tata_olka Re: 1, 2, 3... próba suwaczka! 11.12.05, 22:53 Agagaby widzę, że się męczysz ale i tak twój suwaczek będzie stał w miejscu zamień w sygnaturce: b1.lilypie.com/cache/5/z/C/n/20051211.png na b1.lilypie.com/5zCn Odpowiedz Link Zgłoś
agagaby Re: 1, 2, 3... próba suwaczka! 13.12.05, 18:49 Juz mamy tato_olka. Dzieki za pomoc. ozdrowienia dla olka i mamy_olka. Pa ,pa Najnowsze fotki Gabriela Gabriel ma... Odpowiedz Link Zgłoś
phkh Re: suwaczek 07.01.06, 17:09 src="lilypie.com/pic/060108/lt6q.jpg" alt="Lilypie Baby Pic" border="0" /><img src="b1.lilypie.com/KIK5p1.png" alt="Lilypie Baby Ticker" border="0" /></a> Odpowiedz Link Zgłoś
phkh Re: suwaczek 07.01.06, 17:12 alt="Lilypie Baby Pic" border="0" /><img src="b1.lilypie.com/KIK5p1.png" Odpowiedz Link Zgłoś
angelea974 Re: suwaczek 09.12.06, 22:13 teraz ja spróbuję [url=lilypie.com][/url] Odpowiedz Link Zgłoś
angelea974 Re: suwaczek 09.12.06, 22:32 hmmmm... src="b2.lilypie.com/C-map1.png" alt="Lilypie 2nd Birthday Ticker" border="0" width="400" height="80" /></a> Odpowiedz Link Zgłoś