Dodaj do ulubionych

Wyrok na szefa "Domu strachu" spod Lelowa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.05, 10:47
Jest wyrok.Ponad rok temu Prezydent Czestochowy zlozyl wniosek o rozwiazanie stowarzyszenia Brata Alberta i cisza.Nowak prowadzi nadal dwa domy ,choć w papierach nie istnieje( oficjalnie prezesem jest pani z wyksztalceniem podstawowym i posluszna Nowakowi ).W Mekarzewie mimo ze wojt wiedzial o toczacych sie sprawach to poza otrzymaniem domu otrzymal 200000zl dotacji.Metody postepowania w Mekarzewie sa takie same jak w Bialej.Nowak mieszka w Mekarzewie a rzadzi dwoma domami i otwiera 3 dom.Nie wierze,aby coś sie zmienilo.Kadra jest tak dobrana ze nie moze miec swojego zdania nawet jesli chcialaby dobrze.Nic sie nie zmieni a Nowak dalej bedzie robil swoje.Biedni tylko sa bezbroni ludzie bo nie maja mozliwosci odwrotu.Przeraza bezsilnosc !!
Obserwuj wątek
    • konread Re: Wyrok na szefa "Domu strachu" spod Lelowa 23.03.05, 08:19
      Nie rozumiem, dla czego tylko na 3 lata ten człowiek za takie traktowanie
      drugiego człowieka ma zakaz prowadzenia podobnej działalności i zarabianiu na
      tym piewniędzy!!! Zakaz powinien być już dożywotni - by odstraszał podobnych do
      niego sadystów!!
    • Gość: annamałek Re: Wyrok na szefa "Domu strachu" spod Lelowa IP: 62.233.164.* 23.03.05, 08:38
      Dlaczego na trzy lata. Ten człowiek się nie zmieni, co najwyzej na gorsze.
      Strach pomysleć co się stanie, kiedy znowu założy taki dom opieki
    • Gość: yor zastanawiajace... IP: *.acn.waw.pl 23.03.05, 08:40
      Ze nigdy np. zlodziejami samochodow beda pracownicy domow opieki. Obowiazuje
      branzowosc. I tak:
      - podpalaczami sa przewaznie strazacy,
      - kradzieze samochodow organizuja policjanci
      - napady na konwoje tozwykle ochoniarze
      - jak bija to na ogol w domach opieki
      - najwieksze przekrety finansowe robia w firmach ubezpieczeniowych
      itd itd
      • Gość: Adomas Re: zastanawiajace... IP: 83.238.99.* 23.03.05, 12:26
        No co, kazdy robi to na czym się zna najlepiej, to dobrze ;))))
        Hihihi
    • Gość: I.LEŚNIKOWSKI SPRAWA W TOKU IP: *.czestochowa.um.gov.pl / *.um.gov.pl 23.03.05, 09:13
      Sprawa jest w toku.
      Najpierw Sąd Rejestrowy w Katowicach przesłał sprawę do Sąd Rejonowego w
      Katowicach, potem Sąd Rejonowy w Katowicach przesłał sprawę do Sądu Rejonowego
      w Częstochowie. Sąd Rejonowy w Czestochowie poprosił o aktualny wypis z
      Rejestru Sądowego, gdyż Stowarzyszenie argumentowało, iż zawieszony Prezes nie
      ma już wpływu na Stowarzyszenie.
      Urząd Miast jest zdecydowany doprowadzić sprawę do końca, gdyż wszystko
      wskazuje na to, że "zawieszenie" w działalności Pana Nowaka jest tylko pozorne,
      a domów opieki za jego prezesury nie prowadził sam. Decyzja oczywiscie w rękach
      sądu.

      Ireneusz Leśnikowski
    • Gość: Kuba Re: Wyrok na szefa "Domu strachu" spod Lelowa IP: *.parkowe.pol / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 09:43
      To tylko zła wola sądu i rządu.Bandycko-zlodziejski kapitalizm.
    • niezdurg Re: Wyrok na szefa "Domu strachu" spod Lelowa 23.03.05, 10:15
      Ja wiem jacy starsi ludzie potrafią byc nieznośni wiec wcale sie nie dziwie
      temu panu, ze tak z nimi postepował. Kazdemu moga nerwy puscic przy takich
      dziadkach.
      • Gość: jacek Re: Wyrok na szefa "Domu strachu" spod Lelowa IP: *.czestochowa.agora.pl 23.03.05, 17:29
        Jak ktoś nie umie sobie poradzić z opieką nad takimi osobami lub drażnią go
        staruszkowie, to może się zająć czym innym, a nie prowadzeniem domu opieki.
        Pomijam już fakt, że w żadnej stytuacji nie należy używać przemocy fizycznej,
        ani przywiązywać ludzi do krzeseł tylko dlatego, żeby nie przeszkadzali. To po
        prostu skandal, podobnie za skandaliczne uważam próby usprawiedliwiania pana N.
    • Gość: Fonzi Re: Wyrok na szefa "Domu strachu" spod Lelowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.05, 16:50
      Dlaczego nikt nie chce sie zainteresować sprawa otrzymania drugiego domu w Mękarzewie.Jak to możliwe ze wójt Mękarzewa wiedząc z kim ma do czynienia przekazał obiekt Nowakowi? Czyżby łapówka? Ile Nowak dał i komu za dotacje 200000 zł? Przecież to smierdzi na odległość. Oczywiście jesli dziennikarze nie zainteresuja sie sprawa to napewno żadne służby nic nie zrobią w tym kierunku.Nowak potrafi świetnie poruszać sie w mętnej wodzie i mimo wyroku dalej bedzie działał...........
      • Gość: Gość Re: Wyrok na szefa "Domu strachu" spod Lelowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.05, 16:43
        Ten człowiek był prawdopodobnie uczniem szkoły specjalnej na Warszawskiej albo
        na Krotkiej to psychopata

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka