Gość: kolejnaEwa IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.03, 23:48 Przyszła kryska na Matyska! Cała prawda o Chodupie! Przeczytajcie i wyślijcie znajomym www.tc.ciechanow.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1971 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: byla uczennica Re: Chodup jakiego znamy IP: *.proxy.aol.com 21.09.03, 06:48 Ukonczylam krasniak 12 lat temu i do tej pory nie dobrze mi sie robi na wspomienie chodupa, surmionkowej, zmijewskiej. W koncu ktos sie odwazny znalazl i wniosl skarge na tego lobuza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: Chodup jakiego znamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.03, 11:07 no i jescze 'Strażak' Krajewski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uczennica Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.03, 15:35 nie można też zapomnieć o Gaczyńskiej, a Podlecka to już zdecydowanie do wymiany. Oni wszyscy to szkodliwe archaizmy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: golum Re: Chodup jakiego znamy IP: 213.77.7.* 21.09.03, 18:01 To tylko pobożne życzenia! Przecież rząd zrównał wiek emerytalny nauczycieli z innymi pracownikami: każdy nauczyciel musi pracować do 65 roku życia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TEN OBCY Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 24.09.03, 10:26 MY COS WIEMY NA TEN TEMAT TYLKO CO MY MOZEMY NA TO PORADZIC??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
mw66 Re: Chodup jakiego znamy 28.09.03, 19:26 Nie konczylem tego ogolniaka ,znam z opowiadan wielu nauczycieli tego liceum.Zawsze mowiono iz jest tam ciezko sie uczyc z roznych wzgledow /patrz lobbing/.Ale wkurza mnie stosowanie terroru psychicznego w stosunku do co by nie mowic znakomitego fachowca . Dzisiaj absolwenci ktorzy atakuja najczeSciej m.innymi dzieki niemu dostali sie na uczelnie wyzsze ,zdobyli dobry zawod moga znalezc prace. Popatrzcie na to wszystko obiektywnie ,kazdy czlowiek ma jakies zle przywary ale ma w sobie takze wiele dobrego, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Chodup jakiego znamy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.10.03, 12:11 jestem absolwentką krasiniaka z 10 letnim już starzem,osobiście nie mialam styczności z ćhodupem ale uważam że on nie jest najgrożniejszy z tej całej bandy debili z Loniewskim na czele Odpowiedz Link Zgłoś
mw66 Re: Chodup jakiego znamy 30.10.03, 10:01 A staz` pisze sie przez Z z kropka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dudi Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 23.03.04, 23:57 Ogólniak ukończyłem kilkanaście lat temu. Gnoili mnie równo Skrzyp i Nowak - nie zapomnę im tego nigdy. Andrzej Chodup był jednak obiektywnym i w porządku nauczycielem.Miał swoje zdanie i mimo nacisków / Skrzyp , Nowak / nie obniżał moich ocen.Chemia na wysokim poziomie - absolwenci ogólniaka nie maja później czego wstydzić sie na studiach. Nie było preferencji płci - w mojej byłej klasie nie zdało z chemii 2 chłopaków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola 75 Re: Chodup jakiego znamy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.03, 22:54 Czytałam artykuł, cieszę się że znaleźli się rodzice, którzy chcą walczyć o dobro swojego dziecka. Statystyczny rodzic mówi zazwyczaj, że „nauczyciel ma zawsze racje”, „to twarda szkoła życia” etc. SZKODA, ŻE TACY OSAMOTNIENI… dlaczego częściej rodzice nie sprzeciwiają się szkolnym niesprawiedliwościom, tylko pokornie wysłuchują kazań od nauczycieli i …wysyłają dziecko na kolejne korki???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Chodup jakiego znamy IP: 80.51.246.* 24.09.03, 19:23 Sprawa jest sztucznie rozdmuchana. Pan Chodup aniołkiem zapewne nie jest i ma tyle samo zwykłych ludzkich wad co i zalet. Nasze dzieci też aiołkami nie są. Jak któś chce aby jego dziecko dostało się do którejś z dobrych, państwowych uczelni, to posyła je do Krasiniaka bo tam uczy chemii pan Chodup. Tylko w tym roku 90 % jego wychowanków dostało się na medycynę, weterynarię i inne biologiczno-chemiczne kirunki studiów. Jako jeden z nielicznych w gronie nauczycieli tej szkoły próbował egzekwować od uczniów elementarne podstawy kultury osobistej. Organizował świetne wycieczki, mając wychowawstwo klasy dbał o każdego ucznia i to jemu w dużej mierze zawdzięczaja jego wychowankowie poczucie bezpieczeństwa na maturze. Moim zdaniem jest tolerowanych w tej szkole co najmniej kilkoro nauczycieli, którym można byłoby postawić dużo, dużo cięższe zarzuty (palenie papierosów na lekcji, wymuszanie korepetycji, brak kompetencji itp). Szkoła ta wymaga wielu zmian. Od pewnego czasu systematycznie spada poziom nauczania wielu przedmiotów. Z chemii, tam gdzie uczy pan Chodup na szczęście nie spada... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Chodup jakiego znamy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.04, 16:56 co ty gadasz bo sam pewnie byles jego wychowankiem i jezdziles na wycieczki i to dlatego tak mowiesz a skad wiesz jaka jest ewa znasz ja nie no to czemu gadasz ze ta sprawa jest sztucznie rozdmuchana?????? jestes chlopakiem i dlatego nie miales takich problemow nie prawdasz tylko nie zaprzeczaj wszyscy wiedza ze dziewczyny maj najgorzej u chodupa a chlopcy najlepiej bo chlopak u niego to oczko w glowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: "Nikt" Re: Chodup jakiego znamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.04, 12:34 Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło w tej calej sprawie. Ja też byłem wychowankiem Chodupa (na szczęście byłem!) i nie mogę powiedzieć, źle to on nie uczył ale jako pedagog to no sie nie sprawdził! A na studia dostałem się dzięki własnej pracu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: absolwentka Re: Chodup jakiego znamy IP: .51.246.* / 80.51.246.* 28.09.03, 14:53 Ukończyłam Krasiniak stosunkowo niedawno i obecnie jestem studentką fizyki.Gdyby nie prof.Lenkiewicz od matematyki prof.Chodup nie poradziłabym sobie na tym kierunku.Dopiero teraz doceniłam jak ważne było egzekwowanie wiedzy od uczniów.Jestem bardzo ciekawa czy córka Państwa Płodziszewskich jest leniwa czy aż tak niezdolna,aby swoje niepowodzenia przenieść na nauczycieli.Mam ogromną nadzieję,że poniesie konsekwencje za swoją głupotę.Chciałam jeszcze co poniektórych uświdomić,że Krasiniak to tylko namiastka tego co was czeka na studiach.Tam wam nieodpowiedzialni rodzice "d..." bronić nie będą.To jest tylko możliwe w skorumpowanym społeczeństwie "CIECHAMOWA" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zue_dziecko Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 28.09.03, 19:39 niewątpliwie łatwo jest wychwalać kogoś, komu się cokolwiek zawdzięcza. Ja jednak pamiętam jak Ch. wyżywał się na mnie na zajęciach ( o ile pytanie mnie całą lekcję o prywatne sprawy można nazwać zajęciami). Szczerze mówiąc wolałabym stokrotnie, żeby Ch. palił papierosa za papierosem na zajęciach, niż znęcał się nade mną i moimi kolegami. Myśle że w tej szkole są niesprawiedliwi nauczyciele, ale to Ch. najbardziej zasługuje na pogardę i potępienie (i na niezłego kopniaka). Teraz jeszcze próbuje się chamsko ze wszystkiego wywinąć chorobą serca. Jak robił ludziom krzywdę to na schorowanego nie wyglądał... Odpowiedz Link Zgłoś
mw66 Re: Chodup jakiego znamy 28.09.03, 19:50 ODPOWIEM ,NIC MU NIE ZAWDZIECZM ,ZNAM GO Z INTERNETU I OPOWIADAN . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: witkacy Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.03, 20:10 Nie możesz oceniać ludzi nie znając ich. Twój sposób dowartościowania siebie jest upokarzający. Nie dorosłaś do tej sprawy!!! Ta dziewczyna napewno ma ogromne ambicje, które zostały zahamowane przez p. Ch. Nie będę Cię oceniał tak jak Ty to robisz (nie znając Ewy), bo Cię nie znam, ale ze sposobu Twojego myślenia dużo dobrego nie wynika. To, że studiujesz "gdzieś tam" nie oznacza, że jesteś zdolną osobą. Gdybyś była inteligentna, za jaką na pewno się uważasz nie pisałabyś takich bzdur. Jedni kończą studia i są matołami np. Starosta itp. a inni mając chociażby średnie są naprawdę mądrymi i dobrymi LUDŹMI (a przynajmniej napewno są ludźmi) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZNowy Re: Chodup jakiego znamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 17:14 Byłeś za grzeczny dla absolwentki, dla mnie to zwykła szmata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Chodup jakiego znamy IP: 213.77.7.* 30.09.03, 17:44 Brawo, tylko tak dalej! Odmienne zdanie = inwektywy pod adresem osoby, która ośmieliła się wygłosić sąd własny. Pamiętaj jednak, ze kto mieczem wojuje, od miecza ginie, pajacu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pajac Re: Chodup jakiego znamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 17:57 Wkurzyła mnie, broniąc Chodupa, który sobie nie zasłużył, obraziła Ewke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KAKAROTTO Re: Chodup jakiego znamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 22:36 nie, no skad ona (patrz wypowiedz ZNowy) moze znac Ewe BITCH!!! Pierdolony Einstein pisze ze jaki to to chuj chodup wspaniały. Qr.. ludzie sobie przeciez z palca nie wysysaja takich opowiesci!!! Są na to dowody niepodwazalne ze ten PEDAŁ PIERDOLONY sie nad dziewczyna znecał A ty go qrwa jeszcze bronisz???!!! to jakby ktos uderzyl ciebie i powiedzial pozniej ze to nie on i ze ci komara wlasnie zabil na twarzy, czy tez bys uwierzyla w jego intencje ??? Ps. Gdyby ten Sqrwiel tak potraktował moja corke zakopałbym sqrwysyna zywcem jebanca jednego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Chodup jakiego znamy IP: 213.77.7.* 30.09.03, 23:33 Poziom dyskusji rośnie. tylko pogratulować! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Chodup jakiego znamy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.04, 16:52 a ja Ci powiem tyle nie bylas na tych lekcjach wiec nie wiesz co mowil jak sie nad nia znecał wiec nie gadaj ze on jest taki wspanialy masz z tego jakies kozysci czy moze tak piszesz. nie bede wiecej komentowac bo nawet nie warto pisac o tym chodupie bo z niego jeden wielki f... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andy Re: Chodup jakiego znamy IP: 157.25.78.* 06.04.04, 17:26 Absolwentko! Ty chyba sama nie rozumiesz tego, co piszesz. Ja skończyłem Krasiniak już jakiś czas temu. Potem skończyłem chemię, potem zrobiłem doktorat. Owszem muszę przyznać, że p. Chodup świetnie przekazywał wiedzę. Rzeczywiście na studiach (szczególnie na pierwszych latach) sporo korzystałem z tego, co wyniosłem z ogólniaka. Ale - po pierwsze było kilka takich dziedzin chemii, których (mimo ich obecności w programie) p. Chodup nawet nie tknął, a po drugie - tematem nie jest tu poziom nauczania chemii, tylko MOBBING. Niestety muszę potwierdzić, że już tych kilka lat temu, kiedy ja chodziłem do Krasiniaka, p. Chodup w tym przodował. Nie chodzi tu o mnie. Ja jestem facetem i z chemii zawsze byłem bardzo dobry. Nie miałem więc najmniejszych problemów. Jednak nie mogłem znieść jak ów nauczyciel zachowywał się w stosunku do tych, którzy się go bali. I trzeba było byc absolutnie niewrażliwym ciołkiem, żeby tego nie zauważyć. Odpowiedz Link Zgłoś
t_rex Re: Chodup jakiego znamy 06.04.04, 20:23 miło czytać tak rozsądną wypowiedź, nareszcie ktoś zwrócił uwagę na to że nauczyciel nie ma prawa do osobistych wycieczek pod adresem uczniów, uczeń to też człowiek, ma swoje prawa /oczywiście obowiązki też/ pozdrawiam sredecznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g Re: Chodup jakiego znamy IP: *.c149.petrotel.pl 07.06.04, 23:36 ja akurat ja znam i jest spoko i areszcie ktos sie znalazl zeby za du.. tego starucha chwycic bo duzo ludzi przez niego stracilo juz zdrowie... bardzo dobrze sie stalo tylko bardzo ubolewam ze tak pozno Odpowiedz Link Zgłoś
vkh Re: Chodup jakiego znamy 03.10.03, 19:06 Tu nie chodzi nawet o ta dziewczyne,ona moze byc nawet glabem ostatnim i nieukiem.I nie chodzi o to czy Chodup dobrze czy zle uczy przedmiotu chemii... Od lat wszyscy w Ciechanowie wiedza o upodobaniach seksualnych tego faceta.Prywatnie - to jest jego sprawa osobista,ale NIE W SZKOLE!!! i nikt z tym nic nie zrobil.Sa nawet zdjecia z PRYWATNYCH wyjazdow pana Ch. z uczniami na wakacje - mogli jechac TYLKO WYBRANI CHLOPCY!!! - jego aktualni wtedy uczniowie.Rodzicom klamali ze jada na wycieczke z kolegami!!!!Mieli dobre oceny i przychylnosc pana Chodupskiego do konca szkoly. Dlatego pewnie starzejacy sie nauczyciel co raz gorzej potrafi ukryc swoja niechec do plci jemu odmiennej,choc pokrewnej - KONKURENCJA PLCI,WALKA O PARTNEROW? To niech zapisze sie do klubu gejowskiego, a nie zneca sie nad kolejna malo odporna na chamstwo,ofiara!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga 28l. Re: Chodup jakiego znamy IP: 195.85.227.* 22.10.03, 13:01 ... homofofia to wstydliwa "choroba", więc może wsać sobie te teksty do kieszeni!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga 28l. Re: Chodup jakiego znamy IP: 195.85.227.* 22.10.03, 13:26 :) homofobia... miało być Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kucu Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.03, 00:32 Ilość głupot w większości wypowiedzi mnie poprostu przeraża,a komentowanie ich jest bezsensu.Dla mnie to był najlepszy najfajniejszy i najprzyjemniejszy nauczyciel w tej szkole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iga Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.03, 00:51 z Twojej wypowiedzi wnioskuję,że napewno jesteś synem nauczyciela...lub masz inne tzw. NAZWISKO...a może tylko to,że jesteś chłopcem dlatego Chodup dla Ciebie jest Cool Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga 28l. Re: Chodup jakiego znamy IP: 195.85.227.* 22.10.03, 12:50 hmm... Chodup już taki był, lubił sobie żartować itd. I albo ktoś sobie z tym radził jak ja i większośc moich znajomych albo ktoś słaby pszychicznie, na niego narzekał. Miałam żeńską klasę i troszkę miałyśmy mniej spokoju na lekcjach niż klasy mieszane ;) Ale jakoś dało się żyć, podobnie jak u Żmijewskiej i innych "groźnych". Ja osobiście nie narzekam, Chodup żartował to ja też żartowałam i byliśmy kwita. Moje oceny były adekwatne do wiedzy jaką posiadałam z dziedziny chemii tzn. fatalne. Wiem nie ma się czym chwalić.. :) Osobiście nie uważam żeby Andrzej Chodup był gorszym belfrem niż większość kadry nauczycielskiej tamtych lat.. Pozdrawiam Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jace Re: Chodup jakiego znamy IP: *.internauta.org.pl / 213.199.253.* 21.03.04, 12:20 chodup jak pamiętam zawsze był bardzo leniwy i niechętny do pracy wolał dyskutować o wycieczkach niż o chemii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 24.03.04, 14:00 Czytając te wypowiedzi dochodzę do wniosku, że chyba jestem szczęściarzem, że nie kończyłem tutejszych szkół. Moje liceum wspominam nad wyraz pozytywnie, nie wspominając już o tym, że utrzymuję kontakt nie tylko ze znajomymi z klasy, ale również z nauczycielami. Wiem, że nie jestem wyjątkiem. Ale to nie Ciechanów, więc może to wyjaśnia stosunki panujące pomiędzy kadrą a uczniami. pozdrawiam, Adam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: remek Re: Chodup jakiego znamy IP: *.localdomain / 213.77.7.* 24.03.04, 18:08 możesz być pewny, że i w Twoim liceum znaleźliby się ludzie pomstujący na nauczycieli. A i w Ciechanowie są częste przypadki przyjaźni pomiędzy nauczycielami i byłymi wychowankami. Takie jest życie - zbyt złożone, aby dało wyrazić kilkoma generalizujacymi opiniami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiełek Re: Chodup jakiego znamy IP: *.cbr.tpsa.pl 20.04.04, 15:18 Moi drodzy. Po mojej ksywce większość nauczyclieli, którzy mnie uczyli pozna mnie na 100%. Trochę temu już skończyłem tą bude, ale wspomnienia dalej żyją. Chodup, jaki był, taki był, nie będę go bronił, bo czasem faktycznie przeginał - ode mnie z klasy przez niego i Lenę (Lenkiewiczowa, matma, mimo, że oschła w stosunkach, to chylę czoło - przez pierwszy semestr na Polibudzie Warszawsiej na Telekomunie (EiTI) mogłęm się równo opierd!@#$) wyleciał jeden gość - ale nawiasem mówiąc orłem to on nie był. No to kontunuując sprawę Chodupa - no faktycznie mały terrorek to u niego panował, przy tablicy pytał tak, żeby udupić tych, którzy mu nie pasowali, ale na klasówkach był sprawiedliwy. Z chemi to ja orłem nie jestem, ale wycieczki z Chodupem nigdy nie zapomnę - taka jazda nigdy mi się nie zdarzyła... a Nałęcz jeszcze tylko dolewał oliwy do ognia (pozdrowionka). No za takimi wycieczkami i przeżyciami to się tęskni.... U Chodupa trzeba było mieć chrakter i być dobrym i nie dawać się - on to doceniał i odwał spokój. Zaraz pewnie jakiś baran zjedzie mnie, że jestem ku#$%^& i kumpel Chodupa, ale mam jego ocenę głęboko w d!@#. Ogólnie uważam, że młodzież staje się coraz bardziej "wyluzowana" i trochę zapomina o kulturze i zachowaniu...... Pozdrawiam wszystkich nauczycieli tych których chce (a oni będą już wiedzieli, którzy to). A i zapomniałem wspomnieć o Reni (Renata .....zapomniałem...... ) angielskiego mnie uczyła przed '97... sorka... hie hie hie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga 28l Re: Chodup jakiego znamy IP: 195.85.227.* 06.05.04, 14:05 zgadzam się z przedmówcą...:) Odpowiedz Link Zgłoś
trafiony Re: Chodup jakiego znamy 03.06.04, 15:44 Czołem! Myślę, że wycieczki z Chodupem wszyscy dobrze wspominają. Przyłączam się też do pozdrowień dla Sora Nałęcza :) - do Krasiniaka chodziłem w latach 89, 90 potem wyprowadziłem się do Wawki. Faktem jest, że CH. nie traktował na równi osób, które się go bały lub swoim wyglądem nie przedstawiały zbyt dużej pewności siebie. Na pierwszej lekcji z nim (w mojej klasie było tylko 4 chłopaków) stwierdził: widzę, że mamy 3 i pół mężczyzny w klasie - chodziło mu o kolegę, który na początku nauki był trochę "zagubiony". Jedno jest pewne. Bywało, że CH. rzucał nieodpowiednie teksty do uczniów - uczniowie nie pozostawali mu dłużni... np. kiedyś pod drzwiami klasy CH. ktoś zrobił piękną kupę ;)))) Oj dużo by opowiadać... Tak czy inaczej jestem skłonny uwierzyć w zachowanie CH. tym bardziej, że z wiekiem ludzie się zmieniają na lepsze lub gorsze. Jek jest w tym przypadku niech każdy sam oceni. Pozdrawiam wszystkich "Krasiniaków" i może znalazłby się ktoś ze starych znajomych... Odpowiedz Link Zgłoś