evitka27 15.04.04, 16:38 Kto bywał za imprezkach u Chodupa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Uczestnik Re: Imprezki u Chodupa IP: *.inteko.com.pl 16.04.04, 13:59 Byłem raz. Było przyjemnie i fajnie pobiesiadować. Odpowiedz Link Zgłoś
evitka27 Re: Imprezki u Chodupa 20.04.04, 09:19 Moje pytanie pojawiło sie na tym forum, bo sporo jest wypowiedzi na temat tego nauczyciela (chyba przesadził ze znecaniem się nad uczniami a raczej uczennicami....). Wiem, ze urządzał sobie imprezki i pił alkohol z uczniami. Nie mam już nastu lat i oceniam to "zjawisko" jako coś przerażającego. Takich jak on trzeba odizolować od reszty społeczeństwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: Imprezki u Chodupa IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.04, 10:17 odizolować to Ciebie trzeba - jeżeli uznawał że są na tyle dojrzali to tylko i wyłącznie sprawa uczniów i jego - czy tak samo przerażasz się tym że np. we Francji dzieci piją do obiadu wino z rodzicami???, rodzica są potworami bo rozpijają dzieci???, trochę realizmu w spojrzeniu na świat nie zaszkodziłoby Ci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Asa Re: Imprezki u Chodupa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.04, 12:08 A ty tam pewnie byłeś i nadstawiałes tyłka. I jak było? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: Imprezki u Chodupa IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 20.04.04, 13:58 Dziecko przeczytaj dokładnie treść, a dopiero później bierz się do wypowiedzi - infantylnej zresztą. Gwoli wyjaśnienia (o ile wstanie jesteś to pojąć)- ustosunkowałem się merytorycznie do odpowiedzi evitki (czy jakoś tam) - nie wnikająć kim jest Chodup ani też nie oceniając - ach i nie byłem na żadnej imprezce u p. Chodupa, nie mam w przeciwieństwie do Ciebie homofobii (jak nie wiesz co to znaczy polecam lekturę słownika, takiej grubej książki w której objaśniają znaczenie wyrazów) - powodzenia w edukacji :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do Asa Re: Imprezki u Chodupa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.04, 17:19 Po pierwsze- po co w ogóle się wypowiadasz na temat, o którym nie masz bladego pojęcia???. I po co wspominasz o homofobii- czy ktoś wcześniej wspomniał o homoseksualistach? Ups, a może ktoś właśnie został urażony w bardzo wrażliwą strunę? Edukacja przydałaby się komuś takiemu jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozsądek Re: Imprezki u Chodupa IP: *.localdomain / 213.77.7.* 20.04.04, 17:41 wiesz co, zniknij z tego forum. Twój przedostani post zupełnie cie dyskwalifikuje. Tutaj obowiązuje jednak pewien poziom. Albo rozmawiamy na pozoiomie, albo w łajnie. Ty wybrales to drugie, wiec zegnam. Odpowiedz Link Zgłoś