Gość: mieszkaniec IP: *.elblag.vectranet.pl 03.08.09, 23:40 na pasku w tvn 24 podaja ze stwierdzono przypadek tej grypu u 45 letniej konbiety ktora wrocila z Hiszpani Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mieszkaniec2 Re: Wirus AH1N1 w Elblagu IP: *.elblag.vectranet.pl 05.08.09, 09:40 Teraz pytanie ile osób mialo kontakt z ta Pania? :> Ile osób mających kontakt z tą Panią miała kontakt z Tobą? Odpowiedz Link Zgłoś