Gość: t_gawron
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
20.04.06, 22:04
Nie szukajmy na sile. Zlota gora ani nie jest duza ani piekna z sasiadujacymi ogrodkami, zaniedbanym kamieniolomem i wreszcie cudowna oczyszczalnia sciekow. Zacznijmy od poprawy jakosci tego co juz mamy. Niech ktos umyje dworzec, albo chociaz posadzki na dworcu. Niech ktos wreszcie stworzy w centrum reprezentacyjny skwer. Skoro za lapowke pozwolono na postawienie Shotta, ktory nigdy nie powinien byl powstac, to moze wyburzyc piekny "zabytkowy" megasam i tam stworzyc ladny plac. Stary rynek nigdy nie przyciagnie ludzi bo nie jest w cenrum, a kwadraty jak najbardziej. Mirowa nie wymyslajmy. Sa wazniejsze problemy jak chocby problem komunikacji w centrum czy najwazniejszy - pokonanie torow PKP. Wiadukt na przedluzeniu Fieldorfa nigdy nie powstanie bo to absurd. Ale czemu nikt nie wpadl jeszcze na tunel w nasypie kolejowym, ktory bylby duzo tanszy, bo nasyp na przyklad w okolicach lasku aniolowskiego jest calkiem wysoki ? Zlota Gora nikogo nie przyciagnie, chyba ze czerwone nosy.