kara13 04.04.05, 09:30 Jestem w 33tyg. Ostatnio podczas podcierania się na papierze została dziwna taka przezroczysta, galaretkowata wydzielina. Co to mogło być? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kiniusia3 Re: Upławy 10.04.05, 20:51 opławy to normalne w tym tygodniu ciąży. może okazać się że masz dużo wydzieliny i będzi trzeba zrobić cytologie z szyjki macicy. ale jest to normalny objaw więc nie martw się. powinnaś jednak bardziej w tym okresie zadbać o higienę i nie obejdzie się bez wkładek. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś