magik1985 11.07.10, 00:20 To co wczoraj działo się na błoniach przeszło ludzkie pojęcie :) Dlaczego w Ciechanowie nie może być więcej takich koncertów? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: legalnie Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 00:57 taaak! chcę Dżem! albo Pidżama Porno! Albo farben lehre!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 01:22 Dżem - grał 2 lata temu. Pidzama - grała ok 10 lat temu , farben lehre grało pół roku temu. - Pewnie na żadnym z tych koncertów nie byłeś bo dla tłuszczy tylko festyny się liczą - klubowe koncerty nie zauważane. ehhhhhhhhhhhhhhhhh. p.s. i te wieśniackie "ciechanóóóóóóóóów " malejonka - bleeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 01:20 Jeśli ten koncert był atrakcjny to...........nie widziałem nigdy nie atrakcyjnego. Jak w rejsie - nuda .... i nic się nie dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: njnnj Re: Koncert Maleo IP: *.147.89.95.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.07.10, 10:41 bobik zejdz do podziemia i sie okop daj spokuj swoim opiniom są NUDNE jak w rejsie.a jak sie ludziom podobało to dobrze.jagienka raczej nie pomieści 1000 osób co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 11:41 a na jaki koncert miałeś 1000 chętnych?? na dżem?? na pidżamę?? na izrael?? na acid drinkers?? Proszę napisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: njnnj Re: Koncert Maleo IP: *.146.10.59.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.07.10, 12:41 masz racje tyle chetnych nie było na żadną z tych i innych kapel ale tu chodzi o impreze masową gdzie udział bierze duża część mieszkańców nie koniecznie wieśniaków Odpowiedz Link Zgłoś
magik1985 Re: Koncert Maleo 11.07.10, 12:46 Te, Bobik, a dla Ciebie jaki koncert jest atrakcyjny? Jak Doda, za przeproszeniem, wyjdzie w majtkach na scenę? Albo jak Kupicha z "Feel" nie zapamięta nazwy miasta i krzyknie "Hej Białowieżanie, jesteście tam?"? A może ktoś miał żywcem pod sceną spłonąć? Zespół przyjeżdża po to, by dać dobry koncert, a nie dyskutować z publicznością. A koncert był dobry- słowa "atrakcyjny" użyłeś Ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktosik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 12:53 wiekszosc do hejterzy co tu pisza, siedzieli na dupie w domu bo sami bali sie wyjsc na koncert i pobawic, albo nie mieli z kim, a samemu? nie potrafia znalezc nowych znajomych. Bylem na koncercie i bardzo mi sie podobalo, w koncu cos normalnego. poczekajmy na Feel jak bedzie spiewal glosem wykastrowanego faceta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 12:57 O gustach się nie dyskutuje, jak komuś się nie podobało jego sprawa. Koncerty w Ciechanowie i nie tylko albo będą małe niszowe albo duże z popularnymi wykonawcami. Można latami dyskutować o wyższości jednego wykonawcy i jego fana na drugim tylko zupełnie nic z tego nie wyniknie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 13:59 Właśnie problem polega na tym że mmi Maleo bardziej Kupiche przypominał niz Maleo . Tego z Houka, Izraela, Kultury...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aniołek Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 14:09 Byłam, tańczyłam, dobrze się bawiłam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bobik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 14:20 No i to chyba najważniejsze:) Żeby nie było - bardzo fajnie że takie koncerty się w Ciechanowie odbywają. Rozchodzi się tylko o to żeby te plusy nie przysłoniły minusów:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 18:05 Bez golizny i wylgaryzmów - koncert b. dobry dla młodych i starszych. Widziałem całe rodziny. Super. Odpowiedz Link Zgłoś
bruum Re: Koncert Maleo 11.07.10, 21:24 Za chwilę posypią się na mnie gromy, ale muszę to napisać. Przed dwoma laty reaktywowaliśmy pewien znany w kraju i zagranicą festiwal. Głosom oburzenia i protestom nie było końca, a jednym z zarzutów nam stawianych był nadmiar decybeli i ich wpływ na publiczność. Dźwięki wydobywające się z głośników miały wywoływać agresję, powodować dziwne zachowania młodzieży i po prostu być przyczyną zła wszelakiego. I co się okazuje? Od środy na błoniach z głośników płyną dźwięki przeróżnej muzyki, nie wyłączając heavy metalu, i tym razem nikomu to nie przeszkadza. Ludzie, którzy protestowali przeciwko naszemu festiwalowi teraz bawią się, mało tego, współtworzą tę imprezę. Więc ja pytam: czy głośna muzyka opłacana przez kościół i władze miasta jest inna od muzyki opłacanej przez urząd miasta oraz przez pasjonatów chcących tchnąć ducha w życie kulturalne naszego miasta? Czy nasze dźwięki są gorsze, mają inny wpływ na słuchaczy, powodują agresję? Czy w naszym mieście nie można zrobić nic, co jest ciekawe, inne, inspirujące, dające do myślenia, prowokujące do konstruktywnej dyskusji itd, itp. My się nie poddamy i będziemy nadal robić swoje na przekór wszystkim i wszystkiemu. Dlaczego? Bo nam się chce i chcieć się będzie. I jeszcze ja głupi mam nadzieję, że zostanę dobrze zrozumiany. NPS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 21:42 "Psy szczekają - karawana idzie dalej." Popieram Bruumie i podziwiam za zrozumienie, że nigdy nie dogodzisz wszystkim. Nie podoba się - nie przychodzić i nie szczekać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Koncert Maleo IP: *.146.99.239.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.07.10, 22:02 wydaje mi się że wszystko zależy od ludzi obecnych na koncercie to oni tworzą klimat a to przez kogo to jest opłacane raczej nie powinno mieć znaczenia .imprezka fajna ludzie zadowoleni więc po co drążyć Odpowiedz Link Zgłoś
magik1985 Re: Koncert Maleo 12.07.10, 00:30 Bruuma rozumiem, bo pamiętam napiętnowanie Strashydła rok i dwa lata temu. Argumenty "przeciwników festiwalu" były momentami tak absurdalne, że głos się na głowie jeżył. Wydaje mi się, że ciechanowskie społeczeństwo nie dorosło po prostu do tego, żeby tolerować "coś innego". Inaczej- tolerować innych ludzi,często sąsiadów, ich gusta i pasje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SławekG Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.10, 00:36 no to może warto się cieszyc że społeczeństwo ciechanowskie dorosło - że juz nie ma idiotycznych argumentów. 2 lat temu broniłem Strashydła, teraz uważam że impreza była kiepska muzycznie ale za cholerę nie rozumiem argumentów Brumma. mam nadzieję że to zrozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
magik1985 Re: Koncert Maleo 12.07.10, 00:27 Bruum, ja rozumiem. I żałuję, że niektórzy (także część moich znajomych) nie rozumieją prostej rzeczy, że muzyka dzieli się na muzykę dobrą i złą, a nie muzykę dobra i zła. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.10, 00:31 Może nie wiedzą jak się polskie literki z ogonkami pisze :P. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olibor Re: Koncert Maleo IP: *.chello.pl 12.07.10, 03:53 Brumm wiemy dobrze jak jest w naszym miescie. Ludzie ktorzy naprawde chca cos robic sa zlem wszelakim. Strashydlo to bylo cos z czego znane bylo nasze miasto. Spring Night Blues w tym roku organizowany na terenie pewnego pubu. Hmmmm.... dlaczego nie pod zamkiem jak zawsze??? Otoz dlatego ze nie bylo zgody na impreze oraz pieniedzy w budzecie miasta :) Ciekawe bo jakis czas pozniej miasto wydaje 140 tysiecy zl na imprezy mlodziezy katolickiej ( ktora nomen omen widac bylo pijanych i wymiotujacych po katach) I tu pojawia sie znowu pytanie: czy muzyka grana na Springu i Strashydle jest inna ??? gorsza??? Na koncertach modziezy katolickiej tez grano metal... no ale coz to juz metal w imie Pana... Pozdrawiam wladze naszego miasta pod egida berecikow moherowych i ojca dyrektora :) Ustapcie drodzy panstwo lub zacznijcie myslec :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ..2 Re: Koncert Maleo IP: *.chello.pl 12.07.10, 16:22 mam pytanie, czy może miał ktoś też problem z opuszczeniem placu imprezy zaraz po koncercie,ochrona nie chciała wypuszczać poza teren twierdząc że mają takie polecenie,więc pytam dlaczego? jaka była przesłanka tego polecenia ,czyżby nikt nie chciał zostawać na mszę która odbywała się po koncercie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz Re: Koncert Maleo IP: *.tktelekom.pl 12.07.10, 16:37 tak było. przy mnie zawracali osoby ale mnie jakoś wypuścili i nic nie powiedzieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.10, 16:39 Pewno chcieli dać ludziom ochłonąć, dojść do siebie, wyjść z transu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: Koncert Maleo IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.10, 16:51 W zaściankowym mieście takie reczy się zdarzają, ludzie są bogobojni i boją się nowego i nieznanego :) Potrzeba odważnych włodarzy miasta, żeby nowe projekty realizować. U nas przed decyzją czy organizować jakiś większy koncert pewnie jest telefon do dziekana z prośbą o aprobatę. Wszyscy wspominamy dawne czasy i Strashydlo. Też się mieszkańcom nie podobało, dwa dni, pełno " dziwnych ludzi" , wojsko z policją na ulicach no i kapele, wtedy jeszcze nie z czołówki gatunku ale liga wysoka. Dało się to wszystko ogarnąć? Dało. W górach czy nad morzem jak ktoś pytał skąd jesteś odpowiadałem, że z miasta gdzie organizowane jest strashydlo i wszyscy wiedzieli. W niedzielę byłem nad morzem i się mnie o to samo zapytano. Powiedziałem, że koło Mławy mieszkam i dopiero zrozumieli :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Koncert Maleo IP: *.182.161.165.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.07.10, 17:42 o którym strashydle sie tak rozpisujecie o tym co był rok i dwa lata temu.jak tak to do pięt niedorastają tym z przed 15 lat i organizatorem nie był znany brummm lecz ludzie kochający tą muzyke przy współpracy z wdk (kiedyś).a niektórych już niestety niespotkamy.bez obrazy przestańcie pier..... niepodoba się nie chodzić i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Koncert Maleo IP: *.chello.pl 12.07.10, 21:12 a o której zaczęli grać Maleo? bo mnie niestety nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
magik1985 Re: Koncert Maleo 12.07.10, 22:39 Maleo zaczął grać jakoś przed 21. Co do koncertów i festiwali- najlepiej jakby nic nie było, nie będzie hałasu, będzie cisza, spokój, staruszki się wyśpią i ran polecą na 6 do kościółka. Czy to gra Maleo, czy Acid Drinkers czy Dżem- zawsze komuś przeszkadza i do tego trzeba się przyzwyczaić. Ale nie można ustąpić, tylko robić swoje. Odpowiedz Link Zgłoś