Dodaj do ulubionych

szaleństwo w ....marcu

04.01.11, 13:14
www.swiatobrazu.pl/zdjecie-polskiego-fotografa-wzbudza-oburzenie-w-irlandii-22446.html
ja wiem,że artysta musi szokować, ale to jest niesmacznesad, nawet jeśli pierś i pies są sztucznesad
Obserwuj wątek
    • nihiru Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:19
      eee tam, swego czasu wilczyca własną piersią wykarmiła dwoje ludzkich bliźniąt (Romulus i Remus im było), to chyba się możemy zwierzakom zrewanżować?
      wink
    • allija Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:36
      To jest bardzo delikatna impresja artystyczna w porównaniu z performancami, ktore miałam okazję oglądać, niektóre po prostu obrzydliwe.
      Jak dla mnie to taka wariacja nt damy z łasiczką, pokazana w miarę subtelnie, autor nie epatuje gołym cycem, mleko z piersi nie sika.
      Może w domu bym tego nie powiesiła ale żeby zaraz święte oburzenie...
    • duveen Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:43
      to jest piekne!!
      super foto!
      • verdana Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:46
        Mnie się podoba. Powiesiłabym na scianie bez wahania.
      • zefirek1612 Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:48
        a mnie się podoba bardzo i w domu bym powiesiławink
        wszak zwierzę to też człowiekwink
        • babowa Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:55
          dla mnie obrzydliwa fota
          wzdrygnełam sie prawie
          moze to i sztuka, ale nie dla mnie
          • sowa_hu_hu Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:01
            mnie nie rusza ,w sensie nie widze w tym nic obrzydliwego.
    • morgen_stern Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:00
      Piękne zdjęcie, też bym powiesiła smile
      • oneone11 Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:07
        Mi również się podoba. Powiesiłabym w kuchni smile
      • fabryka.lodow.napatyku Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:08
        piekne rysy ma modelka
        • papalaya Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:12
          rysy dobre do nowego hitowego serialu o anorektycznych wampirach
    • kropkacom Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:16
      Dla mnie - bardzo dobre zdjęcie. Interesująca aranżacja, intrygujący pomysł, piękna modelka.

      Artysta jest pewnie wdzięczny wszystkim zniesmaczonym za szum big_grin
    • ira_07 Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:50
      Jakby było "smaczne" to by nie szokowałbig_grin
    • b.bujak Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 15:47
      a to widziałaś?:
      wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/kalejdoskop/kalejdoskop,3560687,7395576,fotoreportaz-maly.html
      mój ówczesny wątek:
      forum.gazeta.pl/forum/w,567,115856773,,nakarmic_piersia_cielaka_.html?v=2
    • landora Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 15:55
      Nie widzę w tym nic niesmacznego. Fajny psiak.
    • zebra12 Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 15:55
      Nie widzę w tym niczego niesmacznego! Zdjęcie ładne. Mało tego, gdyby zaistniała taka potrzeba, to karmiłabym szczenię czy kocię piersią. Ot zwykła pierś, zwykły sutek, zwykłe mleko - pokarm.
      Widziałam kiedyś reportaż o kobietach karmiących świnki. Może to wyglądało zabawnie, ale nie odrażająco. My pijemy mleko kóż czy krów, to czemu inne ssaki nie moga pić naszego? A, że z piersi, cóż na wsi pije się mleko z doja, choć niekoniecznie ssąć go smile
    • bombastycznie Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 15:59
      nie jest niesmaczne ale kontrowersyjne i o to chyba chodzi, czasami coś co szokuje łatwiej dociera do ludzi niż coś co jest w miarę normalne, przynajmniej o akcji jest głośno i znajdą się tacy którym pomysł się spodoba
    • vibe-b Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 16:10
      Zastanawiam sie co autor mial na mysli na trzeciej fotce? Panienka jak z pornosu i dwa pieski owiniete wokol nog? Zboczenie i jeszcze oklaski zbiera...
      ale co sie dziwic, skoro kazirodztwo ju zaczyna uchodzic za dopuszczalne.
      Z mojej strony bleeeh.
      • morgen_stern Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 16:15
        Trzeba mieć dobrze zryty beret, żeby na tamtym zdjęciu z psami owiniętymi smyczą wokół nóg kobiety zobaczyć zoofilię. Ale fakt, niektóre niecki po prostu nie zaskakują tongue_out
        • morgen_stern errata 04.01.11, 16:16
          "nicki"
        • vibe-b Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 16:24
          morgen_stern napisała:

          > Trzeba mieć dobrze zryty beret, żeby na tamtym zdjęciu z psami owiniętymi smycz
          > ą wokół nóg kobiety zobaczyć zoofilię. Ale fakt, niektóre niecki po prostu nie
          > zaskakują tongue_out

          Nie mam aspiracji zeby Cie zaskakiwac Morgen. A skoro nie zoofila to jaki przekaz wynika z golej panny z podwiazkami i pieskami przy nogach?
          • morgen_stern Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 16:27
            yyyy ładna panna w bieliźnie z psimi smyczami wokół nóg? Może to odniesienie do uległości i dominacji, albo archetyp nieporadnej kobietki, której mężny pańcio zaraz pomoże się rozplątać, kto wie? Każdy widzi w takiej fotce, co lubi, a co ciebie kręci, to już nie wnikam tongue_out
            • vibe-b Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 16:43
              Uleglosci i dominacji mowisz...
              ech, kobieta juz nie potrafi wyrazic zadnej mysli jesli nie pokaze golego tylka? Ne da sie? Wstyd mi za kobiety ze tak sie daja szmacic pseudoartystom. Krecia robota dla tych rozsadnych kobiet, ktore chcialyby byc traktowane powaznie w biznesie, swiecie nauki itd.
              • morgen_stern Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 23:13
                Myślisz, że ta pani pracuje w świecie nauki lub biznesie? tongue_out
                Wstydź się za siebie i twój ciasny berecik, inne kobiety doskonale sobie bez twojego wstydu i oburzenia poradzą.
                • vibe-b Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 12:26
                  morgen_stern napisała:
                  > Wstydź się za siebie i twój ciasny berecik,
                  inne kobiety doskonale sobie bez tw
                  > ojego wstydu i oburzenia poradzą.


                  Tak, wlasnie widac jak sobie radza, kiedy co rusz jest watek o tym, ze nie traktuje sie kobiet powaznie w pracy zawodowej. No jak mozna powaznie traktowac plec, ktora nie potrafi przekazac zadnej mysli bez pokazywania golego dupska? Czy moj berecik jest ciasny, czy raczej Twoj, to sie kiedys przekonasz. Ide sobie stad, bo sie qrna ubrudze.
    • kawad Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 21:08
      Żadne ze zdjęć mnie nie szokuje, nie zniesmacza. Zdjęcie ze szczeniakiem przy piersi jest super smile
      • loganmylove Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 21:47
        Bardzo fajne zdjęcia-chciałabym miec taki kalendarzsmile
        • nini6 Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 21:48
          Ten piesio ma taką błogość na "twarzy" jak moj syn przy mojej piersi smile
    • afrikana Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 00:36
      Piękne zdjęcia, fajny pomysł, fantastyczny kalendarz, szczytny cel.
      Nie widzę NIC zdrożnego, niesmacznego czy dziwnego.
    • madzioreck Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 01:11
      Nie rozumiem, co w tej fotce jest niesmacznego czy szokującego. Że co, szczenię niegodne ludzkiej piersi, czy jak...?
    • bezia_80 Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 11:06
      ee tam, bardziej mnie szokuje poziom niektórych fotografów ślubnych niż to tosmile
    • annvangier Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 11:39
      dla mnie to zdjecie jest ciekawe i takie "słodkie nawet"
      wszak karmienie piersią symbolizuje matczyną miłość, i jesli ktos w tym akcie widzi jakis element
      zoofilii to chyba ma jakiś problem
      zresztą w naturze też się zdarza że zwierze z jednego gatunku wykarmi zwierze z drugiego piersią
      takie poswiecenie uratowanie zycia innemu stworzeniu nie bacząc na granice gatunkowe, dla mnie przekaz jasny a wykonanie niezwykle estetyczne.
      zdjecie ze smyczmi, drazni mnie z powodu nadmiaru różu;p
    • a.nancy Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 13:26
      foty fajne, ew. lekka irytacja że znowu używa się golizny w celach marketingowych, no ale przynajmniej motyw szlachetny, a nie kolejna reklama wiertarki czy samochodu smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka