrojeniowych. Plagi, kataklizmy, zło i nagminne deptane i
      > odrzucane prawa Boże. Na horyzoncie wyłania się nowa super siła w postaci
      > GLOBALIZMU.

      tak ona idzie i idzie przychodzi do ciebie noca. nawet nie wiesz kiedy. potem
      tylk ta mokra posciel.

      > Nie wolno nam stracić naszej suwerenności na rzecz nieczystego, podstępnego i
      > antychrześcijańskiego ustawodawstwa unijnego.

      ciekawa definicja prawa.

      Polska posiada wielu
      > kompetentnych specjalistów od studiów strategicznych, którzy mogą opracować
      > koncepcje strategii gospodarczej i realizować nowy racjonalny program rozwoju
      > Polski,

      no opracowali. wyszlo im ze polska najlepiej rozwinie sie w ue.

      z rolnictwem jako motorem przemysłu na czele,

      super!! takiej polski to ja nie chce. to jest XVIII/XIX w.

      > Alternatywą jest suwerenne i niepodlegle państwo polskie, współpracujące
      > gospodarczo na równych partnerskich, korzystnych warunkach z państwami europy
      > i innymi narodami na całym świecie

      zgadza sie dlatego powiem TAK w referendum.
      pozdrawiam rado
      • Gość: mirmat Re: UE: Integracyjny Rozbiór IP: *.dialup.eol.ca 04.05.03, 07:17
        Ciekawe spotrzezenia rado az sie prosza o ryposte:
        - Politykę samą w sobie uznali za niebezpieczną ,więc utworzyli administrację w
        > scentralizowanej formie jaką jest Rząd Unijny.
        Rado: o wyborach cos slyszales? ciagle sa w panstwach europy.
        Mirmat: Wlasnie we Francji partia LePena dostala w "wyborach" parlamentarnych
        12 % i dostala ZERO MIEJSC W PARLAMENCIE. Kiedy w Austrii wygrali nacjonalisci
        Hajdera Unia oglosila SANKCJE. Tak wyg;lada "demokracja" Unii

        - W Polsce reformy te zaczęto realizować już od okrągłego stołu. Pod unijnym
        > sztandarem reform wprowadzono politykę dogłębnej destrukcji gospodarki,
        > kultury i wiary.

        Rado: i dlatego teraz zyje nam sie lepiej, a rydzyk ma swoje radio dziennik i
        telewizje?
        Mirmat: Obecne "zycie" ubliza godnosci milionowych mas Solidarnosci, ktore
        obalajac komune przyspozyly miliardowe kozysci dla Unii. Za to Unia zazadala
        zwrotu pozyczek jakie unijni bandyci dali sowieckim pacholkom w PRL-u.

        Tworzyliśmy silną konkurencję wytwórczą i wydobywczą dla Europy
        > Zach., będąc przy tym spójni narodowościowo. Jednak zabójczy plan
        > Balcerowicza wypijał krew z gospodarki i doprowadził ją do agonii, aby
        > ożywienia oczekiwać z Unii, która dla eurofanatyków stwarza pozory
        > organizacji charytatywnej.
        >
        > W Polsce pozwolono prowadzić działalność gospodarczą przeszło 40-stu tys.
        > zagranicznym przedsiębiorstwom, ograniczając wytwórczość krajową.

        Rado: a oni zainwestowali ponad 60 mld $ jak polska wygladala y bez tych
        pieniedzy?
        Mirmat: Jak wyglada Polska to wiadomo - 20% bezrobocia. A jak by wygladali te
        poltora miliona pracownikow Unii, ktorzy zawdzieczaja swoje miejsca pracy
        eksploatacji Polski?

        > Polska która w latach siedemdziesiątych zajmowała dziesiąte miejsce wśród
        > najbardziej rozwiniętych krajów świata, spadla na miejsce 56.
        Rado: miejsce wedlug propagandy gierka. radiomaryjni zawsze z zalem wspominaja
        czasy komuny :)))))
        Mirmat: Alez Gierek byl pupilkiem Unii, szczegolnie tej zabojadzkiej czesci.
        Przeciez Unia dawala Gierkowi to co chcial !!!

        Mając
        > gospodarkę godną politowania, jest kompletnym bankrutem finansowym, należącym
        > do krajów Trzeciego świata, którego głos na arenie międzynarodowej nie będzie
        > się liczył.

        Rado: bez przesady. troszke obiektywizmu.
        Mirmat: Na jakiej planecie ty zyjesz?

        > Unia w swoim planie nie obejmuje modernizacji polskiego przemysłu,

        Rado: obejmuje a jakze. tyle ze modernizacja to likwidacja czesci nierentownych
        kopalni i hut.
        Mirmat: Socjalistyczna "modernizacja" naklada LIMITY PRODUKCJI, ktore zmusza
        nasze huty do bankrupctwa.


        > Nie wolno nam stracić naszej suwerenności na rzecz nieczystego, podstępnego i
        > antychrześcijańskiego ustawodawstwa unijnego.

        Rado: ciekawa definicja prawa.
        Mirmat: Przy masowej imigracji islamskich fanatykow i ich kroliczej prokreacji
        bedziesz mial niedlugo Szariat jako prawo Unijne w Euroarabii.
    • Gość: mirmat Rola Okraglego Stolu IP: *.dialup.eol.ca 04.05.03, 06:53
      Cena za bezkrwawe obalenie sowieckiej okupacji byl brak rozliczenia
      kolaborantow za ich zdrade. Wielu PZPR-owcow jak Balcerowicz nie tylko nie
      zostali wyslani na zielona trawke ale wrecz zajeli decydujaca role w okreslaniu
      polityki gospodarczej III Rzeczypospolitej.

      Jak napisal prof Robert Nowak w swoich 21 Pytaniach: " Czy prawdą jest, że w
      ciągu kilkunastu lat po 1989 roku biedna Polska faktycznie "obdarowała" kraje
      Unii Europejskiej jednostronnymi korzyściami w sferze gospodarczej?
      - Zrobiliśmy to na wiele sposobów. Przede wszystkim poprzez
      oszukańczą "prywatyzację" ze szkodą dla Polski, tj. sprzedaż za bezcen
      zagranicznym biznesmenom jakże wielu cennych polskich przedsiębiorstw. Nie
      słuchano ostrzeżeń wybitnych zagranicznych ekonomistów, wypowiadanych już na
      początku tego tak fatalnego dla Polski procederu. Przypomnę, że jeden z
      najwybitniejszych ekonomistów amerykańskich John Kenneth Galbraith już w 1991
      r. ostrzegał na łamach wrocławskiej "Odry" (nr 2 z 1991 r.) przed wyprzedażą
      przemysłu w ręce zagraniczne, mówiąc: "Jestem za inwestycjami zagranicznymi.
      Ale niedawno spotkałem kogoś, kto właśnie wrócił z Polski i kto ma nadzieję, że
      w ciągu 4-5 lat znaczna część przemysłu polskiego zostanie przejęta przez
      Niemców i Amerykanów. Uważam to za nadzwyczaj głupie. Polski przemysł musi być
      własnością Polaków i być zarządzany przez Polaków". Galbraith krytycznie
      oceniał również naiwną wiarę w Polsce w różnych, masowo odwiedzających nasz
      kraj, doradców z Zachodu, twierdząc, że "tacy doradcy potrafiliby doprowadzić
      do bankructwa nawet Stany Zjednoczone".
      Podobne ostrzeżenia przed wyprzedażą przedsiębiorstw polskich w ręce
      zagraniczne wypowiadał laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii prof. Milton
      Friedman w wywiadzie dla miesięcznika "Res Publica" (nr 10 z 1990 r.). Friedman
      powiedział tam m.in.:
      "Kolejna sprawa dotyczy wysuwanych często sugestii, aby sprzedać
      przedsiębiorstwa cudzoziemcom. Ponieważ nie wydaje się, by rząd polski sprzedać
      mógł Polakom Stocznię Gdańską, huty i inne wielkie przedsiębiorstwa po realnych
      cenach, ludzie powiadają, żeby sprzedać je cudzoziemcom. Uważam, że byłby to
      błąd. Po pierwsze, moglibyście je sprzedać tylko po bardzo niskich cenach,
      niemal za nic. Kto by na tym skorzystał? Głównie cudzoziemcy, nie Polacy. Po
      drugie, sytuacja, w której duża część podstawowych środków produkcji danego
      kraju znajduje się w rękach cudzoziemców, jest na dłuższą metę politycznie nie
      do zaakceptowania.
      Pamiętajcie jedno: cudzoziemcy nie będą inwestować w Polsce po to, by pomóc
      Polsce, lecz po to, by pomóc sobie. Cudzoziemcy powinni mieć pełną swobodę
      inwestowania w Polsce, ale tylko wtedy, gdy będzie to w interesie Polski (...)".
      Już w 1992 roku były dyrektor PWN Adam Bromberg, emigrant z 1968 r., od
      dziesięcioleci przebywający na Zachodzie, ostrzegał: "Aniśmy się nie
      spostrzegli i któryś tam rok z kolei POMAGAMY Zachodowi".

      Dzis wydaje sie rzecza konieczna by w nastepnych wyborach odsunac od wladzy
      wszystkich zwiazanych z zdradzieckim ukladem Okraglego Stolu i Unijnym Ukladem
      Stowarzyszeniowym. Jezeli okaze sie, ze bedziemy wtedy juz w Unii, konieczne
      bedzie sprzymiewrzenie sie z krajami, ktore beda dla nas sojusznikami w
      przeksztalceniu tego tworu w jakis ludzki uklad wolnego handlu. Inaczej musimy
      opuscic ten burdel.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka