22.01.11, 21:37
witam mam astre 1 przy wczorajszej wycieczce moim autkiem przy wciskaniu sprzęgła i zmianie biegu auto mi gasło musiałam na nowo odpalac w biegu niewiem co to mozw byc ogulnie mało sie znam na samochodach może akumulator słaby albo dlatego że dawno nie jeżdżony (2 dni) co o tym myślicie
Obserwuj wątek
    • abarth9 Re: astra 1 23.01.11, 08:29
      Jeśli gaśnie ci na luzie to silniczek krokowy. Jeśli tylko po naciśnięciu sprzęgła to obstawiam przepustnicę (miałem tak w ibizie i czyszczenie przepustnicy załatwiło problem. Kosztowało jakieś 150 oln w salonie i trwało jakieś 40 min.) Nie wiem czy astre można podłączyć pod komputer ( raczej tak). Jeśli tak to warto zainwestować wtedy wyskoczy ci gdzie jest błąd.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka