robox 09.11.04, 13:51 Od jakiegoś czasu pojawiły się na rynku oleje Comma, fama jest taka że mają coś wspólnego z mobilem.Pytanie do P.Marcina czy zna te oleje i może coś o nich więcej powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pass1 Re: Oleje Comma do P. Marcina 09.11.04, 14:12 Dobrze ta fama mówi ;-) Oto cytat z www.texaco.i-g.pl/press.php?id=32 : "[...]Comma, mała brytyjska firma (ma w niej udziały światowy gigant - Exxonmobile, m.in. Mobile 1). [...] Do produkcji używa się tej samej bazy olejowej, co w olejach Mobile. JC Auto sprzedaje całą gamę olejów Comma." itd. Ale ja olejów tych nie znam :-( Coś więcej o nich na: www.jcauto.pl/oleje.asp Ale to oczywiście nie są "niezależne" opinie... Odpowiedz Link Zgłoś
robox Re: Oleje Comma do P. Marcina 09.11.04, 14:19 Ok. dlatego chciałbym poznać zdanie eksperta a może też innych którzy użyli bądź używaja tych olejów. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin.klonowski Re: Oleje Comma do P. Marcina 10.11.04, 10:20 nie mam zielonego pojęcia Odpowiedz Link Zgłoś