Dodaj do ulubionych

Wirus AH1N1 w Elblagu

IP: *.elblag.vectranet.pl 03.08.09, 23:40
na pasku w tvn 24 podaja ze stwierdzono przypadek tej grypu u 45 letniej
konbiety ktora wrocila z Hiszpani
Obserwuj wątek
    • Gość: mieszkaniec2 Re: Wirus AH1N1 w Elblagu IP: *.elblag.vectranet.pl 05.08.09, 09:40
      Teraz pytanie ile osób mialo kontakt z ta Pania? :> Ile osób mających
      kontakt z tą Panią miała kontakt z Tobą?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka