Dodaj do ulubionych

Oleje Comma do P. Marcina

09.11.04, 13:51
Od jakiegoś czasu pojawiły się na rynku oleje Comma, fama jest taka że mają
coś wspólnego z mobilem.Pytanie do P.Marcina czy zna te oleje i może coś o
nich więcej powiedzieć.
Obserwuj wątek
    • pass1 Re: Oleje Comma do P. Marcina 09.11.04, 14:12
      Dobrze ta fama mówi ;-)
      Oto cytat z www.texaco.i-g.pl/press.php?id=32 :
      "[...]Comma, mała brytyjska firma (ma w niej udziały światowy gigant -
      Exxonmobile, m.in. Mobile 1). [...] Do produkcji używa się tej samej bazy
      olejowej, co w olejach Mobile. JC Auto sprzedaje całą gamę olejów Comma." itd.
      Ale ja olejów tych nie znam :-(
      Coś więcej o nich na: www.jcauto.pl/oleje.asp Ale to oczywiście nie
      są "niezależne" opinie...
      • robox Re: Oleje Comma do P. Marcina 09.11.04, 14:19
        Ok. dlatego chciałbym poznać zdanie eksperta a może też innych którzy użyli
        bądź używaja tych olejów.
    • marcin.klonowski Re: Oleje Comma do P. Marcina 10.11.04, 10:20
      nie mam zielonego pojęcia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka