14.07.07, 18:54
Moje zwierze - dog Argentino ok 5 lat zjada cukier
nie specjalnie mu daje ale to mała złodziejka jest
co to może oznaczać ?
Obserwuj wątek
    • rezurekcja Re: Cukier 14.07.07, 19:53
      spyheart napisała:

      > Moje zwierze - dog Argentino ok 5 lat zjada cukier
      > nie specjalnie mu daje ale to mała złodziejka jest
      > co to może oznaczać ?

      ze lubi cukier.
      Moj tez lubi slodycze. Cukru samego mu nie dawalam.
      Moj tez kradnie.
      • spyheart Re: Cukier 14.07.07, 19:55
        no ale zeby kilogramami ??:D
        • rezurekcja Re: Cukier 14.07.07, 20:34
          spyheart napisała:

          > no ale zeby kilogramami ??:D

          tyle bylo na stole, co nie?
          Moj bierze, ile jest. Kilogram jablek, kostke masla, blache ciasta, obiad
          mojej siostry ...
    • anna.jozwik Re: Cukier 15.07.07, 23:00
      Może to oznaczac, ze w przyszłosci chce narazic swego właścicilea na powazne
      obciążenie portfela leczeniem dziur w zebach u psiego stomatologa ;)
      • spyheart Re: Cukier 16.07.07, 11:10
        Coz to moje zwierze mnie do grobu wpedzi :D
        • rezurekcja Re: Cukier 16.07.07, 14:56
          spyheart napisała:

          > Coz to moje zwierze mnie do grobu wpedzi :D

          A co ja mam powiedziec? Nie moge niczego spozywczego zostawic na stole, bo
          zniknie w jednej chwili. Chyba, ze jest to surowe warzywo lub maka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka