Dodaj do ulubionych

Robert Kupisz i krotkie spodenki.

16.09.09, 10:38
Strasznie groteskowo, smiesznie i szalenie nieatrakcyjnie i
antyseksownie wyglada facet w krotkich spodenkach.

DDTVN,teraz.



Bleeee. To chyba gorsze od sandalow.
Obserwuj wątek
    • 18_lipcowa1 Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 10:39
      pomijam fakt plazy czy jakichs wakacji
      ale tak na miasto? do TV? do garniturowej gory?

      • iskierka40 Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 10:40
        w sumie tokto jak lubi tak chodzi,ale faktycznie nie za ciekawie
        to wygląda.
    • aurinko Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 10:44
      W długich spodniach jest tak samo nieatrakcyjny i antyseksowny tongue_out
      • 18_lipcowa1 Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 10:46
        aurinko napisała:

        > W długich spodniach jest tak samo nieatrakcyjny i antyseksowny tongue_out



        Tak ale juz pomijam fakt jego osoby, chodzilo mi o faceta ogolnie.
        Na dodatek mialam wrazenie ze te jego nogi ogolone sa i nasmarowane
        jakims samoopalaczem. wink)))
    • kali_pso Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 10:51

      To ten Pajacyków od fryzur?winkp
      Groteskowo i śmiesznie to oni chyba wszyscy od czasu do czasu
      wyglądają....
      • ola_motocyklistka Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 10:54
        Im się chyba wydaje że skoro są gwiazdkami/"artystami"/osobami publicznymi to im
        wolno. Oglądam jednym okiem, bardziej słucham, ale na spodenki zwróciłam też
        uwagę. Uważam, że strój był niestosowny, a nogi sztuczne i też miały makijaż
        telewizyjny.
        Wolę naturalne nogi u faceta, bez makijażusmile
        • 18_lipcowa1 Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 11:08
          Uważam, że strój był niestosowny, a nogi sztuczne i też miały makijaż
          > telewizyjny.
          > Wolę naturalne nogi u faceta, bez makijażusmile


          Ototo to bylo po prostu niesmaczne.
    • kingaolsz Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 11:18
      Ale najwazniejsze, ze czyste byly wink
    • czajkax2 Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 11:20
      Lipcowa ty stanowczo za dużo TV oglądasz. Co raz widze twój watek:
      tv - teraz.
      • aurinko Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 11:23
        czajkax2 napisała:

        > Lipcowa ty stanowczo za dużo TV oglądasz. Co raz widze twój watek:
        > tv - teraz.

        A ty za dużo czytasz wątków Lipcowej.
        • czajkax2 Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 11:24
          aurinko napisała:
          > A ty za dużo czytasz wątków Lipcowej.


          A ty za dużo czytasz moich wpisówsmile
          • olamortel Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 11:24
            faktycznie wyglądał strasznie
          • aurinko Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 11:25
            czajkax2 napisała:


            > A ty za dużo czytasz moich wpisówsmile

            Za dużo niekoniecznie, ale wystarczająco dużo.
      • 18_lipcowa1 Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 11:26
        czajkax2 napisała:

        > Lipcowa ty stanowczo za dużo TV oglądasz. Co raz widze twój watek:
        > tv - teraz.


        Czy odczuwasz z tego powodu jakis dyskomfort? Masz w zwiazku z tym
        problem? Ciachnelabys,co?
        • czajkax2 Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 11:30
          18_lipcowa1 napisała:
          Czy odczuwasz z tego powodu jakis dyskomfort? Masz w zwiazku z tym
          > problem? Ciachnelabys,co?
          >


          Nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu, stwierdzam tylko fakt.
          • 18_lipcowa1 Re: Robert Kupisz i krotkie spodenki. 16.09.09, 11:32

            > Nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu, stwierdzam tylko fakt.




            Powaznie?
            I co w zwiazku z tym ze stwierdzasz ten straszny fakt?
            • a-ronka Czajka 16.09.09, 11:40
              z lipcową się nie dyskutuje.Ona pracuje jest zaradna a poza tym
              właśnie zna odpowiedz bo obejrzała w tv.
              Mnie tylko zastanawia fakt,że wszedzie pisze o tej Anglii a siedzi i
              polską tv ogląda? A gdzie ta sławna dobrze płatna praca,gdzie te
              tłumy znajomych i gdzie kochający mąż?smile
              Pewnie niedługo usłyszymy odp.w rozmowach w toku bo to ulubiony
              program.
              Dogryzała każdej a tu proszę jaki kur domowy.Tv i to tylko po
              polskiemu i forum też po polskiemusmile))))))
              • aurinko a-ronka 16.09.09, 11:43
                ale co z tego? Aż tak ci żal?
              • 18_lipcowa1 Re: Czajka 16.09.09, 11:48


                > z lipcową się nie dyskutuje.Ona pracuje jest zaradna a poza tym
                > właśnie zna odpowiedz bo obejrzała w tv.

                Hahaha dobre sobie.
                Nie slonko, juz nie pracuje. Siedze sobie w domu, ogladam TV a
                pieniazki same leca.



                > Mnie tylko zastanawia fakt,że wszedzie pisze o tej Anglii a siedzi
                i
                > polską tv ogląda? A gdzie ta sławna dobrze płatna praca,gdzie te
                > tłumy znajomych i gdzie kochający mąż?smile


                No widzisz, bogate Polaki w Anglji maja polska telewizyje.
                Dobrze platna praca czeka az wroce za rok, kochajacy maz zarabia
                jeszcze wieksze pieniazki w tym momencie,a tlumy znajomych dobijaja
                sie do drzwi ale ja wole ogladac TV.


                > Pewnie niedługo usłyszymy odp.w rozmowach w toku bo to ulubiony
                > program.
                > Dogryzała każdej a tu proszę jaki kur domowy.Tv i to tylko po
                > polskiemu i forum też po polskiemusmile))))))

                Tak bo ja po angielski TV nie ogladam. Nie rozumiem co gadaja do
                mnie ci durni Angole. Poza tym w Anglyji nie trzeba sie uczyc
                jezyka, wszystkie benefity po polsku juz mozna zalatwic.
                • a-ronka Re: Czajka 16.09.09, 12:15
                  [ w tym miejscu powinien być obrazek jak a-ronka leży na podłodze i
                  turla sie ze śmiechu] obrazek a nie literki bo tego mogła by panna
                  nie zrozumieć.
                  Szkoda komentować twoje wywody bo twoje zawsze musi byc na górze a
                  dwa to mam wyrobione zdanie o tobie w końcu z niejednego forum cie
                  wywalono hjehjehje
                  • 18_lipcowa1 Re: Czajka 16.09.09, 16:29

                    > Szkoda komentować twoje wywody bo twoje zawsze musi byc na górze a
                    > dwa to mam wyrobione zdanie o tobie w końcu z niejednego forum cie
                    > wywalono hjehjehje


                    Nie wiem co mam zrobic z ta straszna wiedza. Chyba sie pochlastam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka