baba06 04.01.11, 13:14 www.swiatobrazu.pl/zdjecie-polskiego-fotografa-wzbudza-oburzenie-w-irlandii-22446.html ja wiem,że artysta musi szokować, ale to jest niesmaczne, nawet jeśli pierś i pies są sztuczne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nihiru Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:19 eee tam, swego czasu wilczyca własną piersią wykarmiła dwoje ludzkich bliźniąt (Romulus i Remus im było), to chyba się możemy zwierzakom zrewanżować? Odpowiedz Link Zgłoś
allija Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:36 To jest bardzo delikatna impresja artystyczna w porównaniu z performancami, ktore miałam okazję oglądać, niektóre po prostu obrzydliwe. Jak dla mnie to taka wariacja nt damy z łasiczką, pokazana w miarę subtelnie, autor nie epatuje gołym cycem, mleko z piersi nie sika. Może w domu bym tego nie powiesiła ale żeby zaraz święte oburzenie... Odpowiedz Link Zgłoś
verdana Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:46 Mnie się podoba. Powiesiłabym na scianie bez wahania. Odpowiedz Link Zgłoś
zefirek1612 Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:48 a mnie się podoba bardzo i w domu bym powiesiła wszak zwierzę to też człowiek Odpowiedz Link Zgłoś
babowa Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 13:55 dla mnie obrzydliwa fota wzdrygnełam sie prawie moze to i sztuka, ale nie dla mnie Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_hu_hu Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:01 mnie nie rusza ,w sensie nie widze w tym nic obrzydliwego. Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:00 Piękne zdjęcie, też bym powiesiła Odpowiedz Link Zgłoś
oneone11 Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:07 Mi również się podoba. Powiesiłabym w kuchni Odpowiedz Link Zgłoś
fabryka.lodow.napatyku Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:08 piekne rysy ma modelka Odpowiedz Link Zgłoś
papalaya Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:12 rysy dobre do nowego hitowego serialu o anorektycznych wampirach Odpowiedz Link Zgłoś
kropkacom Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:16 Dla mnie - bardzo dobre zdjęcie. Interesująca aranżacja, intrygujący pomysł, piękna modelka. Artysta jest pewnie wdzięczny wszystkim zniesmaczonym za szum Odpowiedz Link Zgłoś
ira_07 Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 14:50 Jakby było "smaczne" to by nie szokował Odpowiedz Link Zgłoś
b.bujak Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 15:47 a to widziałaś?: wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/kalejdoskop/kalejdoskop,3560687,7395576,fotoreportaz-maly.html mój ówczesny wątek: forum.gazeta.pl/forum/w,567,115856773,,nakarmic_piersia_cielaka_.html?v=2 Odpowiedz Link Zgłoś
landora Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 15:55 Nie widzę w tym nic niesmacznego. Fajny psiak. Odpowiedz Link Zgłoś
zebra12 Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 15:55 Nie widzę w tym niczego niesmacznego! Zdjęcie ładne. Mało tego, gdyby zaistniała taka potrzeba, to karmiłabym szczenię czy kocię piersią. Ot zwykła pierś, zwykły sutek, zwykłe mleko - pokarm. Widziałam kiedyś reportaż o kobietach karmiących świnki. Może to wyglądało zabawnie, ale nie odrażająco. My pijemy mleko kóż czy krów, to czemu inne ssaki nie moga pić naszego? A, że z piersi, cóż na wsi pije się mleko z doja, choć niekoniecznie ssąć go Odpowiedz Link Zgłoś
bombastycznie Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 15:59 nie jest niesmaczne ale kontrowersyjne i o to chyba chodzi, czasami coś co szokuje łatwiej dociera do ludzi niż coś co jest w miarę normalne, przynajmniej o akcji jest głośno i znajdą się tacy którym pomysł się spodoba Odpowiedz Link Zgłoś
vibe-b Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 16:10 Zastanawiam sie co autor mial na mysli na trzeciej fotce? Panienka jak z pornosu i dwa pieski owiniete wokol nog? Zboczenie i jeszcze oklaski zbiera... ale co sie dziwic, skoro kazirodztwo ju zaczyna uchodzic za dopuszczalne. Z mojej strony bleeeh. Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 16:15 Trzeba mieć dobrze zryty beret, żeby na tamtym zdjęciu z psami owiniętymi smyczą wokół nóg kobiety zobaczyć zoofilię. Ale fakt, niektóre niecki po prostu nie zaskakują Odpowiedz Link Zgłoś
vibe-b Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 16:24 morgen_stern napisała: > Trzeba mieć dobrze zryty beret, żeby na tamtym zdjęciu z psami owiniętymi smycz > ą wokół nóg kobiety zobaczyć zoofilię. Ale fakt, niektóre niecki po prostu nie > zaskakują Nie mam aspiracji zeby Cie zaskakiwac Morgen. A skoro nie zoofila to jaki przekaz wynika z golej panny z podwiazkami i pieskami przy nogach? Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 16:27 yyyy ładna panna w bieliźnie z psimi smyczami wokół nóg? Może to odniesienie do uległości i dominacji, albo archetyp nieporadnej kobietki, której mężny pańcio zaraz pomoże się rozplątać, kto wie? Każdy widzi w takiej fotce, co lubi, a co ciebie kręci, to już nie wnikam Odpowiedz Link Zgłoś
vibe-b Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 16:43 Uleglosci i dominacji mowisz... ech, kobieta juz nie potrafi wyrazic zadnej mysli jesli nie pokaze golego tylka? Ne da sie? Wstyd mi za kobiety ze tak sie daja szmacic pseudoartystom. Krecia robota dla tych rozsadnych kobiet, ktore chcialyby byc traktowane powaznie w biznesie, swiecie nauki itd. Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 23:13 Myślisz, że ta pani pracuje w świecie nauki lub biznesie? Wstydź się za siebie i twój ciasny berecik, inne kobiety doskonale sobie bez twojego wstydu i oburzenia poradzą. Odpowiedz Link Zgłoś
vibe-b Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 12:26 morgen_stern napisała: > Wstydź się za siebie i twój ciasny berecik, inne kobiety doskonale sobie bez tw > ojego wstydu i oburzenia poradzą. Tak, wlasnie widac jak sobie radza, kiedy co rusz jest watek o tym, ze nie traktuje sie kobiet powaznie w pracy zawodowej. No jak mozna powaznie traktowac plec, ktora nie potrafi przekazac zadnej mysli bez pokazywania golego dupska? Czy moj berecik jest ciasny, czy raczej Twoj, to sie kiedys przekonasz. Ide sobie stad, bo sie qrna ubrudze. Odpowiedz Link Zgłoś
kawad Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 21:08 Żadne ze zdjęć mnie nie szokuje, nie zniesmacza. Zdjęcie ze szczeniakiem przy piersi jest super Odpowiedz Link Zgłoś
loganmylove Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 21:47 Bardzo fajne zdjęcia-chciałabym miec taki kalendarz Odpowiedz Link Zgłoś
nini6 Re: szaleństwo w ....marcu 04.01.11, 21:48 Ten piesio ma taką błogość na "twarzy" jak moj syn przy mojej piersi Odpowiedz Link Zgłoś
afrikana Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 00:36 Piękne zdjęcia, fajny pomysł, fantastyczny kalendarz, szczytny cel. Nie widzę NIC zdrożnego, niesmacznego czy dziwnego. Odpowiedz Link Zgłoś
madzioreck Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 01:11 Nie rozumiem, co w tej fotce jest niesmacznego czy szokującego. Że co, szczenię niegodne ludzkiej piersi, czy jak...? Odpowiedz Link Zgłoś
bezia_80 Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 11:06 ee tam, bardziej mnie szokuje poziom niektórych fotografów ślubnych niż to to Odpowiedz Link Zgłoś
annvangier Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 11:39 dla mnie to zdjecie jest ciekawe i takie "słodkie nawet" wszak karmienie piersią symbolizuje matczyną miłość, i jesli ktos w tym akcie widzi jakis element zoofilii to chyba ma jakiś problem zresztą w naturze też się zdarza że zwierze z jednego gatunku wykarmi zwierze z drugiego piersią takie poswiecenie uratowanie zycia innemu stworzeniu nie bacząc na granice gatunkowe, dla mnie przekaz jasny a wykonanie niezwykle estetyczne. zdjecie ze smyczmi, drazni mnie z powodu nadmiaru różu;p Odpowiedz Link Zgłoś
a.nancy Re: szaleństwo w ....marcu 05.01.11, 13:26 foty fajne, ew. lekka irytacja że znowu używa się golizny w celach marketingowych, no ale przynajmniej motyw szlachetny, a nie kolejna reklama wiertarki czy samochodu Odpowiedz Link Zgłoś