Gość: rubia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.06, 21:03 napiszcie swoja opinie na temat filmu borat podpatrzone w ameryce. ciekawa jestem czy wam sie podoba taki humor. ja bylam ostatnio i powiem szczerze ze zawiodlam sie na maksa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bs Re: borat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.06, 21:22 Jeszcze nie byłam, ale zamierzam obejrzeć:) Zbieram opinie na temat tego filmu. No i mamy pierwszych niezadowolonych ! Nie tylko w kraju... Czytaj poniżej: wirtualnemedia.pl/document,,1966427,Rumunska_wioska_przeciw_Boratowi.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rubia Re: borat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.06, 13:04 wiesz co, ja ogolnie czaje ten humor i raczej nie jestem jakas sztywniara, bo dosadny humor jest najfajniejszy ale ten film to juz chyba przesada. wydaje mi sie ze w polsce jest juz wystarczajaco duzo nietolerancji, czy to wobec ludzi innej rasy, czy orientacji seksualnej czy nawet wobec kobiet o feministycznych pogladach, a taki film tylko zaostrzy tego typu nastroje. to nic zlego powiedziec jakis pikantny zarcik na temat homoseksualizmu w obecnosci kolegi geja, jezeli wiesz ze on czai taki humor i ma dystans do siebie, ale co innego nabijac sie z tego na oczachcalego swiata. nigdy nie wiesz jak ludzie odbiora taki film, i odczucia na pewno beda rozne, ale pewnie ludzie o niezbyt wysokim ajkju i wysokiej nietolerancji odbiora ten humor jako cos cool. i chyba nie powinno tak byc. napisz swoja opinie po seansie! pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś