spyheart 14.07.07, 18:54 Moje zwierze - dog Argentino ok 5 lat zjada cukier nie specjalnie mu daje ale to mała złodziejka jest co to może oznaczać ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rezurekcja Re: Cukier 14.07.07, 19:53 spyheart napisała: > Moje zwierze - dog Argentino ok 5 lat zjada cukier > nie specjalnie mu daje ale to mała złodziejka jest > co to może oznaczać ? ze lubi cukier. Moj tez lubi slodycze. Cukru samego mu nie dawalam. Moj tez kradnie. Odpowiedz Link Zgłoś
rezurekcja Re: Cukier 14.07.07, 20:34 spyheart napisała: > no ale zeby kilogramami ??:D tyle bylo na stole, co nie? Moj bierze, ile jest. Kilogram jablek, kostke masla, blache ciasta, obiad mojej siostry ... Odpowiedz Link Zgłoś
anna.jozwik Re: Cukier 15.07.07, 23:00 Może to oznaczac, ze w przyszłosci chce narazic swego właścicilea na powazne obciążenie portfela leczeniem dziur w zebach u psiego stomatologa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rezurekcja Re: Cukier 16.07.07, 14:56 spyheart napisała: > Coz to moje zwierze mnie do grobu wpedzi :D A co ja mam powiedziec? Nie moge niczego spozywczego zostawic na stole, bo zniknie w jednej chwili. Chyba, ze jest to surowe warzywo lub maka. Odpowiedz Link Zgłoś