Dodaj do ulubionych

Do koala.mb!!!!!!!!!

17.01.06, 09:55
Pytanie!@ maiłam 2 stycznia cykl 27-28 dni.Współżyłam 14 stycznia(12 dzień
cyklu).Czy są szanse na ciąże.Ile żyją w organiźmie kobiety plemniki?
Obserwuj wątek
    • anusia29 Re: Do koala.mb!!!!!!!!! 17.01.06, 11:47
      Masz bardzo duże szanse na ciążę.
    • koala.mb Re: Do koala.mb!!!!!!!!! 17.01.06, 16:25
      Szansa na ciązę jest o ile była owulacja. Plemniki żyją 72 godziny. W kryptach
      pochwowych moga przezyć o wiele dłużej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka