Dodaj do ulubionych

Proton 1,5 1997

04.07.05, 15:46
Witam

Ktoś miał doczynienia z w/w autem?

Jak sie sprawuje, czy sie opłaca (wiem wiem standardowe pytanie:])

Cena to 13 000, klima, ele szyby.

Niedługo będe wiedział wiecej
Obserwuj wątek
    • paszis Re: Proton 1,5 1997 07.07.05, 00:46
      To jest jesli sie niemyle mitsubishi colt/lancer produkcji Malezyjskiej.
      Za 13tys to bym tego niekupil.
      • uncledonken Re: Proton 1,5 1997 07.07.05, 10:42
        byłem, zobaczyłem, wyśmiałem

        Plastik na kołach..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka