Dodaj do ulubionych

Koncert Maleo

11.07.10, 00:20
To co wczoraj działo się na błoniach przeszło ludzkie pojęcie :) Dlaczego w
Ciechanowie nie może być więcej takich koncertów?
Obserwuj wątek
    • Gość: legalnie Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 00:57
      taaak! chcę Dżem! albo Pidżama Porno! Albo farben lehre!!!!
      • Gość: Bobik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 01:22
        Dżem - grał 2 lata temu. Pidzama - grała ok 10 lat temu , farben lehre grało
        pół roku temu. - Pewnie na żadnym z tych koncertów nie byłeś bo dla tłuszczy
        tylko festyny się liczą - klubowe koncerty nie zauważane. ehhhhhhhhhhhhhhhhh.
        p.s. i te wieśniackie "ciechanóóóóóóóóów " malejonka - bleeeeee
    • Gość: Bobik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 01:20
      Jeśli ten koncert był atrakcjny to...........nie widziałem nigdy nie
      atrakcyjnego. Jak w rejsie - nuda .... i nic się nie dzieje.
      • Gość: njnnj Re: Koncert Maleo IP: *.147.89.95.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.07.10, 10:41
        bobik zejdz do podziemia i sie okop daj spokuj swoim opiniom są
        NUDNE jak w rejsie.a jak sie ludziom podobało to dobrze.jagienka
        raczej nie pomieści 1000 osób co?
        • Gość: Bobik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 11:41
          a na jaki koncert miałeś 1000 chętnych?? na dżem?? na pidżamę?? na izrael?? na
          acid drinkers?? Proszę napisz
          • Gość: njnnj Re: Koncert Maleo IP: *.146.10.59.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.07.10, 12:41
            masz racje tyle chetnych nie było na żadną z tych i innych kapel ale
            tu chodzi o impreze masową gdzie udział bierze duża część
            mieszkańców nie koniecznie wieśniaków
      • magik1985 Re: Koncert Maleo 11.07.10, 12:46
        Te, Bobik, a dla Ciebie jaki koncert jest atrakcyjny? Jak Doda, za
        przeproszeniem, wyjdzie w majtkach na scenę? Albo jak Kupicha z "Feel" nie
        zapamięta nazwy miasta i krzyknie "Hej Białowieżanie, jesteście tam?"? A może
        ktoś miał żywcem pod sceną spłonąć?
        Zespół przyjeżdża po to, by dać dobry koncert, a nie dyskutować z publicznością.
        A koncert był dobry- słowa "atrakcyjny" użyłeś Ty.
        • Gość: ktosik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 12:53
          wiekszosc do hejterzy co tu pisza, siedzieli na dupie w domu bo sami bali sie
          wyjsc na koncert i pobawic, albo nie mieli z kim, a samemu? nie potrafia znalezc
          nowych znajomych.

          Bylem na koncercie i bardzo mi sie podobalo, w koncu cos normalnego. poczekajmy
          na Feel jak bedzie spiewal glosem wykastrowanego faceta.
        • Gość: ... Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 12:57

          O gustach się nie dyskutuje, jak komuś się nie podobało jego sprawa. Koncerty w
          Ciechanowie i nie tylko albo będą małe niszowe albo duże z popularnymi
          wykonawcami. Można latami dyskutować o wyższości jednego wykonawcy i jego fana
          na drugim tylko zupełnie nic z tego nie wyniknie.
        • Gość: Bobik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 13:59
          Właśnie problem polega na tym że mmi Maleo bardziej Kupiche przypominał niz
          Maleo . Tego z Houka, Izraela, Kultury......
    • Gość: Aniołek Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 14:09
      Byłam, tańczyłam, dobrze się bawiłam :)
      • Gość: Bobik Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 14:20
        No i to chyba najważniejsze:) Żeby nie było - bardzo fajnie że takie koncerty
        się w Ciechanowie odbywają. Rozchodzi się tylko o to żeby te plusy nie
        przysłoniły minusów:)
        • Gość: roman Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 18:05
          Bez golizny i wylgaryzmów - koncert b. dobry dla młodych i
          starszych. Widziałem całe rodziny. Super.
    • bruum Re: Koncert Maleo 11.07.10, 21:24
      Za chwilę posypią się na mnie gromy, ale muszę to napisać. Przed dwoma laty reaktywowaliśmy pewien znany w kraju i zagranicą festiwal. Głosom oburzenia i protestom nie było końca, a jednym z zarzutów nam stawianych był nadmiar decybeli i ich wpływ na publiczność. Dźwięki wydobywające się z głośników miały wywoływać agresję, powodować dziwne zachowania młodzieży i po prostu być przyczyną zła wszelakiego. I co się okazuje? Od środy na błoniach z głośników płyną dźwięki przeróżnej muzyki, nie wyłączając heavy metalu, i tym razem nikomu to nie przeszkadza. Ludzie, którzy protestowali przeciwko naszemu festiwalowi teraz bawią się, mało tego, współtworzą tę imprezę. Więc ja pytam: czy głośna muzyka opłacana przez kościół i władze miasta jest inna od muzyki opłacanej przez urząd miasta oraz przez pasjonatów chcących tchnąć ducha w życie kulturalne naszego miasta? Czy nasze dźwięki są gorsze, mają inny wpływ na słuchaczy, powodują agresję? Czy w naszym mieście nie można zrobić nic, co jest ciekawe, inne, inspirujące, dające do myślenia, prowokujące do konstruktywnej dyskusji itd, itp. My się nie poddamy i będziemy nadal robić swoje na przekór wszystkim i wszystkiemu. Dlaczego? Bo nam się chce i chcieć się będzie.
      I jeszcze ja głupi mam nadzieję, że zostanę dobrze zrozumiany.

      NPS

      • Gość: ... Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.10, 21:42
        "Psy szczekają - karawana idzie dalej."
        Popieram Bruumie i podziwiam za zrozumienie, że nigdy nie dogodzisz wszystkim.
        Nie podoba się - nie przychodzić i nie szczekać.
        • Gość: m Re: Koncert Maleo IP: *.146.99.239.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.07.10, 22:02
          wydaje mi się że wszystko zależy od ludzi obecnych na koncercie to
          oni tworzą klimat a to przez kogo to jest opłacane raczej nie
          powinno mieć znaczenia .imprezka fajna ludzie zadowoleni więc po co
          drążyć
          • magik1985 Re: Koncert Maleo 12.07.10, 00:30
            Bruuma rozumiem, bo pamiętam napiętnowanie Strashydła rok i dwa lata temu.
            Argumenty "przeciwników festiwalu" były momentami tak absurdalne, że głos się na
            głowie jeżył. Wydaje mi się, że ciechanowskie społeczeństwo nie dorosło po
            prostu do tego, żeby tolerować "coś innego". Inaczej- tolerować innych
            ludzi,często sąsiadów, ich gusta i pasje.
            • Gość: SławekG Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.10, 00:36
              no to może warto się cieszyc że społeczeństwo ciechanowskie dorosło - że juz nie
              ma idiotycznych argumentów. 2 lat temu broniłem Strashydła, teraz uważam że
              impreza była kiepska muzycznie ale za cholerę nie rozumiem argumentów Brumma.
              mam nadzieję że to zrozumiem.
      • magik1985 Re: Koncert Maleo 12.07.10, 00:27
        Bruum, ja rozumiem. I żałuję, że niektórzy (także część moich znajomych) nie
        rozumieją prostej rzeczy, że muzyka dzieli się na muzykę dobrą i złą, a nie
        muzykę dobra i zła.
        pozdrawiam.
        • Gość: ... Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.10, 00:31
          Może nie wiedzą jak się polskie literki z ogonkami pisze :P.
      • Gość: olibor Re: Koncert Maleo IP: *.chello.pl 12.07.10, 03:53
        Brumm wiemy dobrze jak jest w naszym miescie. Ludzie ktorzy naprawde chca cos robic sa zlem wszelakim. Strashydlo to bylo cos z czego znane bylo nasze miasto. Spring Night Blues w tym roku organizowany na terenie pewnego pubu. Hmmmm.... dlaczego nie pod zamkiem jak zawsze??? Otoz dlatego ze nie bylo zgody na impreze oraz pieniedzy w budzecie miasta :) Ciekawe bo jakis czas pozniej miasto wydaje 140 tysiecy zl na imprezy mlodziezy katolickiej ( ktora nomen omen widac bylo pijanych i wymiotujacych po katach) I tu pojawia sie znowu pytanie: czy muzyka grana na Springu i Strashydle jest inna ??? gorsza??? Na koncertach modziezy katolickiej tez grano metal... no ale coz to juz metal w imie Pana... Pozdrawiam wladze naszego miasta pod egida berecikow moherowych i ojca dyrektora :) Ustapcie drodzy panstwo lub zacznijcie myslec :)
        • Gość: ..2 Re: Koncert Maleo IP: *.chello.pl 12.07.10, 16:22
          mam pytanie, czy może miał ktoś też problem z opuszczeniem placu imprezy zaraz
          po koncercie,ochrona nie chciała wypuszczać poza teren twierdząc że mają takie
          polecenie,więc pytam dlaczego? jaka była przesłanka tego polecenia ,czyżby nikt
          nie chciał zostawać na mszę która odbywała się po koncercie
          • Gość: widz Re: Koncert Maleo IP: *.tktelekom.pl 12.07.10, 16:37
            tak było. przy mnie zawracali osoby ale mnie jakoś wypuścili i nic nie powiedzieli.
            • Gość: ... Re: Koncert Maleo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.10, 16:39
              Pewno chcieli dać ludziom ochłonąć, dojść do siebie, wyjść z transu.
        • Gość: mieszkaniec Re: Koncert Maleo IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.10, 16:51
          W zaściankowym mieście takie reczy się zdarzają, ludzie są bogobojni i boją się
          nowego i nieznanego :) Potrzeba odważnych włodarzy miasta, żeby nowe projekty
          realizować. U nas przed decyzją czy organizować jakiś większy koncert pewnie
          jest telefon do dziekana z prośbą o aprobatę.
          Wszyscy wspominamy dawne czasy i Strashydlo. Też się mieszkańcom nie podobało,
          dwa dni, pełno " dziwnych ludzi" , wojsko z policją na ulicach no i kapele,
          wtedy jeszcze nie z czołówki gatunku ale liga wysoka. Dało się to wszystko
          ogarnąć? Dało.
          W górach czy nad morzem jak ktoś pytał skąd jesteś odpowiadałem, że z miasta
          gdzie organizowane jest strashydlo i wszyscy wiedzieli. W niedzielę byłem nad
          morzem i się mnie o to samo zapytano. Powiedziałem, że koło Mławy mieszkam i
          dopiero zrozumieli :)
          • Gość: m Re: Koncert Maleo IP: *.182.161.165.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.07.10, 17:42
            o którym strashydle sie tak rozpisujecie o tym co był rok i dwa lata
            temu.jak tak to do pięt niedorastają tym z przed 15 lat i
            organizatorem nie był znany brummm lecz ludzie kochający tą muzyke
            przy współpracy z wdk (kiedyś).a niektórych już niestety
            niespotkamy.bez obrazy przestańcie pier..... niepodoba się nie
            chodzić i tyle.
            • Gość: xyz Re: Koncert Maleo IP: *.chello.pl 12.07.10, 21:12
              a o której zaczęli grać Maleo? bo mnie niestety nie było.
              • magik1985 Re: Koncert Maleo 12.07.10, 22:39
                Maleo zaczął grać jakoś przed 21.
                Co do koncertów i festiwali- najlepiej jakby nic nie było, nie będzie hałasu,
                będzie cisza, spokój, staruszki się wyśpią i ran polecą na 6 do kościółka. Czy
                to gra Maleo, czy Acid Drinkers czy Dżem- zawsze komuś przeszkadza i do tego
                trzeba się przyzwyczaić. Ale nie można ustąpić, tylko robić swoje.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka