Dodaj do ulubionych

Dancing Zacisze

IP: *.tktelekom.pl 05.06.13, 21:11
Jak jeżeli chodzi o te Dancing'i ? Da rade kulturalnie się pobawić ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Zb Re: Dancing Zacisze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.13, 23:18
      Da, ale radzę przyjść ze swoim towarzystwem. W sumie fajnie się tam zawsze bawiłem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka