Dodaj do ulubionych

sklepy internetowe

12.08.11, 14:45
Hej, czy kupujecie karme, zwirki itp w sklepach iternetowych? Macie jakies swoje ulubione, sprawdzone miejsca?
Obserwuj wątek
    • asfo Re: sklepy internetowe 12.08.11, 16:02
      zooplus.pl - karma, żwirek, zabawki, smycze, tauryna
      animalia.pl - głównie leki (np. immunodol, uropet), ostatnio zamówiłam też kuwetę
      ekozwierzak.pl - suplementy do barf, ale to rzadko, bo pudełko z algami prędzej się przeterminuje niż zostanie zużyte.
      drapaki.pl - kupiłam drapak, jest dużo solidniejszy niż produkty innych producentów
      • donatta Re: sklepy internetowe 13.08.11, 17:55
        krakvet - super ceny, szybka wysyłka, a do tego kontaktują się osobiście, jeśli nie ma jakiegoś produktu, proponują inne rozwiązania, godzą się na wszystkie sugestie smile Tylko strasznie upychają produkty w paczce, ale to drobiazg.
        zwierzakowo.pl - zamówiłam dzisiaj, ceny znośne, nie tak korzystne jak w krakvecie, ale taniej niż w sklepach, no i mam ich na miejscu
        • k1234561 Re: sklepy internetowe 14.08.11, 18:05
          Animalia - karma,pasty,witaminy
          Kuchnia Pupila - j.w.
          Animalcare- j.w
          Ekozwierzak - j.w.
          Wszystkie sklepy wypróbowałam,wysyłka szybka,sprawna,kontakt bez zarzutu,asortyment szeroki,nikt mnie nie "przerobił" tam.
          Osobiście nie polecam zooplusa,miałam bardzo przykre doświadczenia z nimi.
          • moteusz0 Re: sklepy internetowe 16.08.11, 11:59
            Zamawialem w roznych sklepach, ale wiekszosc spozniala sie z wysylka (nie chce robic antyreklamy jakiejs wiec nie bede wpisywal tych sklepow). Aktualnie w keko.pl zamawiam zwirek i karme dla kota i karme dla psa. Szczegolnie jesli chodzi o karmy to maja bardzo dobre ceny.
    • zwirekdlakotow Re: sklepy internetowe 16.08.11, 20:31
      Witam
      Jeżeli Pani z Katowic lub okolicy zapraszam do skorzystania z mojej oferty:
      Żwirek sylikonowy Benek (Certech) 3,8l - 11,00 zł
      Żwirek sylikonowy Benek (Certech) 7,6l - 22,00 zł
      Żwirek drzewny (pellet) 10l - 10,00 zł
      Żwirek bentonitowy bezzapachowy 6l - 7,50 zł
      Żwirek bentonitowy Benek lawenda 5l - 11,00 zł
      Żwirek drzewny zbrylający super pinio 10l - 23,00 zł
      Karma sucha Kitekat 1,8kg - 14,00 zł
      Saszetki Whiskas 4x100g - 5,00 zł
      Karma sucha Purina One (po sterylizacji) 800g - 13,50 zł
      Karma sucha Petty complete mix 2kg - 10,00 zł
      Alupak drobiowy Petty 100g - 1,00 zł/szt
      Whiskas dla kotów sterylizowanych NOWOŚĆ 1,7kg-16,50 zł
      Kitekat puszka (kurczak, wołowina) 400g - 3,00 zł

DOWÓZ GRATIS NA TERENIE KATOWIC, SIEMIANOWIC, SOSNOWCA (przed wcześniejszym ustaleniem),
      NIE MA MINIMALNEJ ILOŚCI ZAMÓWIENIA - DOWOZIMY NAWET 1 SZTUKĘ ŻWIRKU.

Kontakt:
      505-168-161
      • donatta Re: sklepy internetowe 16.08.11, 23:06
        Zwierzakowo.pl nie odpowiedziało na złożone zamówienie oraz wpłatę, ale w pierwszy roboczy dzień po realizacji zamówienia zadzwoniła do mnie pani, a po południu kurier przywiózł towar. Nie mogę narzekać. Ceny trochę wyższe niż w krakvecie, ale i tak znośne.
        • izabella7575 Re: sklepy internetowe 17.08.11, 13:46
          @moteusz, sprawdzalam to keko, rzeczywiscie maja dobre ceny, najlepsze jakie dotad widzialam z takich hmmm wiarygodnych sklepach internetowych. A jak jest z dowozem? bo roznie to bywa. Przychodzi wszystko na czas? bez zadnych problemow itp? To samo pytanie do reszty smile bo problemy z wysylka to cos, co najbardziej mi przeszkadza...
          • zwirekdlakotow Re: sklepy internetowe 18.08.11, 09:36
            Ja działam na terenie Katowic, Mysłowic, Sosnowca, Siemianowic Śląskich i dowożę towary bez dodatkowych dopłat. Jeżeli ktoś z Państwa jest z tych okolic proszę o kontakt 505-168-161.
            W ofercie mam też różne karmy dla kotów.
            Pozdrawiam
    • kotmuka Re: sklepy internetowe 17.08.11, 18:09
      Moim ulubionym jest zoohurtowo - właściwie jest to hurtownia zoologiczna, ale mają normalnie ceny na stronie - jak sklep. minusem jest tylko złożenie zamówienia od 150 zł - ale warto nazbierać sobie potrzebne produkty i kupić tam, bo ceny mają rzeczywiście jak w hurcie.
      Korzystam tez Kuchni Pupila i jak coś musze na gwałt poniżej 150 - to biorę stamtąd, bo bardzo fajna obsługa jest smile
      • moteusz0 Re: sklepy internetowe 17.08.11, 18:44
        Pisałem przeciez, ze dotychczas w wiekszosci sklepow internetowych, w jakich kupowalem, byly problemy z wysylka. Wiec przezucilem sie na keko smile co znaczy, ze wszystko jest ok wink czasem tez sam jezdze po zamowienie bo mam niedaleko
      • zwirekdlakotow Re: sklepy internetowe 18.08.11, 09:44
        Zoohurtowo, sprawdzałem ceny niezłe, ale ja jestem lepszy, proszę sprawdzić:
        Żwirek sylikonowy Benek (Certech) 3,8l - 11,00 zł
        Żwirek sylikonowy Benek (Certech) 7,6l - 22,00 zł
        Żwirek drzewny (pellet) 10l - 10,00 zł
        Żwirek bentonitowy bezzapachowy 6l - 7,50 zł
        Żwirek bentonitowy Benek lawenda 5l - 11,00 zł
        Żwirek drzewny zbrylający super pinio 10l - 23,00 zł
        Karma sucha Kitekat 1,8kg - 14,00 zł
        Saszetki Whiskas 4x100g - 5,00 zł
        Karma sucha Purina One (po sterylizacji) 800g - 13,50 zł
        Karma sucha Petty complete mix 2kg - 10,00 zł
        Alupak drobiowy Petty 100g - 1,00 zł/szt
        Whiskas dla kotów sterylizowanych NOWOŚĆ 1,7kg-16,50 zł
        Kitekat puszka (kurczak, wołowina) 400g - 3,00 zł

DOWÓZ GRATIS NA TERENIE: KATOWIC, SIEMIANOWIC, SOSNOWCA, MYSŁOWICE (po wcześniejszym uzgodnieniu) lub odbiór osobisty.
        NIE MA MINIMALNEJ ILOŚCI ZAMÓWIENIA - DOWOZIMY NAWET 1 SZTUKĘ ŻWIRKU.
    • mrukmrukmruk Re: sklepy internetowe 19.08.11, 09:23
      Ja zamawiam jedynie karmę z e-karma.pl, mają niezły wybór, całkiem zdrowe karmy, zamawiam po kilka kilo, bo kotce smakuje i mam z dostawą do domu. Po żwirek chodzę jednak do sklepu obok, bo to, że tak powiem produkt pierwszej potrzeby smile, jak się skończy to nie będę przecież czekać na kuriera.
      • izabella7575 Re: sklepy internetowe 19.08.11, 12:17
        Mi sie wydaje, ze karma rowniez jest produktem pierwszej potrzeby tongue_out zreszta zwirek mozesz zamowic jak sie powoli konczy, a nie jak juz sie skonczy. Zle mowie? smile z keko juz zamowilam, ponad 99 zł wiec wysylka gratis. Jest weekend, wiec podejrzewam, ze przyjdzie w pon dopiero, wiadomo. Jak dostane, to ocenie smile
    • sonrisa06 Re: sklepy internetowe 21.08.11, 13:15
      Karmę zarówno suchą jak i mokrą zamawiam na krakvet.pl, mają tanio i spory wybór, są uczciwi i szybko realizują przesyłki.
      Żwirku dla kota jednak u nich nie zamawiam, za wysokie ceny mają, kupuję w sklepie stacjonarnym.
      • izabella7575 Re: sklepy internetowe 22.08.11, 13:35
        moteusz, mozesz spac spokojnie smile wszystko doszlo, zadnych pomylek, dobrze zapakowane. Daje duzy + smile nastepne zamowienie zrobie w innym sklepie, razem jakies 3 sklepy postanowilam wyprobowac i potem wybrac najlepszy smile
    • kal_ho_naa_ho Re: sklepy internetowe 12.03.12, 12:22
      wiecie zakupy w internecie są bardzo praktyczne, oszczędzamy dzięki temu mnóstwo czasu, a to jest dla mnie najważniejsze, poza tym nie trzeba się męczyć z noszeniem ciężkich rzeczy do domu, więc czemu by nie zmawiać przez neta karmy dla naszych ulubieńców? widziałam na stronie e-karmy też bardzo fajne porady, jak pielęgnować i karmić swoich pupili.
    • mary_ann Re: sklepy internetowe 19.03.12, 09:06
      Testowałam kilka, nie zawiodłam się wyraźnie na żadnym i żadnemu też nie jestem wierna. Używam różnych karm i w każdym sklepie akurat albo jakiejś konkretnej nie ma w interesującym mnie opakowaniu (wielkość), albo cena nie ta. Zatem kupuję w różnych miejscach.
      Moje doświadczenia:
      zooplus - b. rzetelni, mnóstwo rabatów i promocji, dobre ceny na mokre karmy, bo są opakowania zbiorcze w wielu wariantach; minus - zwykle długa wysyłka
      animalia - jakość obsługi rewelacyjna - tylko tutaj kurier za 5 zł do domu w dowolnie wskazanym dniu i 2-godzinnym paśmie czasowym (kurier dodatkowo dzwoni jakieś 20 min przed przyjazdem); w W-wie są liczne punkty odbioru za darmo; minus - odczuwalnie drożej niż gdzie indziej, nie znalazłam nigdy ciekawych ofert dużych opakowań (palet) mokrych karm;
      krakvet - dobre ceny i chyba najlepsza oferta karm (też weterynaryjne, takie bardziej egzotyczne - bez czekania), szybka wysyłka, dzwonią w razie braku towaru; minus - mało akcesoriów w ofercie
      • mary_ann p.s. 19.03.12, 09:10
        i jeszcze Telekarma:
        na plus dobre ceny, także opakowania zbiorcze, na minus - słaba oferta karm dla kotów (zdecydowanie więcej dla psów), brak akcesoriów
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka