omnieionimtez
01.06.12, 14:47
Nie wiem, czy moje pytanie jest skierowane na właściwe forum, ale chodzi mi o radę położnej, więc może i dobrze. Moim problemem jest samo zajście w ciążę. Byłam już trzy razy w ciąży. Pierwsza ciąża zakończona porodem bardzo mono przedwczesnym. Druga - poród w 36 tc.Trzecia - poronienie chybione w 7 tc. Aktualnie od września-października staramy się znowu o dziecko. Niestety - cisza. Dodam, że mam 29 lat, mąż-32. Czy to już czas abym wybrała się do lekarza, czy jeszcze poczekać? Bardzo proszę Panią Położną o odpowiedź. A może i Wy Dziewczyny miałyście podobne przypadki...