Gość: fo
IP: *.acn.waw.pl
29.08.02, 19:35
Witam
Kiedys, z 8 - 10 latek temu bywal w sklepach taki napoj - chyba tak sie
wlasnie nazywal, pamietam ze byl w puszkach 0,33, kolor puszki chyba
czerwony, bezalkoholowy. To byla prawdziwa pycha - w smaku cos jak tonik ale
bez goryczki, ale jednoczesnie nie slodki, jakby troche warzywny
Czy mozna to gdzies teraz dostac, co to w ogole bylo, czy ktos cos wie na ten
temat??
pzdr
fo