Dodaj do ulubionych

portale randkowe

IP: *.centertel.pl 16.06.11, 07:49
Co sądzicie o portalach randkowych typu sympatia, przeznaczeni, edarling? Warto się tam logować? Na których wy jesteście zalogowani?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: portale randkowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.11, 20:23
      ja Ci odpowiem tak, kiedys logowalem sie ne roznych portalach, min i na sympati i tam tez poznalem swoja obecna zone, jestesmy para juz od 4 lat, rok po slubie i jestesmy szczesliwi, wszystko i tak zalezy od ludzi korzystajacych z tych portali a nie samego portalu, bo wszedzie mozna trafic na deb... i innych typow i w necie rowniez mozna spotkac ta swoja polowke ale czasem trzeba sie niestety naszukac.... ale nie ma nic za nic, ale uwazam ze warto...
    • Gość: pif paf Re: portale randkowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.11, 23:46
      Mogę napisać,że trzeba szukać, spotykać się, rozmawiać.
      Najważniejsze i tak na poczatku jest opakowanie twoje lub jej.
      Jak juz kobitka ładniejsza to nie wie na którego się zdecydować.
      Przykre są rozstania , przykry brak akceptacji.
      Posmakowałem trochę tego randkowania, bez seksu co tez może było minusem.
      Teraz jestem z Nią już czas dłuższy.
      Obym nie musiał już szukać jak nie ma sie duszy mysliwego
    • Gość:   Re: portale randkowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.11, 11:49
      Ja nie mam nigdzie wolę podrywać na żywo bo z portalami randkowymi jest jak z zakupami w internecie. Wypasione zdjęcia i opis jak by to było cudo a jak zapłacisz kasę dostajesz byle gófno albo i nic. Portale randkowe są tylko takie z nazwy bo praktycznie stały się portalami do szukania przygodnego seksu. Zdjęcia jakie tam się widuje to szok (znam tylko z witryn które je komentują). Te plastiki, dzieci emo z oczami jak by miały butelkę po wodzie z biedronki w pupie, te roznegliżowane matki z dziećmi w łazience a fuj.
      Powiedz znajomym, że znudziła Ci się samotność i zaproponują Ci kogoś ze znajomych. Na portalu szansa trafienia zwyrodnialca jest taka jak trafienia jedynki w lotto.
      • Gość: . Re: portale randkowe IP: *.play-internet.pl 16.12.11, 20:12
        Znam wiele szczęśliwych par,które poznały się właśnie przez tego typu portale.
        Dużo moich znajomych ma również profile na tego typu stronach i jest to fajna przygoda,bo można chodzić do kina,teatru i inne ciekawe miejsce(nie na przypadkowy seks) z ludźmi poznanymi tam.Na randki wybieraj zawsze miejsca,w których jest dużo ludzi.
        Co do samych portali to nie polecam Ci sympatii(bez wykupienia ich pakietów nic tam nie zrobisz).Mi przypadła do gustu randka.pl
        Powodzenia :)
    • Gość: maro Re: portale randkowe IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.11, 22:21
      jesli komus sie udalo, to na pewno warto. osobiscie nie jestem zwolennikiem tego typu portali, ale to dobre dla niesmialych ludzi, a takich zapewne nie brakuje
      z drugiej strony niesmiale osoby maja wiecej ogłady, wiec wieksze prawdopodobienstwo spotkania kogos "normalnego" bo w naszym kochanym ciechanowie stracilem nadzieje na poznanie kogos takiego:/
      • Gość: : ) Re: portale randkowe IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.12.11, 23:17
        Maro , muszę przyznać Ci rację. W Ciechanowie ciężko o kogoś 'normalnego', kogoś z kim będzie można miło i kulturalnie spędzić czas. Większość dziewczyn, plastiki z tapetą, że szpachelką można skrobać. Płeć męska zaś to dresiarze, wandale typu 'co to nie ja'.
        Oczywiście to podsumowanie ogólnie, nie tyczy się wszystkich, więc proszę nie brać tego do siebie. Faktycznie, gdyby na upartego szukać dla siebie tu drugiej połówki pojawia się problem...
                  • Gość: zawiedziona Re: portale randkowe IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.11, 23:30
                    to prawda, ze trudno spotkac "normalnego" mezczyzne, a tym samym zalozyc z kims rodzine, kto doceni ze poswieca sie mu cale swoje zycie. Ale chyba wolalabym sama byc niz meczyc sie przez cale zycie z jakims wariatem, ktory mysli tylko o sobie, a reszte ma w du...bo niestety ale tylko tacy pozostali...zmienilo sie myslenie ludzi i to jest przerazajace...
                    • Gość: :) Re: portale randkowe IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.11, 18:10
                      Do zawiedzionej, każdy by chciał spotkać "normalną" osobę, tylko nie każdy potrafi zdefiniować co oznacza według niego normalność. Zarówno faceci jak i kobiety mają swoje humory (czyli wady i zalety). Czy ktoś kto od czasu do czasu wypije, lub zabluźni sobie nie jest jak to określiłaś "normalny"? Kim według Ciebie ma być ta "normalna" osoba, bo jedni za normalną osobę będą uważali kogoś kto lubi się bawić, drudzy kogoś kto siedzi prawie cały czas w domu. Masz rację pisząc, że ludzie teraz coraz bardziej myślą o sobie, o tym jak być szczęśliwym dając od siebie jak najmniej, że nie zważają na szczęście drugiej osoby, ale nie osądzaj wszystkich po kilku przypadkach jakie zapewne spotkałaś, bo zapewniam Ciebie że są jeszcze osoby, które nie raz myślą o innych i im pomagają.
                      • Gość: zawiedziona Re: portale randkowe IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.11, 20:07
                        owszem masz racje, popatrzylam przez pryzmat swoich "doswiadczen"...przyznam tez Ci racje, ze sa ludzie ktorzy pomagaja, ale jest to zazwyczaj rodzina albo naprawde "prawdziwy przyjaciel/przyjaciolka", bo innych na to nie stac. "Normalana osoba' w moim miemaniu, to taka, ktora umie zatroszczyc sie nie tylko o siebie i docenia to, ze ta druga polowa poswieca swoje zycie dla niej...trzeba tez dawac, a nie tylko brac.
                        • Gość: :) Re: portale randkowe IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.11, 20:36
                          Masz rację że też trzeba dawać, a nie tylko brać i to zazwyczaj jak najwięcej się da, ale z tym że pomaga zazwyczaj rodzina, albo przyjaciel czy też przyjaciółka do końca się nie zgodzę, ja czasami spotkam kogoś na co dzień kto zupełnie bezinteresownie w czymś doradzi lub pomoże i jest to dla mnie dużym zaskoczeniem, chociaż przyznam się że te osoby są zazwyczaj w starszym wieku. Zapewne wiesz dlaczego tak się dzieje że jak to ujęłaś "innych na to nie stać" ze swojego doświadczenia, a co do normalności z Twojej definicji mogę wywnioskować że tylko właśnie ktoś z rodziny lub przyjaciel może być normalną osobą, a chyba każdy z nas jest na swój sposób normalny. Pozdrawiam ;).
                          • Gość: zawiedziona Re: portale randkowe IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.11, 21:05
                            hm...ide na kompromis :)) faktycznie kazdy z nas jest na swoj sposob normalny.. Moze malo precyzyjnie sie wyrazilam. Chodzilo mi o to, ze rzadko sie teraz spotyka kogos, kto w bezintersowny sposob zyje z drugim czlowiekiem, a szkoda bo ja taka jestem i do tej pory swoje szczescie wolalam poswiecic dla swojej polowki...niestety nie zostalo to docenione. Ale tak to bywa w zyciu.
                            • Gość: :) Re: portale randkowe IP: *.dynamic.chello.pl 22.12.11, 22:52
                              Masz znowu rację pisząc że różnie "to bywa w życiu", spotykamy na co dzień osoby o zróżnicowanych charakterach oraz osobowościach i oni zazwyczaj są "normalni", natomiast według mnie normalnością nie jest jak to zostało ujęte bezinteresowne życie z drugim człowiekiem i poświęcanie swojego szczęścia dla niego z wzajemnością (ja bym to zdefiniował jako miłość, przyjaźń), ale umiejętność zachowania się samemu wobec siebie jak i innych w większości sytuacji jakie nas spotykają - wiadomo ile osób tyle definicji normalności. Dla Ciebie osobą "normalną" będzie przyjaciel, ktoś z rodziny, partner (chociaż nie koniecznie), dla mnie prawie każdy kogo nie znam, lub kogo znam nie za dobrze (w miarę poznawania kogoś lepiej wychodzi ta cała "normalność" z niego :)). Cóż więc, pozostaje mi życzyć Tobie, chyba poznania osoby o podobnym charakterze do Twojego, a wtedy ta osoba z pewnością będzie "normalna" :). Dziękuję za miłą dyskusję i pozdrawiam Ciebie jak i czytających, chociaż wiem że temat odbiegł zupełnie od tematu założonego wątku.
      • Gość: si Re: portale randkowe IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.11, 22:37
        muszę przyznać rację, ja tez stracilam nadzieje na "normalnego faceta"...nie ma w naszym miescie takich, kazdy mysli tylko o sobie, a nie o drugiej osobie...szkoda, że nie ma juz takich mezczyzn, ktorym zalezy nie tylko na swoim szczesciu, ale tez na szczesciu swojej kobiety...
    • rolnikmarzyciel Re: portale randkowe 01.02.19, 11:39
      Witam. Proszę przekaż poniższą wiadomość dalej. 26 września ubiegłego roku o godzinie 15 w biurze ARiMR w Ciechanowie czekałem w kolejce żeby złożyć wniosek o pomoc za straty związane z suszą, po kilku minutach dołączyła się do kolejki interesantka, która też składała wniosek o "suszę". Kiedy usiedliśmy naprzeciw siebie patrzyliśmy na siebie, miałem z Nią porozmawiać po złożeniu wniosku ale los tak się ułożył że wyszła wcześniej niż ja i nie zdążyłem z Nią porozmawiać a bardzo chciałbym z Nią porozmawiać. Zapamiętałem Ją szczupłą, bardzo młodą , średniego wzrostu o blond włosach. Nie wiem nawet jak ma na imię a bardzo chciałbym z Nią porozmawiać. Wiem tylko tyle że jest bardzo miła i że raczej mieszka w powiecie ciechanowskim bo ARiMR to biuro powiatowe. Bardzo mi zależy żeby Ją odnaleźć bo mam Jej coś bardzo ważnego do przekazania. Mam nadzieję że ta wiadomość jakoś trafi do Niej. Przekaż wiadomość wszystkim dziewczynom z powiatu ciechanowskiego i do kobiet które chodzą czasem do ARiMR w Ciechanowie. Może ta wiadomość trafi do Niej. Jeśli Ty jesteś Tą dziewczyną napisz do mnie na Facebooku i na poczcie. Moje konto na facebooku to: "Rolnik Marzyciel" a poczta to: mikolajwielbiciel1234@o2.pl
    • rolnikmarzyciel Re: portale randkowe 01.02.19, 11:39
      Witam. Proszę przekaż poniższą wiadomość dalej. 26 września ubiegłego roku o godzinie 15 w biurze ARiMR w Ciechanowie czekałem w kolejce żeby złożyć wniosek o pomoc za straty związane z suszą, po kilku minutach dołączyła się do kolejki interesantka, która też składała wniosek o "suszę". Kiedy usiedliśmy naprzeciw siebie patrzyliśmy na siebie, miałem z Nią porozmawiać po złożeniu wniosku ale los tak się ułożył że wyszła wcześniej niż ja i nie zdążyłem z Nią porozmawiać a bardzo chciałbym z Nią porozmawiać. Zapamiętałem Ją szczupłą, bardzo młodą , średniego wzrostu o blond włosach. Nie wiem nawet jak ma na imię a bardzo chciałbym z Nią porozmawiać. Wiem tylko tyle że jest bardzo miła i że raczej mieszka w powiecie ciechanowskim bo ARiMR to biuro powiatowe. Bardzo mi zależy żeby Ją odnaleźć bo mam Jej coś bardzo ważnego do przekazania. Mam nadzieję że ta wiadomość jakoś trafi do Niej. Przekaż wiadomość wszystkim dziewczynom z powiatu ciechanowskiego i do kobiet które chodzą czasem do ARiMR w Ciechanowie. Może ta wiadomość trafi do Niej. Jeśli Ty jesteś Tą dziewczyną napisz do mnie na Facebooku i na poczcie. Moje konto na facebooku to: "Rolnik Marzyciel" a poczta to: mikolajwielbiciel1234@o2.pl

• Gość: marsla95 Re: portale randkowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.20, 20:08
      Jeżeli ktoś z was szuka dobrego i sprawdzonego portalu randkowego to śmiało polecam stronę portale-randkowe.online
      Zupełnie przypadkowo trafiłam na tą stronę ostatnio. Są tam wymienione wszystkie bezpłatne portale randkowe popularne w Polsce. Zarejestrowałam się nawet na jednym z nich i w przeciągu bodajże czterech dni udało mi się poznać fajnego faceta :P Co z tego wyjdzie to się oczywiście okaże, ale byłam w szoku ile osób się odezwało do mnie:P
    • marsla95 Re: portale randkowe 17.02.20, 13:32
      Ogólnie myślę, że warto chociaż trzeba wybrać odpowiedni serwis dla siebie bo jest ich trochę. Na stronie: portale-randkowe.online możesz zapoznać się z listą najlepszych portali randkowych i wybrać właściwy portal dla siebie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka