montilu
09.05.08, 12:38
Ukonczylam 32 tc OM, moje dziecko jest ulozone pupa do dolu, glowe i
stopy ma wysoko, ale nie razem, ale rozlozone po moich dwoch bokach.
Lekarz, ktrory robil mi USG polecil mi skontaktowac sie z moim
poloznikiem, zeby zdecydowac o terminie obrocenia dziecka przez
lekarza. Jak taki obrot wyglada ? Z czym sie wiaze ? Jakie jest
ryzyko dla dziecka ? Czy bezpieczniej jest sprobowac obrocic, aby
urodzic pozniej SN czy lepiej czekac, az dziecko jeszcze samo sie
obroci, a jak nie to CC ? Bardzo prosze o odpowiedz. Dziekuje i
pozdrawiam serdecznie.