11.10.03, 00:18
sorry, ale komórke mialam wylaczona. Teraz dopiero tego smsa od Ciebie
przeczytalam. :)
Obserwuj wątek
    • tradycja1 Re: ATOB 11.10.03, 02:24
      Napiszta mi swoje namiary na komory :)
      • buggi Re: ATOB 11.10.03, 07:48
        Tradi, Twoj numer handy dostalam od A., mam nadzieje, ze to nic zlego.
        Chcialam wyslac Ci smsa do Kazimierza. Swoj numer chetnie wysle Ci na
        emalie :) Im wiecej tym lepiej:)
        • buggi Re: TRADI 11.10.03, 08:07
          poszlo, ale nie na gazete, na ten drugi adres

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka