Gość: Krzysztof
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.03.05, 10:47
Jest wyrok.Ponad rok temu Prezydent Czestochowy zlozyl wniosek o rozwiazanie stowarzyszenia Brata Alberta i cisza.Nowak prowadzi nadal dwa domy ,choć w papierach nie istnieje( oficjalnie prezesem jest pani z wyksztalceniem podstawowym i posluszna Nowakowi ).W Mekarzewie mimo ze wojt wiedzial o toczacych sie sprawach to poza otrzymaniem domu otrzymal 200000zl dotacji.Metody postepowania w Mekarzewie sa takie same jak w Bialej.Nowak mieszka w Mekarzewie a rzadzi dwoma domami i otwiera 3 dom.Nie wierze,aby coś sie zmienilo.Kadra jest tak dobrana ze nie moze miec swojego zdania nawet jesli chcialaby dobrze.Nic sie nie zmieni a Nowak dalej bedzie robil swoje.Biedni tylko sa bezbroni ludzie bo nie maja mozliwosci odwrotu.Przeraza bezsilnosc !!