Gość: mieszkaniec
IP: *.elblag.vectranet.pl
12.04.09, 23:10
Co sądzicie o naszych elblaskich salonach samochodowych. Które według was
dbaja o klienta, a które traktuja klienta jako "wroga". Opisze sytuacje z
Hyundaia Wegner.
Znajomi kupili jeszcze w 2008 roku samochod i30. Wybrali sobie konkretny
wymarzony kolor lecz nie mieli takiego na stanie wiec zamowili czarny.
Zaplacili gotowka i mieli po paru dniach odebrac samochod. Kiedy przyszli po
samochód i sprawdzili jego stan zewnetrzny dostrzegli pare uchybien, ktory
pracownik salonu chcial przed nimi ukryc. Ni bede wam calej histori tu
przedstawial. Samochod w koncu dostali w Styczniu gdzie samochód
zarejestrowany powinien byc w Grudniu i przez to stracili znizke na modele z
poprzedniego roku czyli 2008.
Druga rzecz to brak w samochodzie pewnego wyposazenia ktory byl zawarty w
umowie tez tam o to sie kłócili
Znajomi slyszeli ze serwis Wegnera stoi na niskim poziomie i zdecydowali
sie na serwisowanie w Gdansku. Czytala na forach motoryzacyjnych ze wlasnie z
powodu niskiej jakosci serwisu m.in zabrano (nie wiem jak to sie fachowo
nazywa) Licencje na prowadzenie salonu forda.
PS: Nie wiem jak to mozliwe w tych czasach gdzie o klienta sie powinno walczyc
na tak ciezkim rynku tak postepowac z klientem.. A wy jakie macie historie
zwiazane z naszymi salonami tez takie problemy robia.