IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.06, 21:03
napiszcie swoja opinie na temat filmu borat podpatrzone w ameryce.
ciekawa jestem czy wam sie podoba taki humor. ja bylam ostatnio i powiem
szczerze ze zawiodlam sie na maksa.
Obserwuj wątek
    • Gość: bs Re: borat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.06, 21:22
      Jeszcze nie byłam, ale zamierzam obejrzeć:)
      Zbieram opinie na temat tego filmu.
      No i mamy pierwszych niezadowolonych !
      Nie tylko w kraju...
      Czytaj poniżej:
      wirtualnemedia.pl/document,,1966427,Rumunska_wioska_przeciw_Boratowi.html
      • Gość: rubia Re: borat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.06, 13:04
        wiesz co, ja ogolnie czaje ten humor i raczej nie jestem jakas sztywniara, bo
        dosadny humor jest najfajniejszy ale ten film to juz chyba przesada. wydaje mi
        sie ze w polsce jest juz wystarczajaco duzo nietolerancji, czy to wobec ludzi
        innej rasy, czy orientacji seksualnej czy nawet wobec kobiet o feministycznych
        pogladach, a taki film tylko zaostrzy tego typu nastroje. to nic zlego
        powiedziec jakis pikantny zarcik na temat homoseksualizmu w obecnosci kolegi
        geja, jezeli wiesz ze on czai taki humor i ma dystans do siebie, ale co innego
        nabijac sie z tego na oczachcalego swiata. nigdy nie wiesz jak ludzie odbiora
        taki film, i odczucia na pewno beda rozne, ale pewnie ludzie o niezbyt wysokim
        ajkju i wysokiej nietolerancji odbiora ten humor jako cos cool. i chyba nie
        powinno tak byc. napisz swoja opinie po seansie! pozdro.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka