Dodaj do ulubionych

Chodup jakiego znamy

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.03, 23:48
Przyszła kryska na Matyska! Cała prawda o Chodupie! Przeczytajcie i wyślijcie
znajomym
www.tc.ciechanow.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1971
Obserwuj wątek
    • Gość: byla uczennica Re: Chodup jakiego znamy IP: *.proxy.aol.com 21.09.03, 06:48
      Ukonczylam krasniak 12 lat temu i do tej pory nie dobrze mi sie robi na
      wspomienie chodupa, surmionkowej, zmijewskiej.
      W koncu ktos sie odwazny znalazl i wniosl skarge na tego lobuza!
      • Gość: bolo Re: Chodup jakiego znamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.03, 11:07
        no i jescze 'Strażak' Krajewski
        • Gość: uczennica Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.03, 15:35
          nie można też zapomnieć o Gaczyńskiej, a Podlecka to już zdecydowanie do
          wymiany. Oni wszyscy to szkodliwe archaizmy.
          • Gość: golum Re: Chodup jakiego znamy IP: 213.77.7.* 21.09.03, 18:01
            To tylko pobożne życzenia! Przecież rząd zrównał wiek emerytalny nauczycieli z
            innymi pracownikami: każdy nauczyciel musi pracować do 65 roku życia!
          • Gość: TEN OBCY Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 24.09.03, 10:26
            MY COS WIEMY NA TEN TEMAT TYLKO CO MY MOZEMY NA TO PORADZIC???????????
      • mw66 Re: Chodup jakiego znamy 28.09.03, 19:26
        Nie konczylem tego ogolniaka ,znam z opowiadan wielu nauczycieli tego
        liceum.Zawsze mowiono iz jest tam ciezko sie uczyc z roznych wzgledow /patrz
        lobbing/.Ale wkurza mnie stosowanie terroru psychicznego w stosunku do co by
        nie mowic znakomitego fachowca . Dzisiaj absolwenci ktorzy atakuja najczeSciej
        m.innymi dzieki niemu dostali sie na uczelnie wyzsze ,zdobyli dobry zawod moga
        znalezc prace. Popatrzcie na to wszystko obiektywnie ,kazdy czlowiek ma jakies
        zle przywary ale ma w sobie takze wiele dobrego,
      • Gość: ania Re: Chodup jakiego znamy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.10.03, 12:11
        jestem absolwentką krasiniaka z 10 letnim już starzem,osobiście nie mialam
        styczności z ćhodupem ale uważam że on nie jest najgrożniejszy z tej całej
        bandy debili z Loniewskim na czele
        • mw66 Re: Chodup jakiego znamy 30.10.03, 10:01
          A staz` pisze sie przez Z z kropka
      • Gość: dudi Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 23.03.04, 23:57
        Ogólniak ukończyłem kilkanaście lat temu.
        Gnoili mnie równo Skrzyp i Nowak - nie zapomnę im tego nigdy.
        Andrzej Chodup był jednak obiektywnym i w porządku nauczycielem.Miał swoje
        zdanie i mimo nacisków / Skrzyp , Nowak / nie obniżał moich ocen.Chemia na
        wysokim poziomie - absolwenci ogólniaka nie maja później czego wstydzić sie na
        studiach.
        Nie było preferencji płci - w mojej byłej klasie nie zdało z chemii 2 chłopaków
    • Gość: ola 75 Re: Chodup jakiego znamy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.03, 22:54
      Czytałam artykuł, cieszę się że znaleźli się rodzice, którzy chcą walczyć o
      dobro swojego dziecka. Statystyczny rodzic mówi zazwyczaj, że „nauczyciel ma
      zawsze racje”, „to twarda szkoła życia” etc. SZKODA, ŻE TACY OSAMOTNIENI…
      dlaczego częściej rodzice nie sprzeciwiają się szkolnym niesprawiedliwościom,
      tylko pokornie wysłuchują kazań od nauczycieli i …wysyłają dziecko na kolejne
      korki????
    • Gość: Andrzej Re: Chodup jakiego znamy IP: 80.51.246.* 24.09.03, 19:23
      Sprawa jest sztucznie rozdmuchana. Pan Chodup aniołkiem zapewne nie jest i ma
      tyle samo zwykłych ludzkich wad co i zalet. Nasze dzieci też aiołkami nie są.
      Jak któś chce aby jego dziecko dostało się do którejś z dobrych, państwowych
      uczelni, to posyła je do Krasiniaka bo tam uczy chemii pan Chodup. Tylko w tym
      roku 90 % jego wychowanków dostało się na medycynę, weterynarię i inne
      biologiczno-chemiczne kirunki studiów. Jako jeden z nielicznych w gronie
      nauczycieli tej szkoły próbował egzekwować od uczniów elementarne podstawy
      kultury osobistej. Organizował świetne wycieczki, mając wychowawstwo klasy dbał
      o każdego ucznia i to jemu w dużej mierze zawdzięczaja jego wychowankowie
      poczucie bezpieczeństwa na maturze.
      Moim zdaniem jest tolerowanych w tej szkole co najmniej kilkoro nauczycieli,
      którym można byłoby postawić dużo, dużo cięższe zarzuty (palenie papierosów na
      lekcji, wymuszanie korepetycji, brak kompetencji itp). Szkoła ta wymaga wielu
      zmian. Od pewnego czasu systematycznie spada poziom nauczania wielu
      przedmiotów. Z chemii, tam gdzie uczy pan Chodup na szczęście nie spada...

      • Gość: ja Re: Chodup jakiego znamy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.04, 16:56
        co ty gadasz bo sam pewnie byles jego wychowankiem i jezdziles na wycieczki i
        to dlatego tak mowiesz a skad wiesz jaka jest ewa znasz ja nie no to czemu
        gadasz ze ta sprawa jest sztucznie rozdmuchana??????
        jestes chlopakiem i dlatego nie miales takich problemow nie prawdasz tylko nie
        zaprzeczaj wszyscy wiedza ze dziewczyny maj najgorzej u chodupa a chlopcy
        najlepiej bo chlopak u niego to oczko w glowie
      • Gość: "Nikt" Re: Chodup jakiego znamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.04, 12:34
        Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło w tej calej sprawie. Ja też byłem
        wychowankiem Chodupa (na szczęście byłem!) i nie mogę powiedzieć, źle to on nie
        uczył ale jako pedagog to no sie nie sprawdził! A na studia dostałem się dzięki
        własnej pracu!!!
    • Gość: absolwentka Re: Chodup jakiego znamy IP: .51.246.* / 80.51.246.* 28.09.03, 14:53
      Ukończyłam Krasiniak stosunkowo niedawno i obecnie jestem studentką
      fizyki.Gdyby nie prof.Lenkiewicz od matematyki prof.Chodup nie poradziłabym
      sobie na tym kierunku.Dopiero teraz doceniłam jak ważne było egzekwowanie
      wiedzy od uczniów.Jestem bardzo ciekawa czy córka Państwa Płodziszewskich jest
      leniwa czy aż tak niezdolna,aby swoje niepowodzenia przenieść na
      nauczycieli.Mam ogromną nadzieję,że poniesie konsekwencje za swoją
      głupotę.Chciałam jeszcze co poniektórych uświdomić,że Krasiniak to tylko
      namiastka tego co was czeka na studiach.Tam wam nieodpowiedzialni rodzice "d..."
      bronić nie będą.To jest tylko możliwe w skorumpowanym
      społeczeństwie "CIECHAMOWA"
      • Gość: Zue_dziecko Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 28.09.03, 19:39
        niewątpliwie łatwo jest wychwalać kogoś, komu się cokolwiek zawdzięcza. Ja
        jednak pamiętam jak Ch. wyżywał się na mnie na zajęciach ( o ile pytanie mnie
        całą lekcję o prywatne sprawy można nazwać zajęciami). Szczerze mówiąc
        wolałabym stokrotnie, żeby Ch. palił papierosa za papierosem na zajęciach, niż
        znęcał się nade mną i moimi kolegami. Myśle że w tej szkole są niesprawiedliwi
        nauczyciele, ale to Ch. najbardziej zasługuje na pogardę i potępienie (i na
        niezłego kopniaka). Teraz jeszcze próbuje się chamsko ze wszystkiego wywinąć
        chorobą serca. Jak robił ludziom krzywdę to na schorowanego nie wyglądał...
        • mw66 Re: Chodup jakiego znamy 28.09.03, 19:50
          ODPOWIEM ,NIC MU NIE ZAWDZIECZM ,ZNAM GO Z INTERNETU I OPOWIADAN .
      • Gość: witkacy Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.03, 20:10
        Nie możesz oceniać ludzi nie znając ich. Twój sposób dowartościowania siebie
        jest upokarzający. Nie dorosłaś do tej sprawy!!! Ta dziewczyna napewno ma
        ogromne ambicje, które zostały zahamowane przez p. Ch. Nie będę Cię oceniał tak
        jak Ty to robisz (nie znając Ewy), bo Cię nie znam, ale ze sposobu Twojego
        myślenia dużo dobrego nie wynika. To, że studiujesz "gdzieś tam" nie oznacza,
        że jesteś zdolną osobą. Gdybyś była inteligentna, za jaką na pewno się uważasz
        nie pisałabyś takich bzdur. Jedni kończą studia i są matołami np. Starosta itp.
        a inni mając chociażby średnie są naprawdę mądrymi i dobrymi LUDŹMI (a
        przynajmniej napewno są ludźmi)
        • Gość: ZNowy Re: Chodup jakiego znamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 17:14
          Byłeś za grzeczny dla absolwentki, dla mnie to zwykła szmata
          • Gość: aga Re: Chodup jakiego znamy IP: 213.77.7.* 30.09.03, 17:44
            Brawo, tylko tak dalej! Odmienne zdanie = inwektywy pod adresem osoby, która
            ośmieliła się wygłosić sąd własny. Pamiętaj jednak, ze kto mieczem wojuje, od
            miecza ginie, pajacu!
            • Gość: Pajac Re: Chodup jakiego znamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 17:57
              Wkurzyła mnie, broniąc Chodupa, który sobie nie zasłużył, obraziła Ewke.
              • Gość: KAKAROTTO Re: Chodup jakiego znamy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.03, 22:36
                nie, no skad ona (patrz wypowiedz ZNowy) moze znac Ewe BITCH!!! Pierdolony
                Einstein pisze ze jaki to to chuj chodup wspaniały. Qr.. ludzie sobie przeciez
                z palca nie wysysaja takich opowiesci!!! Są na to dowody niepodwazalne ze ten
                PEDAŁ PIERDOLONY sie nad dziewczyna znecał A ty go qrwa jeszcze bronisz???!!!
                to jakby ktos uderzyl ciebie i powiedzial pozniej ze to nie on i ze ci komara
                wlasnie zabil na twarzy, czy tez bys uwierzyla w jego intencje ???

                Ps. Gdyby ten Sqrwiel tak potraktował moja corke zakopałbym sqrwysyna zywcem
                jebanca jednego!!!
                • Gość: aga Re: Chodup jakiego znamy IP: 213.77.7.* 30.09.03, 23:33
                  Poziom dyskusji rośnie. tylko pogratulować!
      • Gość: ja Re: Chodup jakiego znamy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.04, 16:52
        a ja Ci powiem tyle nie bylas na tych lekcjach wiec nie wiesz co mowil jak sie
        nad nia znecał wiec nie gadaj ze on jest taki wspanialy masz z tego jakies
        kozysci czy moze tak piszesz.
        nie bede wiecej komentowac bo nawet nie warto pisac o tym chodupie bo z niego
        jeden wielki f...
      • Gość: Andy Re: Chodup jakiego znamy IP: 157.25.78.* 06.04.04, 17:26
        Absolwentko! Ty chyba sama nie rozumiesz tego, co piszesz. Ja skończyłem
        Krasiniak już jakiś czas temu. Potem skończyłem chemię, potem zrobiłem
        doktorat. Owszem muszę przyznać, że p. Chodup świetnie przekazywał wiedzę.
        Rzeczywiście na studiach (szczególnie na pierwszych latach) sporo korzystałem z
        tego, co wyniosłem z ogólniaka. Ale - po pierwsze było kilka takich dziedzin
        chemii, których (mimo ich obecności w programie) p. Chodup nawet nie tknął, a
        po drugie - tematem nie jest tu poziom nauczania chemii, tylko MOBBING.
        Niestety muszę potwierdzić, że już tych kilka lat temu, kiedy ja chodziłem do
        Krasiniaka, p. Chodup w tym przodował. Nie chodzi tu o mnie. Ja jestem facetem
        i z chemii zawsze byłem bardzo dobry. Nie miałem więc najmniejszych problemów.
        Jednak nie mogłem znieść jak ów nauczyciel zachowywał się w stosunku do tych,
        którzy się go bali. I trzeba było byc absolutnie niewrażliwym ciołkiem, żeby
        tego nie zauważyć.
        • t_rex Re: Chodup jakiego znamy 06.04.04, 20:23
          miło czytać tak rozsądną wypowiedź, nareszcie ktoś zwrócił uwagę na to że
          nauczyciel nie ma prawa do osobistych wycieczek pod adresem uczniów, uczeń to
          też człowiek, ma swoje prawa /oczywiście obowiązki też/
          pozdrawiam sredecznie
      • Gość: g Re: Chodup jakiego znamy IP: *.c149.petrotel.pl 07.06.04, 23:36
        ja akurat ja znam i jest spoko i areszcie ktos sie znalazl zeby za du.. tego
        starucha chwycic bo duzo ludzi przez niego stracilo juz zdrowie... bardzo
        dobrze sie stalo tylko bardzo ubolewam ze tak pozno
    • vkh Re: Chodup jakiego znamy 03.10.03, 19:06
      Tu nie chodzi nawet o ta dziewczyne,ona moze byc nawet glabem ostatnim i
      nieukiem.I nie chodzi o to czy Chodup dobrze czy zle uczy przedmiotu chemii...
      Od lat wszyscy w Ciechanowie wiedza o upodobaniach seksualnych tego
      faceta.Prywatnie - to jest jego sprawa osobista,ale NIE W SZKOLE!!! i nikt z
      tym nic nie zrobil.Sa nawet zdjecia z PRYWATNYCH wyjazdow pana Ch. z uczniami
      na wakacje - mogli jechac TYLKO WYBRANI CHLOPCY!!! - jego aktualni wtedy
      uczniowie.Rodzicom klamali ze jada na wycieczke z kolegami!!!!Mieli dobre oceny
      i przychylnosc pana Chodupskiego do konca szkoly.
      Dlatego pewnie starzejacy sie nauczyciel co raz gorzej potrafi ukryc swoja
      niechec do plci jemu odmiennej,choc pokrewnej - KONKURENCJA PLCI,WALKA O
      PARTNEROW? To niech zapisze sie do klubu gejowskiego, a nie zneca sie nad
      kolejna malo odporna na chamstwo,ofiara!!!
      • Gość: aga 28l. Re: Chodup jakiego znamy IP: 195.85.227.* 22.10.03, 13:01
        ... homofofia to wstydliwa "choroba", więc może wsać sobie te teksty do
        kieszeni!!!
        • Gość: aga 28l. Re: Chodup jakiego znamy IP: 195.85.227.* 22.10.03, 13:26
          :) homofobia... miało być
    • Gość: kucu Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.03, 00:32
      Ilość głupot w większości wypowiedzi mnie poprostu przeraża,a komentowanie ich
      jest bezsensu.Dla mnie to był najlepszy najfajniejszy i najprzyjemniejszy
      nauczyciel w tej szkole.
      • Gość: iga Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.10.03, 00:51
        z Twojej wypowiedzi wnioskuję,że napewno jesteś synem nauczyciela...lub masz
        inne tzw. NAZWISKO...a może tylko to,że jesteś chłopcem dlatego Chodup dla
        Ciebie jest Cool
    • Gość: aga 28l. Re: Chodup jakiego znamy IP: 195.85.227.* 22.10.03, 12:50
      hmm... Chodup już taki był, lubił sobie żartować itd. I albo ktoś sobie z tym
      radził jak ja i większośc moich znajomych albo ktoś słaby pszychicznie, na
      niego narzekał. Miałam żeńską klasę i troszkę miałyśmy mniej spokoju na
      lekcjach niż klasy mieszane ;) Ale jakoś dało się żyć, podobnie jak u
      Żmijewskiej i innych "groźnych". Ja osobiście nie narzekam, Chodup żartował to
      ja też żartowałam i byliśmy kwita. Moje oceny były adekwatne do wiedzy jaką
      posiadałam z dziedziny chemii tzn. fatalne. Wiem nie ma się czym chwalić.. :)
      Osobiście nie uważam żeby Andrzej Chodup był gorszym belfrem niż większość
      kadry nauczycielskiej tamtych lat..

      Pozdrawiam
      Agnieszka
    • Gość: jace Re: Chodup jakiego znamy IP: *.internauta.org.pl / 213.199.253.* 21.03.04, 12:20
      chodup jak pamiętam zawsze był bardzo leniwy i niechętny do pracy wolał
      dyskutować o wycieczkach niż o chemii
      • Gość: Adam Re: Chodup jakiego znamy IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 24.03.04, 14:00
        Czytając te wypowiedzi dochodzę do wniosku, że chyba jestem szczęściarzem, że
        nie kończyłem tutejszych szkół. Moje liceum wspominam nad wyraz pozytywnie, nie
        wspominając już o tym, że utrzymuję kontakt nie tylko ze znajomymi z klasy, ale
        również z nauczycielami. Wiem, że nie jestem wyjątkiem. Ale to nie Ciechanów,
        więc może to wyjaśnia stosunki panujące pomiędzy kadrą a uczniami.
        pozdrawiam, Adam
        • Gość: remek Re: Chodup jakiego znamy IP: *.localdomain / 213.77.7.* 24.03.04, 18:08
          możesz być pewny, że i w Twoim liceum znaleźliby się ludzie pomstujący na
          nauczycieli. A i w Ciechanowie są częste przypadki przyjaźni pomiędzy
          nauczycielami i byłymi wychowankami. Takie jest życie - zbyt złożone, aby dało
          wyrazić kilkoma generalizujacymi opiniami.
    • Gość: Kiełek Re: Chodup jakiego znamy IP: *.cbr.tpsa.pl 20.04.04, 15:18
      Moi drodzy. Po mojej ksywce większość nauczyclieli, którzy mnie uczyli pozna
      mnie na 100%. Trochę temu już skończyłem tą bude, ale wspomnienia dalej żyją.
      Chodup, jaki był, taki był, nie będę go bronił, bo czasem faktycznie przeginał -
      ode mnie z klasy przez niego i Lenę (Lenkiewiczowa, matma, mimo, że oschła w
      stosunkach, to chylę czoło - przez pierwszy semestr na Polibudzie Warszawsiej
      na Telekomunie (EiTI) mogłęm się równo opierd!@#$) wyleciał jeden gość - ale
      nawiasem mówiąc orłem to on nie był. No to kontunuując sprawę Chodupa - no
      faktycznie mały terrorek to u niego panował, przy tablicy pytał tak, żeby
      udupić tych, którzy mu nie pasowali, ale na klasówkach był sprawiedliwy. Z
      chemi to ja orłem nie jestem, ale wycieczki z Chodupem nigdy nie zapomnę - taka
      jazda nigdy mi się nie zdarzyła... a Nałęcz jeszcze tylko dolewał oliwy do
      ognia (pozdrowionka). No za takimi wycieczkami i przeżyciami to się tęskni....
      U Chodupa trzeba było mieć chrakter i być dobrym i nie dawać się - on to
      doceniał i odwał spokój.
      Zaraz pewnie jakiś baran zjedzie mnie, że jestem ku#$%^& i kumpel Chodupa, ale
      mam jego ocenę głęboko w d!@#. Ogólnie uważam, że młodzież staje się coraz
      bardziej "wyluzowana" i trochę zapomina o kulturze i zachowaniu......

      Pozdrawiam wszystkich nauczycieli tych których chce (a oni będą już wiedzieli,
      którzy to). A i zapomniałem wspomnieć o Reni (Renata .....zapomniałem...... )
      angielskiego mnie uczyła przed '97... sorka... hie hie hie...
      • Gość: aga 28l Re: Chodup jakiego znamy IP: 195.85.227.* 06.05.04, 14:05
        zgadzam się z przedmówcą...:)
      • trafiony Re: Chodup jakiego znamy 03.06.04, 15:44
        Czołem!
        Myślę, że wycieczki z Chodupem wszyscy dobrze wspominają. Przyłączam się też do
        pozdrowień dla Sora Nałęcza :) - do Krasiniaka chodziłem w latach 89, 90 potem
        wyprowadziłem się do Wawki.
        Faktem jest, że CH. nie traktował na równi osób, które się go bały lub swoim
        wyglądem nie przedstawiały zbyt dużej pewności siebie. Na pierwszej lekcji z
        nim (w mojej klasie było tylko 4 chłopaków) stwierdził: widzę, że mamy 3 i pół
        mężczyzny w klasie - chodziło mu o kolegę, który na początku nauki był
        trochę "zagubiony". Jedno jest pewne. Bywało, że CH. rzucał nieodpowiednie
        teksty do uczniów - uczniowie nie pozostawali mu dłużni... np. kiedyś pod
        drzwiami klasy CH. ktoś zrobił piękną kupę ;))))
        Oj dużo by opowiadać... Tak czy inaczej jestem skłonny uwierzyć w zachowanie
        CH. tym bardziej, że z wiekiem ludzie się zmieniają na lepsze lub gorsze. Jek
        jest w tym przypadku niech każdy sam oceni.
        Pozdrawiam wszystkich "Krasiniaków" i może znalazłby się ktoś ze starych
        znajomych...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka