Gość: aaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 17:25 Czy ktoś może wie cóż za bar będzie niebawem otwarty na Narutowicza w pawilonach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MzC Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 18:13 ponoć następny kebab Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.09, 16:34 Super. Dla studentów PWSZ jak znalazł ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicior Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 20:54 a co tam może być za bar kolejna mordownia w dzielnicy po której kręcą się wszelkiej maści męty złodzieje i szumowiny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 21:12 To ten z Pułtuskiej otwiera następny,będzie dużo kapusty i sosu a mięso w hurtowni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hfhfghftghfgh Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.multimo.gtsenergis.pl 02.03.09, 21:59 potwierdzam, nowy kebab... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fd Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.cnow.pl 25.03.09, 13:21 tak wlasnie jest sama kapusta w bulce i sos najgorszy w ciechanowie to i ten nowy terz bedzie to samo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sji Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.chello.pl 03.03.09, 06:54 pewnie też nie raz tam się kręciłeś,nie obrażaj dzielnicy,wszędzie mogą się kręcić szumowiny,w każdej dzielnicy,jak tego nie widzisz to jesteś mało inteligentny,na twojej dzielnicy pewnie sami kulczykowie mieszkają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pff [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 08:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość [...] IP: *.chello.pl 03.03.09, 13:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Riki Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.chello.pl 05.03.09, 12:41 Będzie tam kebab,hot-dogi,zapiekanki,kanapki,naleśniki,duża konkurencja dla pozostałych barów,lokalizacja też niezła,w około dużo szkół,no i na blokach niema nic podobnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pop Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.09, 18:27 czy ktos wie kiedy otwarcie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sji Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.chello.pl 11.03.09, 18:44 Planują jeszcze w marcu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xsx Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 21:10 Podobno już otwarty!!!Był ktoś może,jakie wrażenia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aguciu Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.09, 17:26 Byłem,ładny wystrój,lecz jedzenie trafiło mi się zimne, może tylko ja miałem takiego pecha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.09, 22:03 lunh był niezły dajmy się im dopracować a wszyscy będziemy zadowoleni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: akurat Re: Nowy Bar na Narutowicza IP: 195.117.122.* 25.03.09, 10:54 byłem wczoraj, wystroj spoko, chociaz wiecej obslugi niz klientow. Zarcie co najwyzej srednie, sporo im brakuje np do MacJAcka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc z trojmiasta [...] IP: *.chello.pl 25.03.09, 15:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zeus zeus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.09, 04:39 mac jack to do bani ma kebaby a i ten nie najlebszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: zeus IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.09, 23:22 zeus popracuj nad ortografią to i kebaby z macjacka zaczną Ci smakować, hihi Odpowiedz Link Zgłoś