Gość: Marek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.12.03, 17:07
Nie chciałbym być złym prorokiem, ale jeśli nawet tacy zwolennicy UE jak J.
Lewandowski podchodzą do problemówi integracji z coraz większą ostrożnością
i obawami, to naprawdę "jest dobrze, a będzie jeszcze gorzej"/