Dodaj do ulubionych

Ginger Ale

IP: *.acn.waw.pl 29.08.02, 19:35
Witam
Kiedys, z 8 - 10 latek temu bywal w sklepach taki napoj - chyba tak sie
wlasnie nazywal, pamietam ze byl w puszkach 0,33, kolor puszki chyba
czerwony, bezalkoholowy. To byla prawdziwa pycha - w smaku cos jak tonik ale
bez goryczki, ale jednoczesnie nie slodki, jakby troche warzywny
Czy mozna to gdzies teraz dostac, co to w ogole bylo, czy ktos cos wie na ten
temat??
pzdr
fo
Obserwuj wątek
    • Gość: al Re: Ginger Ale IP: *.proxy.aol.com 30.08.02, 04:59
      Gość portalu: fo napisał(a):
      > ...
      > Kiedys, z 8 - 10 latek temu bywal w sklepach taki napoj - chyba tak sie
      > wlasnie nazywal, pamietam ze byl w puszkach 0,33, kolor puszki chyba
      > czerwony, bezalkoholowy. To byla prawdziwa pycha - w smaku cos jak tonik ale
      > bez goryczki, ale jednoczesnie nie slodki, jakby troche warzywny
      > Czy mozna to gdzies teraz dostac, co to w ogole bylo, czy ktos cos wie na ten
      > temat??
      > ...

      Raz to mialem w pysku (z koniecznosci) i nigdy wiecej! Jest to tzw. "soda". W
      Stanach jest to b. tanie i od gradobicia. Posmak to pewnie ma imbiru jak sama
      nazwa wskazuje. W Polsce tego gowna nie widzialem.
      • Gość: fo Re: Ginger Ale IP: *.acn.waw.pl 31.08.02, 22:14
        no nie wiem, moze to czas (dawno temu to bylo), ale dla mnie bylo pyyyyyyyyycha!
        szkoda ze nie sprzedaja, jedyny napoj gazowany jaki mozna wypic bez obrzydzenia
        (no moze cola)
        pozdro
        fo
        • cassie1122 Re: Ginger Ale 02.09.02, 20:22
          Rzeczywiscie jest to bardzo popularna "soda" w US, ale wcale nie nalezy do
          najtanszych. Jest w cenie innych napoi gazowanych. Co jednak Ginger Ale
          wyroznia? Jest (wg opinii lekarzy) bardzo zdrowy i polecany zwlaszcza w
          problemach zoladkowych. Nawet dzieciom. W Polsce nie udalo mi sie go spotkac

          Pozdrawiam:)

          cassie1122@gazeta.pl
    • Gość: h Re: Ginger Ale IP: *.acn.waw.pl 03.09.02, 00:07
      Jako placebo sproboj toniku z imbirem....
    • roseanne Re: Ginger Ale 03.09.02, 17:12
      piwko imbirowe
      imgir jest wlasnie tym skladnikiem co uspokaja zaladek
      chcesz "domowa recepture", to napisz do mnie na priva
      • Gość: zorro Re: Ginger Ale IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 10.09.02, 12:33
        w polsce spotkać to można czasem na pokładach samolotów ;) oraz w porządnych
        barach bo to składnik drinkuf ;) Co do smaku się nie wypowiadam bo jednym
        smakuje a drugim nie dla mnie bomba - może ktoś wpadnie w końcu na to i
        sprowadzi parę kontenerów na próbę ???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka