04.04.05, 09:30
Jestem w 33tyg. Ostatnio podczas podcierania się na papierze została dziwna
taka przezroczysta, galaretkowata wydzielina. Co to mogło być?
Obserwuj wątek
    • kiniusia3 Re: Upławy 10.04.05, 20:51
      opławy to normalne w tym tygodniu ciąży. może okazać się że masz dużo
      wydzieliny i będzi trzeba zrobić cytologie z szyjki macicy. ale jest to
      normalny objaw więc nie martw się. powinnaś jednak bardziej w tym okresie
      zadbać o higienę i nie obejdzie się bez wkładek. pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka