joss1
05.10.05, 14:45
Witam!
Jedna z moich suczek ma świerzbowca. Podobno potęzna inwazja co wyszło po
badaniu zeskrobiny. Oczywiście leczenie rozpoczęte. Mam pytanie czy mogę się
tym zarazić od psa. Od jakiegos czasu mam swędzące uczulenie, czy to mozliwe
ze to własnie pasożyt od pieska?
Pozdrawiam