Gość: Amelia24 IP: *.gprspla.plusgsm.pl 09.09.07, 20:20 Proszę o pomoc ( odpłatną rzecz jasna ) przy końcowym obrobieniu pracy magisterskiej.Proszę o pilny kontakt 661-251-752. Chodzi głównie o te cholerne tajniki worda....pomocy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Art Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.07, 20:39 a o co dokładnie chodzi ?? masz już całą pracę i trzeba ją złożyć w całość, dodać spis treści, numerację, formatowanie ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grazia86 Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.07, 20:40 napisz w czym ci pomóc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: 212.87.241.* 09.09.07, 20:58 Konkretnie co? Podzial na sekcje? Automatyczne spisy treści i ilustracji? Ujednolicenie styli i formatowanie? Osadzenie ilustracji? Mamy zgadywac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amelia24 Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.polymathic.net 09.09.07, 21:03 Pocałujcie sie w duuupę z taka pomocą!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grazia86 Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.07, 21:08 jesteś bardzo miła, chroń nas Boże przed takimi magistrami, zresztą kultura nie idzie w parze z wykształceniem-niestety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Art Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.07, 21:12 nie wiem czy się tutaj nikt nie podszywa pod Amelię ip się nie zgadza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.07, 21:13 popatrz na ip zanim kogos ochrzanisz, przeciez ktos sie pod amelie podszył... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amelia24 Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.gprspla.plusgsm.pl 09.09.07, 21:29 Przepraszam Was wszystkich za fałszywą Amelie24. Mój problem polega na tym, że napisałam całą pracę - nie myśląc o tym , że trzeba potem wyjustować tekst klikałam sobie enter na końcach zdań . W tej chwili mam problem z wyjustowaniem oraz jak ktoś pisał wcześniej z automatycznym spisem treści itp. Proszę o pomoc ludzi konkretnie zorientowanych w temacie. Pracę muszę do środy oddać .Bardzo mi na tym zależy Pozdrawiam i czekam na konkretne posty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amelia24 Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.gprspla.plusgsm.pl 09.09.07, 21:32 Zależy mi także na solidnym wykonaniu jak i bardzo szybkim czasie realizacji . Proszę o jakieś kontakty zainteresowanych . Im szybciej się za to weźmiemy tym lepiej . A jeszcze jedno : zapłata do uzgodnienia . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spec Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.cryptobitch.de 09.09.07, 21:34 A lubisz anala? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amelia24 Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.cryptobitch.de 09.09.07, 21:32 Ale jestem głąbem, piszę pracę magisterską a nie znam worda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amelia24 Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.gprspla.plusgsm.pl 09.09.07, 21:37 Odwal się od mojego postu baranie . Tak się składa, że nie zajmuję się wyłącznie pisaniem pracy . Mam dziecko i pracę , gdzie zapieprzam przez cały dzień . Na pisanie pracy zostawały mi tylko te wolne chwile , których osoba pracująca ma nie wiele. Zwyczajnie zapomniałam o tym, a teraz nie wiem jak to naprawić . Dlatego jeśli możesz odpuść sobie podszywanie się pode mnie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amelia24 Re: Obrobienie graficzne pracy magisterskiej-pomo IP: *.cryptobitch.de 09.09.07, 21:39 Uwielbiam analka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filozof Do prawdziwej Ameli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.07, 21:45 Nie tlumacz sie niewolnikom Szatana podszywajacym sie pod Ciebie. Po prostu zignoruj ich. Nawet nie zdaja sobie sprawy ze zło czynią, tak ich Szatan opetał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amelia24 Re: Do prawdziwej Ameli IP: *.gprspla.plusgsm.pl 09.09.07, 21:47 Dzięki za słowa pocieszenia, tylko kto mi pomorze w korekcie pracy ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: holo Re: Do prawdziwej Ameli IP: *.ccc.de 09.09.07, 21:49 "Pomorze" no nie żenada, naucz sie pisać lepiej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amelia24 Re: Do prawdziwej Ameli IP: *.gprspla.plusgsm.pl 09.09.07, 21:54 Przepraszam,nie dziw mi się...jestem tak zdenerwowana , że nie wiem czy najpierw mam uśpić synka, wykapać się , zjeść coś czy poddać się. Na dzisiaj mam już dosyć :-( Odpowiedz Link Zgłoś
venom2.0 Re: Do prawdziwej Ameli 09.09.07, 22:00 Taka drobna uwaga, spedzilas ponad 2 godziny na forum, w tym czasie mozna duzo roznych rzeczy zrobic. Nie rozumiem Ciebie. Jak nie wiesz co masz robic, to pomysl najpierw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amelia24 Re: Do prawdziwej Ameli IP: *.gprspla.plusgsm.pl 09.09.07, 22:36 Na forum jestem dlatego, że nie wiem co i jak mam teraz zrobić.Cały czas kasuję enetr-y na końcach zdań . Moja praca ma 200 stron a to trwa i trwa. Odpowiedz Link Zgłoś