Gość: alBundy IP: 80.48.49.* 14.04.07, 21:49 Byłem tam dzisiaj. Żenada. Syf, brudno, nieład, w boksie (ochrony czy kierownictwa sklepu) jakieś hiphopowe wyrostki, brak obsługi kart. ŻENADA. Ochroniarz dłubiący w nosie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: A Re: Tesco w dawnym Relaksie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.07, 08:07 DOKŁADNIE...zaniedbane kasjerki(ale przy takiej pensji jak o siebei dbać...:( ) (i sorki -wyjątkowo nieurodziwe:( )wąskie alejki, a dodatkowo nastawiane w nich kartony, skrzynki, itp...ciągłe braki towarów...ochroniarze flitrujący z kasjerkami..blokujący dojście do kas...ŻENADA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Tesco w dawnym Relaksie IP: *.tktelekom.pl 15.04.07, 09:43 a ta gruba blondyna , chyba kierowniczka , błagam litości , łaske robi , że wogłule tam jest, ach szkoda gadać , zszedł sklep na psy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strach na wróble Re: Tesco w dawnym Relaksie IP: *.realestate.net.pl 15.04.07, 10:35 A nie lepiej było iść do osiedlowego sklepiku, gdzie sprzedaje miła pani Basia? Odpowiedz Link Zgłoś
singielek1 Zbliża się koniec ery hipermarketów w Polsce. 15.04.07, 11:08 Wraca normalność: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=60765863&a=60765863 biznes.onet.pl/0,1519113,wiadomosci.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: Tesco w dawnym Relaksie IP: 80.54.174.* 15.04.07, 11:57 tak samo na miesxcie cale kierownictwo nic nie robi sie opier.dala zorganizowac nic nie potrafia, wspolczuje pracownikom Odpowiedz Link Zgłoś