19.09.03, 22:38
dzis pije za Legie.


PS Dobra Kixxie, jutro za Polonie, a pojutrze lecze kaca
Obserwuj wątek
    • kixx Re: Atob 19.09.03, 22:39
      Jutro stypa?
      Tak sądzę .
      • buggi Re: Atob 19.09.03, 22:48
        stypa nie stypa. napije sie wódki suflera
      • atob Re: Atob 19.09.03, 23:51
        Oprocz meczow z Legia ...:) zycze zwycienstwa Poloni .Zreszto Kiksie wiesz
        dlaczego :)
        Dziwne jak na kibica Legii ? Moze i dziwne ...ale z mnie dziwny typ:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka