buggi 19.09.03, 22:38 dzis pije za Legie. PS Dobra Kixxie, jutro za Polonie, a pojutrze lecze kaca Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
atob Re: Atob 19.09.03, 23:51 Oprocz meczow z Legia ...:) zycze zwycienstwa Poloni .Zreszto Kiksie wiesz dlaczego :) Dziwne jak na kibica Legii ? Moze i dziwne ...ale z mnie dziwny typ:) Odpowiedz Link Zgłoś