uncledonken 04.07.05, 15:46 Witam Ktoś miał doczynienia z w/w autem? Jak sie sprawuje, czy sie opłaca (wiem wiem standardowe pytanie:]) Cena to 13 000, klima, ele szyby. Niedługo będe wiedział wiecej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paszis Re: Proton 1,5 1997 07.07.05, 00:46 To jest jesli sie niemyle mitsubishi colt/lancer produkcji Malezyjskiej. Za 13tys to bym tego niekupil. Odpowiedz Link Zgłoś
uncledonken Re: Proton 1,5 1997 07.07.05, 10:42 byłem, zobaczyłem, wyśmiałem Plastik na kołach.. Odpowiedz Link Zgłoś