ewelina266 17.01.06, 09:55 Pytanie!@ maiłam 2 stycznia cykl 27-28 dni.Współżyłam 14 stycznia(12 dzień cyklu).Czy są szanse na ciąże.Ile żyją w organiźmie kobiety plemniki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anusia29 Re: Do koala.mb!!!!!!!!! 17.01.06, 11:47 Masz bardzo duże szanse na ciążę. Odpowiedz Link Zgłoś
koala.mb Re: Do koala.mb!!!!!!!!! 17.01.06, 16:25 Szansa na ciązę jest o ile była owulacja. Plemniki żyją 72 godziny. W kryptach pochwowych moga przezyć o wiele dłużej. Odpowiedz Link Zgłoś