iwonkafi
17.01.06, 14:53
Mam pytanko mam roczna coreczke i mam zamiarac podjac probe podania jej
zwyklego mleczka.Czy powinnam go rozcieczac z woda czy nie.I czy to jest
dobry pomysl.Czy jednak powinnam zostac przy modyfikowanym.Nie bede ukrywac
ze chodzi tu o koszt mleka.Miesiecznie wydaje na mleko kupe kasy.Pozdrawiam