Gość: Gość
IP: *.lot.pl
10.01.03, 09:27
Witam!
Słyszałem o urządzeniu (części) o nazwie "wariator", dzięki której można
zwiększyć moc silników z instalacją gazową.
Jak Pan uważa, czy warto takie urządzenie instalować i gdzie to można zrobić?
Pozdrawiam