witch-0
22.01.11, 21:37
witam mam astre 1 przy wczorajszej wycieczce moim autkiem przy wciskaniu sprzęgła i zmianie biegu auto mi gasło musiałam na nowo odpalac w biegu niewiem co to mozw byc ogulnie mało sie znam na samochodach może akumulator słaby albo dlatego że dawno nie jeżdżony (2 dni) co o tym myślicie