16.01.14, 16:13
Jak zaczynają mi się nudzić konwencjonalne napoje, to odskocznią jest cynamonka. Robie ją sobie zalewjąc wrzątkiem jedną łyżeczkę cynamonu (jak słaby to dwie). Piję bez cukru i żadnych dodatków. Przed wypiciem przecedzam, bo na dnie robi sie galaretkowaty "sliż".

Macie jakieś swoje rozwiązania w tej kategorii napojów?

--
Alkoholizm wśród słoni to coraz bardziej palący problem w Afryce i Indiach
(www.masterminds.pl/Geografia,i,Przyroda.14/Zwierzeta,tez,lubia,byc,na,haju..637.html)

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka