24.01.06, 12:18
Moja stara sunia pokasłuje.
Ma lekką wadę serca.
Ostatnio pani weterynarz kazała dać jej enap,
ale nie dałam. Sunia może mieć ok. 20 lat,
znalazłam ją 7 lat temu i była wtedy
oceniana na kilkanaście.
Poza kaszlem jest jak nowa.
Wg. mnie jest podziębiona,
ma słabsze krążenie w związku z wiekiem.
Apetycik i humorek ok.
W mrozy chodzi w płaszczu.
Co jej zaaplikować?
Obserwuj wątek
    • rezurekcja Re: kaszel 24.01.06, 13:29
      misiek1007 napisała:

      > Moja stara sunia pokasłuje.
      > Ma lekką wadę serca.

      kaszel czasem wiaze sie z choroba serca. Mamy takiego psa w domu.

      > Poza kaszlem jest jak nowa.

      zupelnie jak nasz kaszlacy Kajtus z chorym sercem.

      > Wg. mnie jest podziębiona,

      wedlug ciebie.

      > Co jej zaaplikować?

      nie leczymy na wlasna reke. Ani zwierzat ani siebie.
      • misiek1007 Re: kaszel 24.01.06, 14:46
        Imponujące, co za klasa
        • jjj16 Re: kaszel 24.01.06, 15:05
          Nie przejmój się dziwacznym tonem "rezurekcji". Poczytaj inne Jego teksty,a
          ubawisz si setnie.
          A psiaka powinieneś pokazać weterynarzowi. To na pewno osłabione serduszko.
          Pozdrawiam
          • misiek1007 Re: kaszel 31.01.06, 15:24
            Tylko u weterynarza sunia nie kaszle i wygląda
            zdrowo. Może to wiek, albo uczulenie.
            Weterynarz mówi, że jak na taką babcię to jest świetna.
    • anna.jozwik Re: kaszel 24.01.06, 15:55
      "Nie przejmój się" - co za klasa :-D :-D
      Akurat rezurekcja ma tutaj stuprocentową rację. Nie nalzeży zabierać się za
      leczenie zwierząt jesłi nie ma się o tym pojęcia, prawda? Ja także nie
      zabieram się za naprawianie samochodów ani przepychanie zatkanych rur ;-)
      Wracajac do tematu. Psa trzeba zbadać, zajrzeć do gardła, osłuchac, zmierzyć
      temperature, omacać węzły chłonne. Jeśłi pies jest rzeczywiscie przeziebiony,
      to może będzie potrzebny antybiotyk. Jeśłi kaszel wynika z choroby serca -
      trzeba podawac leki nasercowe. O tym jakie leki podawać i w jakich dawkach
      decyduje lekarz, nie właściciel.
      • misiek1007 Re: kaszel 06.02.06, 10:13
        Do weterynarza chodzimy regularnie.
        Wczoraj byłyśmy i powiedział, że jest w dobrej
        formie, osłuchał ją, zmierzył temperaturę.
        Powiedział, że jeżeli pies w tym wieku kaszle raz
        na parę dni, to należy się z tym pogodzić.
        Raz kaszle raz nie kaszle...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka